Darmowa dostawa od 249 zł 
FOREVER MOVE FOREVER MOVE suplement diety dla stawów i mięśni
 • FOREVER MOVE FOREVER MOVE suplement diety dla stawów i mięśni
 • Forever move-stawy-mięśnie
 • forever move-zdrowe-stawy
 • FOREVER MOVE - 90 kapsułek - suplement diety dla stawów i mięśni

FOREVER MOVE - 90 kapsułek

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart

Forever Move - suplement diety dla stawów i mięśni, połączenie tego co najlepsze w nauce i naturze. Wspomaga zdrowy zakres ruchu, elastyczność stawów, zmniejsza sztywność stawów. Działanie przeciwzapalne.

Najlepsze kapsułki z kurkumą, unikalna na całym świecie kombinacja dwóch opatentowanych składników: NEM® - naturalnej błony skorupki jajka - i BioCurc® - rozpuszczalnego w wodzie kompleksu kurkumy.

Forever Move ™ zwiększa biodostępność kurkuminy o 200 procent, a tym samym pozwala organizmowi lepiej ją wchłaniać i przetwarzać.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

dla zdrowych mięśni i stawów

Forever Move Kompleksowe rozwiązanie z kurkumą i formułą NEM®

Suplement diety z kurkumy i z błoną skorupki jajka, zapewnia wszystkim aktywnym osobom większą swobodę w życiu codziennym.

Skład Forever Move

Produkt Forever Move zawiera dwa opatentowane składniki:
- sproszkowane skorupki jaja kurzego (NEM®), w tym  kolagen. Kolagen stanowi główny składnik tkanki łącznej i jest jedną z podstawowych substancji międzykomórkowych układu kostnego. NEM® to naturalny składnik żywności pozyskiwany ze skorupek jajek, źródło chondroityny, kwasu hialuronowego, glikozoaminoglikanów i kluczowych białek, takich jak kolagen. Zastrzeżony znakiem towarowym ESM Technologies LLC.

- ekstrakt z ostryżu długiego (Curcuma longa)kurkuma (szafran indyjski) dba o prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego, pomaga utrzymać elastyczność kości i stawów. Aktywnym składnikiem kurkumy jest kurkumina pozyskana z ekstraktu ostryżu długiego w łatwo przyswajalnej dla organizmu postaci BioCurc®. Kurkumina wzmacnia korzystne działanie NEM. Bio Curc® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Boston BioPharm.

Pierwsze prace badawcze nad właściwościami kurkuminy przeprowadzono w latach 70. XX w., pomimo, że już od ponad 5000 lat odgrywa ona ważną rolę w medycynie Dalekiego Wschodu. Dziś kurkumina zawarta w kurkumie jest tematem wielu prowadzonych badań. Te obecnie szeroko prowadzone badania wykazują jej działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne oraz przeciwnowotworowe. Zwraca się także uwagę jej właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne, ma także właściwości łagodzące ból (może być stosowana do zapewnienia ulgi osobom cierpiącym na artretyzm i reumatyzm).

Forever Move to produkt przeznaczony dla osób, które aktywnie lub sporadycznie uprawiają sport oraz sportowców - również tych w szczytowej formie. To świetna regeneracja po ćwiczeniach fizycznych.  Przeznaczony także dla osób, które chcą cieszyć się większą swobodą ruchu w codziennym życiu - komfort oraz elastyczność stawów.

Forever Move to nowoczesne rozwiązanie dla zdrowych mięśni i stawów, połączenie tego co najlepsze w nauce i naturze.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (3 kapsułki)
Sproszkowane skorupki jaja kurzego, w tym     525 mg
kolagen                                                                      15,75 mg
Ekstrakt z ostryżu długiego, w tym                    525 mg
kurkuminoidy                                                          63 mg

OPAKOWANIE
90 kapsułek

DAWKOWANIE FOREVER MOVE

Zalecane spożycie to 1 - 3  kapsułki dziennie

© Uwaga opis autorski foreversmart.pl – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie foreversmart.pl jest zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

551

Opis

OPAKOWANIE
90 kapsułek
UWAGI
zawiera dwa opatentowane składniki: NEM® - Zastrzeżony znakiem towarowym ESM Technologies LLC oraz Bio Curc® zastrzeżony znakiem towarowym Boston BioPharm
UWAGI
certyfikaty: Znak Halal, Znak Koszerności, produkt bezglutenowy

Specyficzne kody

Zobacz także