Forever Ginkgo Plus - 60 szt.

146,00 zł

Pomaga zachować sprawne ciało i umysł, zwiększa dopływ krwi do mózgu, odżywka wspierająca kreatywność, dodaje energii i wspiera koncentrację oraz uwagę.

Ilość
  • Dostawa
    kurierem!

  • Przelewy24
    dotpay

  • Bezpieczeństwo
    Certyfikat SSL

  • Służymy radą

Najpopularniejszy suplement na pamięć i zdolność zapamiętywania

legendarny „tonik dla umysłu” - zwiększa dopływ krwi do mózgu, odżywka wspierająca kreatywność, dodaje energii i wspiera koncentrację oraz uwagę.


Ginkgo Biloba, legendarny „tonik dla umysłu” o historii sięgającej pięciu tysiącleci to prawdziwa odżywka wspierająca kreatywność. Forever Ginkgo Plus™ to unikalne połączenie czterech chińskich roślin. Do głównego składnika, jakim jest wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego, dodaliśmy ekstrakt z grzybów reishi, owoce cytryńca chińskiego oraz kłącze rdestu wielokwiatowego.
O miłorzębie mówi się, że jest to najstarszy gatunek drzewa, jaki przetrwał do naszych czasów. Drzewa te żyją bardzo długo (często ponad 1000 lat) i są wyjątkowo odporne na niekorzystne warunki środowiskowe, takie jak grzyby i insekty. Ginkgo Biloba jest jednym z najpopularniejszych składników suplementów diety w Europie i Ameryce Północnej. Wyciąg z liści miłorzębu działa jako antyutleniacz, wpływa też pozytywnie na mikrokrążenie, dzięki temu pozwala zachować prawidłowe funkcje poznawcze – takie jak pamięć, koncentracja czy zdolność zapamiętywania.

Miłorząb japoński:
• Zwiększa dopływ krwi do mózgu
• Wspiera sprawne krążenie i pomaga zachować prawidłową elastyczność naczyń krwionośnych
• Pomaga zachować sprawne ciało i umysł

Zalecane spożycie: 1 tabletka dziennie

w przypadku stosowania antykoagulantów przed zastosowaniem należy zasięgnąć konsultacji lekarskiej


Informacja dla Wegan
produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego

073

Specyficzne kody

Zobacz także