Darmowa dostawa od 249 zł 
Forever Calcium - naturalny wapń i magnez wraz z witaminą C i D
 • Forever Calcium - naturalny wapń i magnez wraz z witaminą C i D
 • Forever Calcium najważniejszy minerał
 • Forever Calcium naturalny wapń i magnez wraz z witaminą C i D

Forever Calcium - naturalny wapń i magnez wraz z witaminą C i D - 90 szt.

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart

wapń i magnez to dwa bardzo ważne składniki mineralne. Są to składniki o kluczowym znaczeniu dla układu kostnego.

Wapń jest niezbędny dla dobrej kondycji kości i zębów, jest niezbędny w wielu procesach metabolicznych. Magnez to wielofunkcyjny składnik mineralny odpowiedzialny między innymi za syntezę białka. Calcium Forever zawiera także pierwiastki śladowe oraz witaminę D i C dla prawidłowego przyswajania minerałów i wspierania wszystkich funkcji organizmu.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

naturalny wapń i magnez wraz z witaminą C i D - Forever Calcium


Forever Calcium to kompleksowy preparat zapewniający doskonałe wsparcie dla układu kostnego. Każda tabletka łączy w sobie odpowiednio zbilansowane dawki minerałów i witamin. Dobrze dobrane proporcje wapnia, magnezu a także miedzi, manganu i cynku oraz witamin C i D mają kluczowe znaczenie dla prawidłowego przyswajania.

zdolność naszego organizmu do przyswajania wapnia maleje wraz z wiekiem. Badania naukowe dowiodły, że są znaczne różnice w tym zakresie pomiędzy dzieckiem a osobą dorosłą, niektóre raporty wskazują różnicę do 60%, dlatego niezbędna staje się odpowiednio dobrana suplementacja by zachować prawidłową strukturę kości. 


Jaki ma skład Forever Calcium?

Zawarte w Forever Calcium ilości wapnia, magnezu, cynku, manganu, miedzi oraz witamin C i D są podstawą do zachowania właściwej struktury i funkcji kości. proporcje i forma składników są dobrane tak by organizm dobrze je wykorzystał.

Wapń (diglicynian wapnia) - wapń w tej formie jest bardzo skuteczny,  nie zakłóca naturalnej równowagi pH w żołądku oraz stopniowo wchłania się z układu krwionośnego przy wsparciu witaminy D, wzmacnia Twój szkielet. Wapń odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie nerwów i mięśni. Wapń reguluje również równowagę kwasowo-zasadową w organizmie i bierze udział w krzepnięciu krwi. 

Witamina D - witamina jest odpowiedzialna  za mineralizację kości i prawidłowy rozwój układu kostnego. Jest także niezbędna do prawidłowego wchłaniania wapnia z krwi do układu kostnego. Witamina D odgrywa także ważną rolę w procesie podziału komórek. Dzięki odpowiedniej ilości witaminy D zachowana jest równowaga wapniowo fosforowa w organizmie. 

Magnez - pierwiastek wielofunkcyjny, ma wpływ na wiele funkcji organizmu, jego odpowiednia proporcja wobec wapnia ułatwia wykorzystanie obu składników przez organizm. Magnez chroni przed wchłanianiem ołowiu z zanieczyszczonego organizmu i ułatwia jego usuwanie z organizmu (najwięcej ołowiu gromadzi się w układzie kostnym). Magnez odgrywa ważną rolę w zmniejszaniu zmęczenia i utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

pozostałe składniki mineralne: cynk, mangan i miedź - są niezbędne dla utrzymania zdrowych kości i chronią przed osteoporozą. Są to pierwiastki śladowe niezbędne do regeneracji i prawidłowego funkcjonowania komórek ciała.

Forever Calcium to produkt, który dodatkowo dba o zęby, skórę, włosy i paznokcie. Dzięki dodatkowi cynku, witaminy C i miedzi pomaga chronić organizm przed procesami starzenia oraz wpływa na piękny wygląd.


OPAKOWANIE 90 tabletek

Zalecane spożycie: 4 tabletki dziennie
Zaspokaja 100% dziennego zapotrzebowania: wapń, witaminę C, witaminę D, mangan i miedź

Składniki odżywcze w porcji dziennej 4 tabletki
Wapń                800 mg (100%*)
Magnez            300 mg (80%*)
Witamina C        80 mg (100%*)
Cynk                      6 mg (60%*)
Mangan                2 mg (100%*)
Miedź                1000 μ g (100%*)
Witamina D            5 μ g (100%*)

© Uwaga opis autorski foreversmart.pl – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie foreversmart.pl jest zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

206

Opis

OPAKOWANIE
90 szt
UWAGI
Certyfikat Koszerności, Certyfikat Halal, Gluten Free

Specyficzne kody

Zobacz także