Forever Calcium
 • Forever Calcium

Forever Calcium - naturalny wapń i magnez wraz z witaminą C i D - 90 szt.

100.93 zł

źródło wapnia oraz witamina D i magnez, składniki o kluczowym znaczeniu dla układu kostnego i prawidłowego przyswajania wapnia.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  dotpay

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

naturalny wapń i magnez wraz z witaminą C i D - Forever Calcium


Forever Calcium to receptura stanowiąca świetne źródło wapnia. W składzie tego produktu znalazła się również witamina D oraz magnez - dwa składniki o kluczowym znaczeniu dla prawidłowego przyswajania wapnia.

Badania naukowe dowiodły, że z wiekiem maleje zdolność naszego organizmu do przyswajania wapnia. Niektóre raporty twierdzą wręcz, że różnica w przyswajaniu wapnia z pożywiania między dzieckiem a dorosłym wynosi 60%.


Jak możemy wspierać zdrowie naszych kości i zębów?

Do zachowania właściwej struktury i funkcji kości potrzebne są odpowiednie ilości wapnia, magnezu, cynku, manganu, miedzi oraz witamin C i D. Forever Calcium™ dostarcza ich znaczących ilości w odpowiednich proporcjach i formie.

Wapń - wykorzystywana przez Forever forma wapnia – diglicynian wapnia jest bardzo skuteczna we wspieraniu optymalnej budowy kości, ponieważ dłużej pozostaje w układzie krwionośnym i nie zakłóca naturalnej równowagi pH w żołądku. Ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu jest łatwa do spożycia.

Witamina D - pomaga we wchłanianiu i utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Dzięki odpowiedniej ilości witaminy D, wapń zawarty w Forever Calcium™ lepiej się wchłania.

składniki mineralne: magnez, cynk, mangan i miedź - są niezbędne dla utrzymania zdrowych kości, miedź - chroni przed osteoporozą.

Zalecana porcja dzienna Forever Calcium pokrywa całkowite zapotrzebowanie na wapń, miedź, mangan, witaminę D i C – niezbędne dla utrzymania zdrowych kości. Spożywając 4 tabletki dziennie dodatkowo zadbasz o swoje zęby, skórę, włosy i paznokcie. Dzięki dodatkowi cynku, witaminy C i miedzi ułatwi Ci również zachować piękny wygląd i ochronić organizm przed procesami starzenia.

OPAKOWANIE 90 tabletek

Zalecane spożycie: 4 tabletki dziennie


Składniki odżywcze w porcji dziennej 4 tabletki
Wapń                800 mg (100%*)
Magnez            300 mg (80%*)
Witamina C        80 mg (100%*)
Cynk                      6 mg (60%*)
Mangan                2 mg (100%*)
Miedź                1000 μ g (100%*)
Witamina D            5 μ g (100%*)

206

Specyficzne kody

Zobacz także