Forever Arctic Sea - Omega-3 i Omega-9
 • Forever Arctic Sea - Omega
 • Forever Arctic Sea
 • Forever Arctic Sea - Omega-3 i Omega-9

Forever Arctic Sea - Omega-3 i Omega-9 120 szt.

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart

Kwasy tłuszczowe Omega-3 - unikalna mieszanka bogatego w kwas DHA oleju z kalmarów, oleju z ryb Omega-3 i oliwy z oliwek o wysokiej zawartości kwasu oleinowego z rodziny Omega-9 tworzą unikalny produkt Forever Arctic Sea

kwasy Omega-3 i Omega-9 to zdrowe serce, mózg i oczy, kwasy DHA i EPA są niezbędne dla rozwoju i funkcjonowania układu nerwowego, zapewniają właściwe widzenie, zdrowa ciąża, odporność

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

unikalna mieszanka bogatego w kwas DHA oleju z kalmarów, oleju z ryb Omega-3 i oliwy z oliwek o wysokiej zawartości kwasu oleinowego z rodziny Omega-9

Kwasy tłuszczowe Omega-3 -są niezbędnym budulcem błon komórkowych, tkanki mózgowej i nerwowej, wpływają na kształtowanie się i pracę mózgu już od początku życia płodowego. Są również niezbędne do naprawy zwyrodniałych komórek, utrzymania zdrowego poziomu cholesterolu, usprawniania wszystkich procesów życiowych. Stąd często są określane jako niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT)
Wszystko to jednak pod warunkiem zachowania kluczowego elementu jakim jest równowaga Omega-6 do Omega-3.

Ta odpowiednia równowaga ma ogromne znaczenie dla optymalnego zdrowia i samopoczucia, a niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Niestety w ciągu ostatnich lat proporcja Omega-6 do Omega-3 w naszych dietach bardzo się zmieniła W obecnej diecie wielu osób kwasy tłuszczowe występują w formie nasyconej (produkty pochodzenia zwierzęcego). Jemy również za dużo tłuszczów roślinnych, będących źródłem Omega-6, a za mało ryb bogatych w Omega-3. Tymczasem nadmiar Omega-6 niweczy korzystne działanie Omega-3.
Optymalna proporcja dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu wynosi od 1:1 do 1:4 a w ostatnich latach wzrosła do alarmującego poziomu ponad 20:1.

Arctic Sea Forever Living Products to unikalna, ekskluzywna mieszanka, która zapewnia równowagę między kwasami DHA i EPA.

Forever Arctic Sea zawiera:
olej z kalmarów - bogaty w kwas DHA
olej z ryb dostarczający cennych tłuszczy z rodziny Omega-3
oliwa z oliwek o wysokiej zawartości kwasu oleinowego należącego do rodziny Omega-9.

Kwas DHA należy do rodziny Omega-3 i jest naturalnie obecny w organizmie – w największych ilościach w mózgu, oczach i sercu. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i właściwego widzenia, a razem z kwasem EPA pomaga zachować zdrowe serce. Pomaga również w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA lub 250 mg EPA i DHA dziennie.

Kapsułki Forever Arctic Sea to:
Źródło kwasów EPA i DHA, specjalnie opracowane optymalne proporcje Omega-3, naśladujące dietę bogatą w ryby i owoce morza.
Naturalny aromat z limetki sprawia, że produkt ma przyjemny zapach i minimalizuje rybną woń. Składniki pozyskiwane są w odpowiedzialny i przyjazny dla oceanu sposób.

Zawartość składników w porcji dziennej (3 kapsułki):
Kwas eikozapentaenowy (EPA)        300 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA)     300 mg
Kwas oleinowy                                  150 mg

OPAKOWANIE 120 kapsułek, niewielkich rozmiarów dzięki temu są łatwe do połknięcia.

Zalecane spożycie: 2-3 kapsułki dziennie, najlepiej przed posiłkiem.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Arctic Sea firmy Forever Living Products posiada certyfikat:
Islamska Pieczęć Aprobaty

376

Specyficzne kody

Zobacz także