Forever Lean-zmniejsza wchlanianie tluszczu i kontroluje poziom cukru
 • Forever Lean-zmniejsza wchlanianie tluszczu i kontroluje poziom cukru
 • Forever Lean - zmniejsza wchlanianie tluszczu i kontroluje poziom cukru
 • lean forever- zmniejsza wchlanianie tluszczu i kontroluje poziom cukru
 • Forever Lean - kontroluje poziom cukru

Forever Lean - 120 szt.

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart

Forever Lean™ zmniejsza absorpcję tłuszczów, wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Lean oznacza szczupły.

Kapsułki Lean Forever skutecznie wspierają proces kontroli wagi oraz uzyskanie i utrzymanie szczupłej sylwetki. Składniki zawarte w tabletkach Forever Lean chrom oraz fasolamina wspierają przemianę materii, pozwalają na zmniejszenie wchłaniania tłuszczów z posiłków, wolniejsze przekształcanie węglowodanów i utrzymanie właściwego poziomu cukru a to sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała i redukcji nadwagi.

kapsułki Lean Forever zawierają wysokiej jakości błonnik z opuncji figowej i białko z fasoli i chrom ważny pierwiastek śladowy.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Kapsułki Lean Forever - cukier pod kontrolą

kontrola apetytu i zmniejszenie uczucia głodu
• optymalnie wspiera metabolizm cukru
• pomoc w redukcji masy ciała

Kapsułki Forever Lean™ skutecznie wspierają proces odchudzania i pomagają utrzymać szczupłą sylwetkę.
Lean Forever to nie tylko szczupła sylwetka i płaski brzuch, to wsparcie organizmu w procesie przemiany materii oraz poprawa wykorzystania składników odżywczych z pożywienia. Kapsułki na odchudzanie Lean Forever.

Jak działa Forever Lean?

Utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi jest bardzo ważne zarówno dla zachowania dobrego zdrowia jak i optymalnej wagi. Podczas kuracji odchudzających zwykle eliminowane są słodycze i produkty przetworzone. Nie zawsze jest to wystarczające. Owoce i warzywa są ważnym elementem zdrowej diety, jednak zawierają także naturalne cukry, które w organizmie są przekształcane w glukozę. Dlatego tak ważne jest utrzymanie właściwego poziomu cukru we krwi na co dzień a szczególnie podczas odchudzania.
Dostarczanie więcej cukru niż trzeba lub zbyt wczesne dostarczanie glukozy do komórek prowadzi do zaburzeń przemiany materii i tworzenia zbędnej tkanki tłuszczowej. Tabletki Lean pozwalają w bardziej efektywny sposób wykorzystać pożywienie i poprawiają wrażliwość komórek na insulinę.

Co zawiera Forever Lean?

Forever Lean to kompleksowe rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie. Zawiera składniki naturalnie wspomagające kontrolę wagi, zmniejszające absorpcję tłuszczów oraz wpływające na utrzymanie poziomu cukru we krwi.
Są to: 
Ekstrakt z opuncji figowej (Opuntia ficus-indica) – jedna tabletka zawiera 262 mg wyciągu rośliny znanej także jako nopal lub figa indyjska. Zawiera błonnik o bardzo wysokiej zdolności wiązania tłuszczów, dzięki temu tłuszcz później trafia do komórek tłuszczowych i może być wcześniej wykorzystany jako materiał energetyczny. Zapewnia uczucie sytości co sprzyja pozbywaniu się tkanki tłuszczowej.
Ekstrakt z fasoli zwyczajnej (nasiona Phaseolus vulgaris) – jedna tabletka zawiera 111 mg ekstraktu fasolamina, spowalnia uwalnianie i wchłanianie glukozy ze skrobi. Pomaga w utrzymywaniu niskiego poziomu insuliny, co ułatwia szybszą utratę zbędnych kilogramów. Oprócz działania przeciwcukrzycowego działa lekko moczopędnie, zmniejsza obrzęki i powoduje wydalanie poza organizm kwasu moczowego i fosforanów.
Chrom (trójchlorek chromu 30 µg) - niezwykle ważny mikroelement w procesie prawidłowej przemiany materii. Jest jednym z elementów czynnika GTF tolerancji glukozy, co oznacza, że jest niezbędny przy wprowadzaniu glukozy do komórek i reguluje prawidłowy poziom glukozy we krwi. Chrom przyspiesza metabolizm aminokwasów i kwasów tłuszczowych oraz makroskładników odżywczych.

Suplement diety Forever Lean możesz włączyć podczas programu Clean 9 Forever. Lean doskonale uzupełnia działanie błonnika rozpuszczalnego Forever Fiber oraz zawartych w zestawie Forever C9 tabletek Garcinia Plus z kwasami HCA oraz suplementem podnoszącym termogenezę Forever Therm. Istotne jest także zwiększenie aktywności fizycznej, której nie zastąpią żadne kapsułki na odchudzanie.

OPAKOWANIE
120 kapsułek

Jak stosować Forever Lean

Zalecane spożycie to jedna kapsułka bezpośrednio przed posiłkiem lub przekąską – kapsułkę Lean popij wodą. Przyjmuj do czterech kapsułek dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Certyfikaty produktu Lean Forever


Produkt nie jest zalecany dla kobiet  w ciąży i karmiących piersią oraz uczulonych na składniki produktu.

© Uwaga opis autorski foreversmart.pl – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie foreversmart.pl jest zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

289

Opis

OPAKOWANIE
120 kapsułek
UWAGI
certyfikaty: Znak Halal, Znak Koszerności, Islamska Pieczęć Aprobaty

Specyficzne kody

Zobacz także