Forever Lean-zmniejsza wchlanianie tluszczu i kontroluje poziom cukru
 • Forever Lean-zmniejsza wchlanianie tluszczu i kontroluje poziom cukru
 • Forever Lean - zmniejsza wchlanianie tluszczu i kontroluje poziom cukru
 • lean forever- zmniejsza wchlanianie tluszczu i kontroluje poziom cukru
 • Forever Lean - kontroluje poziom cukru

Forever Lean - 120 szt.

156.00 zł

Forever Lean™ zmniejsza absorpcję tłuszczów, wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Lean oznacza szczupły.

Kapsułki Lean Forever skutecznie wspierają proces kontroli wagi oraz uzyskanie i utrzymanie szczupłej sylwetki. Składniki zawarte w tabletkach Forever Lean chrom oraz fasolamina wspierają przemianę materii, pozwalają na zmniejszenie wchłaniania tłuszczów z posiłków, wolniejsze przekształcanie węglowodanów i utrzymanie właściwego poziomu cukru a to sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała i redukcji nadwagi.

kapsułki zawierają wysokiej jakości błonnik z opuncji figowej i białko z fasoli, a także ważny pierwiastek śladowy chrom.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  dotpay

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Kapsułki Lean Forever - cukier pod kontrolą


Kapsułki Forever Lean™ skutecznie wspierają proces odchudzania i pomagają utrzymać szczupłą sylwetkę.
Lean to nie tylko szczupła sylwetka i płaski brzuch, to wsparcie organizmu w procesie przemiany materii oraz poprawa wykorzystania składników odżywczych z pożywienia.

Jak działa Forever Lean?

Utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi jest bardzo ważne zarówno dla zachowania dobrego zdrowia jak i optymalnej wagi. Podczas kuracji odchudzających zwykle eliminowane są słodycze i produkty przetworzone. Nie zawsze jest to wystarczające. Owoce i warzywa są ważnym elementem zdrowej diety, jednak zawierają także naturalne cukry, które w organizmie są przekształcane w glukozę. Dlatego tak ważne jest utrzymanie właściwego poziomu cukru we krwi na co dzień a szczególnie podczas odchudzania.
Dostarczanie więcej cukru niż trzeba lub zbyt wczesne dostarczanie glukozy do komórek prowadzi do zaburzeń przemiany materii i tworzenia zbędnej tkanki tłuszczowej. Tabletki Lean pozwalają w bardziej efektywny sposób wykorzystać pożywienie i poprawiają wrażliwość komórek na insulinę.

Co zawiera Forever Lean?

Forever Lean to kompleksowe rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie. Zawiera składniki naturalnie wspomagające kontrolę wagi, zmniejszające absorpcję tłuszczów oraz wpływające na utrzymanie poziomu cukru we krwi.
Są to: 
Ekstrakt z opuncji figowej (Opuntia ficus-indica) – jedna tabletka zawiera 262 mg wyciągu rośliny znanej także jako nopal lub figa indyjska. Zawiera błonnik o bardzo wysokiej zdolności wiązania tłuszczów, dzięki temu tłuszcz później trafia do komórek tłuszczowych i może być wcześniej wykorzystany jako materiał energetyczny. Zapewnia również uczucie sytości co sprzyja pozbywaniu się tkanki tłuszczowej.
Ekstrakt z fasoli zwyczajnej (nasiona Phaseolus vulgaris) – jedna tabletka zawiera 111 mg ekstraktu fasolamina, spowalnia uwalnianie i wchłanianie glukozy ze skrobi. Pomaga w utrzymywaniu niskiego poziomu insuliny, co ułatwia szybszą utratę zbędnych kilogramów. Oprócz działania przeciwcukrzycowego działa lekko moczopędnie, zmniejsza obrzęki i powoduje wydalanie poza organizm kwasu moczowego i fosforanów.
Chrom (trójchlorek chromu 30 µg) - niezwykle ważny mikroelement w procesie prawidłowej przemiany materii. Jest jednym z elementów czynnika GTF tolerancji glukozy, co oznacza, że jest niezbędny przy wprowadzaniu glukozy do komórek i reguluje prawidłowy poziom glukozy we krwi. Chrom przyspiesza także metabolizm aminokwasów i kwasów tłuszczowych oraz makroskładników odżywczych.

Suplement diety Forever Lean możesz włączyć podczas programu Clean 9 Forever. Lean doskonale uzupełnia działanie błonnika rozpuszczalnego Forever Fiber oraz zawartych w zestawie Forever C9 tabletek Garcinia Plus z kwasami HCA oraz suplementem podnoszącym termogenezę Forever Therm. Istotne jest także zwiększenie aktywności fizycznej, której nie zastąpią żadne kapsułki na odchudzanie.

OPAKOWANIE
120 kapsułek

Jak stosować Forever Lean?

Zalecane spożycie to jedna kapsułka bezpośrednio przed posiłkiem lub przekąską – kapsułkę Lean popij wodą. Przyjmuj do czterech kapsułek dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Produkt nie jest zalecany dla kobiet  w ciąży i karmiących piersią oraz uczulonych na składniki produktu.

289

Specyficzne kody

Zobacz także