Darmowa dostawa od 249 zł 
Forever iVision z Lutemax 2020 - zdrowe oczy i dobry wzrok
 • Forever iVision z Lutemax 2020 - zdrowe oczy i dobry wzrok
 • Forever iVision z Lutemax 2020 - zdrowe oczy i dobry wzrok
 • Forever iVision z Lutemax 2020 - zdrowe oczy i dobry wzrok
 • Forever iVision z Lutemax 2020 - zdrowe oczy i dobry wzrok

Forever iVision™ z Lutemax® 2020

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart

iVision suplement Forever na oczy zawierający witaminy A, C, E oraz cynk, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia.

zapewnia idealne ilości składników odżywczych dla wzmocnienia oczu. Suplement niezbędny dla wszystkich grup wiekowych Forever iVision wszechstronne wsparcie oczu i widzenia, polecany szczególnie dla osób:

- pracujących przy komputerze, także nastolatków spędzających wiele godzin przed ekranem komputera i smartfona
- odczuwających zmęczenie, łzawienie lub zaczerwienienie oczu
- prowadzących wiele godzin samochód
- wykonujących pracę w sztucznym świetle
- w średnim lub starszym wieku, chcących utrzymać wzrok w dobrej kondycji

Zawiera witaminy wspomagające oczy: wszystkie trzy niezbędne karotenoidy: luteina, zeaksantyna RR i mezo-zeaksantyna

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Forever iVision™ ochrona oczu w cyfrowym świecie

Forever iVision to nowoczesny suplement pomagający odżywić i chronić oczy. Zawiera witaminy, przeciwutleniacze, botaniczne i naukowo-zaawansowane składniki. Forever iVision™ zapewnia kompletne, nowoczesne wsparcie oka.
Przyjmowanie suplementów multiwitaminowych zawierających związki antyoksydacyjne może spowolnić rozwój AMD* i zapewnić komfort widzenia

Forever iVision zastosowanie

Suplement Forever na oczy i-Vision Forever pomaga filtrować niebieskie światło z urządzeń cyfrowych. Zawiera antyutleniacze i karotenoidy specyficzne dla zdrowia wewnętrznego oczu oraz znacznie przyspiesza czas regeneracji po drobnych uszkodzeniach. Luteina w organizmie ludzkim skoncentrowana jest w plamce żółtej oka, która jest częścią siatkówki odpowiedzialną za ostrość widzenia i widzenie centralne. Organizm ludzki nie jest w stanie sam syntetyzować luteiny, konieczne jest odpowiednie dostarczanie w diecie lub uzupełnianie przez przyjmowanie suplementów.

Dlaczego suplement dla oczu iVision Forever jest potrzebny

Obecnie dbanie o nasze oczy jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Codziennie przez wiele godzin korzystamy z wielu urządzeń mobilnych i komputerów, które emitują niebieskie światło, dodatkowo zanieczyszczenie środowiska i promienie UV oraz sztuczne oświetlenie sprawiają, że ochrona oczu jest coraz ważniejsza. Aby chronić oczy przed długotrwałymi uszkodzeniami i przed odkształceniami konieczne jest dostarczanie pobudzających wzrok składników odżywczych i przeciwutleniaczy, w tym luteiny i karotenoidów.

Brak odpowiedniej ilości składników odżywczych, szczególnie dużej ilości zielonych warzyw liściastych oraz narażenie oka na stałą ekspozycję na niebieskie światło, ciągły wysiłek oka skierowanego na ekran a także zanieczyszczenie środowiska mogą prowadzić do uszkodzenia siatkówki a tym samym do obniżenia ostrości wzroku, zaburzenia widzenia barw lub ubytków w polu widzenia. Są to częste objawy nie tylko u osób starszych ale coraz częściej osób dorosłych w każdym wieku a także nastolatków.

Skład iVision Forever

Forever iVision to suplement na oczy zawierający witaminę A i cynk, witaminy C i E, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia i do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym oraz potężną mieszankę ekstraktu z borówki czarnej i Lutemax 2020 - z klinicznie przebadaną zeaksantyną i luteina.

