FIT15 Forever Lite Ultra Chocolate
 • FIT15 Forever Lite Ultra Chocolate
 • FIT15 Forever Lite Ultra Chocolate
 • FIT15 Forever Lite Ultra Chocolate
 • FIT 15 czekoladowy Forever F15

FIT15 Forever Lite Ultra Chocolate - zestaw F15 na 15 dni

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart

FIT 15 czekoladowy - 15-dniowy zestaw kontroli wagi, zaawansowany odżywczy program kontroli wagi.

kolejny krok w programie Forever FIT - po oczyszczaniu C9 - utrwalanie zdrowych nawyków i dalsza kontrola wagi, stopniowe kształtowanie sylwetki i utrwalanie utraty wagi. Do wyboru 3 poziomy zaawansowania, w każdym po dwie wersje.

Forever FIT F15 Ultra Chocolate indywidualny program fitness z planem żywieniowym to nowoczesne podejście do kontroli wagi, nauka zdrowego odżywiania w połączeniu z codziennymi ćwiczeniami pozwoli osiągnąć Twoje cele fitness.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

FIT15 FOREVER LITE ULTRA CHOCOLATE

ODŻYWCZY PROGRAM KONTROLI WAGI NA 15 DNI, czekoladowy

●    w pełni profesjonalny, zbilansowany, 15-dniowy program utrzymania wagi o smaku czekoladowym (smak czekoladowy).
●    3 poziomy zaawansowania (dwa warianty na każdym z poziomów)
●    kontynuacja programu Forever FIT / oczyszczania C9
●    cel programu: kształtowanie sylwetki, wdrażanie zdrowych nawyków, kontrola i utrzymanie masy ciała.

Jak działa Forever FIT 15?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów oczyszczania Clean 9, chciałbyś utrzymać i poprawić uzyskane efekty, program FIT15 to coś dla Ciebie. Osiągnięcie wymarzonej sylwetki jeszcze nigdy nie było tak proste. FIT15 to kompletny, w pełni zbilansowany program, który będzie skutecznie wspierał Twój trening przez ponad dwa tygodnie. Nowe spojrzenie na dotychczasowe nawyki, dietę i trening to gwarancja lepszego wyglądu i samopoczucia. Z FIT15 nie tylko wypracujesz wymarzoną sylwetkę, ale także poczujesz się lżej i zyskasz więcej energii na co dzień. Zależnie od poziomu wytrenowania, możesz wybrać jeden z 3 wariantów programu FIT15:
dla początkujących (2 poziomy), dla średnio zaawansowanych (2 poziomy), dla zaawansowanych (2 poziomy).

W skład zestawu FIT15 wchodzą:

•    2 x Aloe Vera Gel 1l
•    1 x Forever Lite Ultra Chocolate
•    Forever Therm, 30 tabletek
•    Forever Fiber, 15 saszetek
•    Forever Garcinia Plus, 90 kapsułek
•    1 Forever F15 broszura w zależności od wybranego poziomu zaawansowania.

FIT15 Forever Lite Ultra Chocolate  - zestaw F15 na 15 dni
POZIOMY ZAAWANSOWANIA

I POCZĄTKUJĄCY (1 i 2)

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kształtowaniem sylwetki i przecierasz nowe szlaki w poszukiwaniu zdrowej diety, pierwszy poziom zbuduje podstawy Twojego treningu – przede wszystkim siłowego i cardio. Na początku opanuj podstawowe ćwiczenia fitness z zakresu treningu siłowego i cardio. W broszurze znajdziesz opis ćwiczeń, plan suplementacji, przepisy na zdrowe, zbilansowane posiłki, a także wiele cennych porad na temat skutecznej kontroli masy ciała, zdrowego trybu życia i korzyści, jakie z niego wynikają.


II ŚREDNIO ZAAWANSOWANY (1 i 2)

Jeśli już prowadzisz umiarkowanie aktywny styl życia lecz szukasz sposobu, by zwiększyć tempo wybierz F15 w wersji  Średnio zaawansowany 1 i 2.

Ten poziom jest odpowiedni dla osób prowadzących na co dzień aktywny styl życia, poszukujących sposobu na wzmocnienie efektów treningowych. Zestaw zawiera suplementy niezbędne do utrzymania masy ciała, zestaw przepisów, a także program treningowy, rozszerzony o interwały i jogę F.I.T, dzięki którym budujesz czystą masę mięśniową, wykorzystujesz profity, jakie daje trening oporowy i HIIT. W broszurze znajdziesz również porady, jak utrwalać zdrowe nawyki żywieniowe oraz jak ważną rolę w utrzymaniu efektów treningu odgrywa sen


III ZAAWANSOWANY (1 i 2)

Jeśli nie możesz żyć bez ćwiczeń, jesteś w ciągłym ruchu i szukasz czegoś więcej, trzeci poziom zaawansowania koncentruje się na rzeźbieniu sylwetki oraz kształtowaniu odpowiednich proporcji ciała za sprawą specjalnie opracowanego zestawu ćwiczeń, który opiera się na zaawansowanym treningu cardio. Profesjonalnie dobrane ćwiczenia uzupełnia drobiazgowy opis diety dostosowanej dla różnych typów budowy ciała, która uwzględnia również optymalne pory przyjmowania posiłków.

Poziom Zaawansowany przeznaczony dla tych, którzy są już bardzo aktywni, ale szukają odpowiedniego programu do osiągnięcia swoich zamierzeń.


Zestaw FIT 15 możesz kupić z rabatem > sprawdź jak

W komentarzu do zamówienia napisz, który poziom zestawu wybierasz: POCZĄTKUJĄCY, ŚREDNIO ZAAWANSOWANY czy ZAAWANSOWANY


Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu ćwiczeń i/lub stosowaniem suplementów diety, skonsultuj się ze swoim lekarzem rodzinnym lub wykwalifikowanym specjalistą opieki zdrowotnej

© Uwaga opis autorski foreversmart.pl – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie foreversmart.pl jest zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

529

Specyficzne kody

Zobacz także