Forever B12 Plus
 • Forever B12 Plus

Forever B12 Plus - 60 szt.

63.89 zł

Forever B12 Plus - połączenie witaminy B12 z kwasem foliowym - uzupełnia niedobory tych składników oraz  pozwala na utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  dotpay

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

witamina B12 z kwasem foliowym


Witamina B12 - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, koi nerwy i podnosi odporność na stres, wpływa na prawidłową produkcję czerwonych krwinek a tym samym odpowiednie dotlenienie komórek, szczególnie mózgu i mięśni,

Kwas foliowy (inaczej witamina B9) – reguluje wzrost i funkcjonowanie wszystkich komórek w organizmie, pomaga w prawidłowej produkcji krwi.

Obydwa składniki zawarte w produkcie Forever B12 plus są potrzebne do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny w organizmie, odgrywają także ważną rolę w procesie podziału komórek w naszym organizmie, który jest niezbędny do ich odnowy.  

Witamina b12 i kwas foliowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia oraz odpowiadają za utrzymanie właściwych funkcji psychologicznych, odzwierciedlających prawidłową pracę układu nerwowego.

Te dwie substancje odżywcze są szczególnie potrzebne gdy brakuje ci energii, czujesz się zmęczony. Niewystarczający poziom witaminy B12 może być powodem spadku energii u osób aktywnych fizycznie oraz może spowodować zaburzenia pracy organizmu. Jednym z sygnałów, że Twojemu ciału brakuje witaminy B12 może być to, że odczuwasz mrowienie i drętwienie w rękach lub nogach.

Witamina B12 i kwas foliowy są szczególnie zalecane wegetarianom, kobietom w ciąży oraz osobom narażonym na długotrwały stres.


Opakowanie 60 tabletek

Zalecane spożycie - 1 tabletka dziennie, w trakcie lub po posiłku

Informacja dla Wegan
produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego


Zawartość składnika odżywczego w zalecanej porcji dziennej (1 tabletka)
Kwas foliowy     400 μ g (200%)
Witamina B12    500 μ g (20 000%)
* % zalecanego dziennego spożycia

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

188

Specyficzne kody

Zobacz także