Darmowa dostawa od 249 zł 
VITOLIZE WOMEN FOREVER suplement dla kobiet
 • VITOLIZE WOMEN Forever dla kobiecej witalności
 • Forever VITOLIZE WOMEN dla kobiecej witalności
 • VITOLIZE WOMEN Forever suplement dla kobiet
 • VITOLIZE WOMEN FOREVER suplement dla kobiet

VITOLIZE WOMEN™ - 120 szt.

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart

suplement dla kobiet, łagodzi skutki zmian hormonalnych i dyskomfortu związanego z PMS, mieszanka bogata w antyutleniające witaminy i minerały oraz składniki pochodzące z owoców i ziół. Dla kobiecej witalności VITOLIZE WOMEN

Vitolize ™ Women ma wszystko, czego potrzebuje nowoczesna kobieta. Substancje witalne zawarte w Vitolize Women przyczyniają się między innymi do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, przywrócenia prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.


Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

suplement diety specjalnie dla kobiet Vit♀lize™ WOMEN FOREVER

Od 40 roku życia organizm zaczyna się zmieniać i tyjesz, nawet jeśli Twoje nawyki żywieniowe się nie zmieniły. Powód: metabolizm zwalnia.
PMS lub menopauza - dyskomfort związany z nimi może być powodowany przez zmiany hormonalne, które w tym czasie zachodzą w organizmie kobiety. Aby złagodzić skutki tych zmian zaleca się wzbogacić dietę w wybrane składniki. Vitolize suplement stworzony z myślą o kobiecych potrzebach, jest mieszanką bogatą w antyutleniające witaminy i minerały oraz składniki pochodzące z owoców i ziół.

co zawiera Vitolize Women?

Wyjątkowa mieszanka składników roślinnych zawiera witaminy, minerały i pierwiastki śladowe specjalnie dostosowane do potrzeb kobiet.
W skład Forever Vitolize™women wchodzą sproszkowane jabłka, passiflora i jagody cytryńca. Cytryniec chiński (Schizandra chinensis) od wieków używany jest dla zachowania równowagi hormonalnej oraz wspierania ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Poza tym jest on adaptogenem i antyutleniaczem. Te składniki roślinne zostały wzbogacone sproszkowaną żurawiną. Opatentowana technologia sprawia, że żurawiny chronione są przed zniszczeniem przez kwasy w żołądku.

Ekskluzywna mieszanka substancji odżywczych Forever Vitolize™ women zawiera także mieszankę substancji odżywczych opracowaną specjalnie dla wspierania równowagi hormonalnej oraz ogólnego samopoczucia kobiet. Stres i popularne leki, w tym środki antykoncepcyjne i stosowane w hormonalnej terapii zastępczej mogą zachwiać równowagę hormonalną w organizmie. Obecna w produkcie witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej, a witamina C zwiększa wchłanianie tak bardzo potrzebnego każdej kobiecie żelaza. Witamina D natomiast wspomaga przyswajanie ważnych dla zachowania zdrowych kości wapnia i fosforu. Witaminy zostały połączone z opatentowaną formą żelaza – minerałem istotnym dla funkcjonowania układu krwionośnego. Użyto ich w takich proporcjach, by zapewnić optymalne wsparcie.

• Unikalna mieszanka substancji roślinnych: sproszkowane jabłka, passiflora i jagody cytryńca
• Wspiera równowagę hormonalną dla twojego dobrego samopoczucia
• Stworzone z myślą o kobiecych potrzebach
• Opatentowane sproszkowane żurawiny


Łagodzi dyskomfort związany PMS, menopauzą lub dalekim od optymalnego funkcjonowaniem układu hormonalnego.

OPAKOWANIE 120 tabletek

Zalecane spożycie: 2 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

375

Opis

SPOSÓB UŻYCIA
Biodostępność składników Vitolize Women znacznie się poprawia, jeśli kapsułki są przyjmowane bezpośrednio z posiłkami.
OPAKOWANIE
120 tabletek
UWAGI
produkt bezglutenowy, certyfikaty: znak Halal, Znak Koszerności

Specyficzne kody

Zobacz także