VITOLIZE WOMEN Forever
 • VITOLIZE WOMEN Forever
 • Forever VITOLIZE WOMEN

VITOLIZE WOMEN™ - 120 szt.

133.33 zł

suplement dla kobiet, łagodzi skutki zmian hormonalnych i dyskomfortu związanego z PMS, mieszanka bogata w antyutleniające witaminy i minerały oraz składniki pochodzące z owoców i ziół. Dla kobiecej witalności VITOLIZE WOMEN

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  dotpay

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Vit♀lize™ WOMEN FOREVER suplement stworzony z myślą o kobiecych potrzebach


PMS lub menopauza - dyskomfort związany z nimi może być powodowany przez zmiany hormonalne, które w tym czasie zachodzą w organizmie kobiety. Aby złagodzić skutki tych zmian zaleca się wzbogacić dietę w wybrane składniki. Z myślą o kobiecych potrzebach stworzyliśmy Vitolize, który jest mieszanką bogatą w antyutleniające witaminy i minerały oraz składniki pochodzące z owoców i ziół.
Wyjątkowa mieszanka składników roślinnych
W skład Forever Vitolize™women wchodzą sproszkowane jabłka, passiflora i jagody cytryńca. Cytryniec chiński (Schizandra chinensis) od wieków używany jest dla zachowania równowagi hormonalnej oraz wspierania ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Poza tym jest on adaptogenem i antyutleniaczem. Te składniki roślinne wzbogaciliśmy sproszkowaną żurawiną. Opatentowana technologia sprawia, że żurawiny chronione są przed zniszczeniem przez kwasy w żołądku.

Ekskluzywna mieszanka substancji odżywczych
Forever Vitolize™ women zawiera także mieszankę substancji odżywczych opracowaną specjalnie dla wspierania równowagi hormonalnej oraz ogólnego samopoczucia kobiet. Stres i popularne leki, w tym środki antykoncepcyjne i stosowane w hormonalnej terapii zastępczej mogą zachwiać równowagę hormonalną w organizmie. Obecna w produkcie witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej, a witamina C zwiększa wchłanianie tak bardzo potrzebnego każdej kobiecie żelaza. Witamina D natomiast wspomaga przyswajanie ważnych dla zachowania zdrowych kości wapnia i fosforu. Witaminy zostały połączone z opatentowaną formą żelaza – minerałem istotnym dla funkcjonowania układu krwionośnego. Użyto ich w takich proporcjach, by zapewnić optymalne wsparcie.

• Unikalna mieszanka substancji roślinnych: sproszkowane jabłka, passiflora i jagody cytryńca
• Wspiera równowagę hormonalną dla twojego dobrego samopoczucia
• Stworzone z myślą o kobiecych potrzebach
• Opatentowane sproszkowane żurawiny


Łagodzi dyskomfort związany PMS, menopauzą lub dalekim od optymalnego funkcjonowaniem układu hormonalnego.

OPAKOWANIE 120 tabletek

Zalecane spożycie: 2 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

375

Specyficzne kody

Zobacz także