Ekstrakt z borówki oraz naturalna witamina A (beta-karoten) wspierają zdrowie oczu i wzrok dostarczają związki przeciwutleniające, które odgrywają ważną rolę w prawidłowym widzeniu, szczególnie po zmierzchu oraz przy słabym oświetleniu. sproszkowany owoc borówki czernicy (czarna jagoda- bilberry extract Vaccinium myrtillus), ekstrakt z kwiatów aksamitki (marigold flower extract). antocyjany zawarte w owocach borówki czernicy korzystnie wpływają na poprawę mikrokrążenia w gałce ocznej i prawidłowe funkcjonowanie siatkówki oka. Dzięki temu zwiększa się jej dotlenienie i odżywienie, co wspomaga ostrość widzenia. Antocyjany pomagają w szybszym dostosowaniu oczu do zmiennych warunków oświetlenia. witaminy C i E dodatkowo wspierają działanie antyoksydacyjne.

Lutemax® 2020 klinicznie przetestowany składnik. Pomaga odfiltrować niebieskie światło z urządzeń cyfrowych i innych źródeł sztucznego światła, takich jak popularne żarówki LED i kompaktowe żarówki fluorescencyjne. Lutemax® 2020 zapewnia wsparcie dla siatkówki i wewnętrznej części oka, zwłaszcza plamki, która odpowiada za wyraźne  widzenie oraz rozróżnianie kolorów. Lutemax 2020 dostarcza optymalne ilości luteiny o podwyższonych poziomach izomerów zeaksantyny. Specyficzny współczynnik 5:1 luteiny i zeaksantyny w Lutemax 2020 pomaga zniwelować typowe nieprawidłowości w diecie, aby wspierać zdrowe funkcje wizualne i zdrowie plamki. Lutemax 2020 jest wzbogacony Meso-izomerem otrzymanym z kwiatów Marigold (Tagetes erecta L)

Karotenoidytrzy niezbędne dla oka karotenoidy to luteina, RR zeaksantyna i Meso-zeaksantyna. Są to składniki niezbędne dla utrzymania zdrowia plamki żółtej, odpowiedzialnej za dobre widzenie oraz rozróżnianie kolorów. Neutralizują wolne rodniki, które uszkadzają komórki oka. Luteina i zeaksantyna, naturalnie występujące karotenoidy, wykazały zmniejszenie ryzyka zaćmy i zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem.

Cynkodpowiada za prawidłową aktywność enzymów, sprawia, że witamina A jest bardziej biodostępna i pomaga utrzymać zdrowe widzenie.

Dzięki zaawansowanym składnikom dostarczonym w suplemencie dla oczu produkt Forever iVision pomaga uzupełnić pigment plamki i wspiera szybkość przetwarzania wizualnego. Dobre widzenie jest bardzo ważne w epoce cyfrowej.

Dzisiejszy cyfrowy świat czyli komórki, smartfony, komputery, czytniki, telewizja to duże wyzwanie i obciążenie dla naszych oczu. Suplement wspiera zdrowe widzenie i szybkość przetwarzania wizualnego, pomaga zadbać o zdrowie oczu dla prawidłowego widzenia
iVision Forever komfort widzenia, kompozycja substancji bioaktywnych

Opakowanie zawiera 60 kapsułek

przyjmuj 1-2 kapsułki dziennie

zawartość składników w zalecanej porcji dziennej (2 kapsułki)

Witamina C                                            80 mg
Ekstrakt z owoców borówki czarnej   30 mg
w tym antocyjany                                    3 mg
Cynk                                                        12 mg
Ekstrakt z kwiatów aksamitki            100 mg
w tym     luteina                                    20 mg
             zeaksantyna                              4 mg
Witamina E                                           30 mg
Witamina A                                         250 µg

* badanie cochrane Pubmed ID 28756618 Published in Cochrane database of systematic reviews, July 2017

      bez konserwantów, bez dodatku cukru

© Uwaga opis autorski foreversmart.pl – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie foreversmart.pl jest zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.


Ingredients:

Sunflower oil, fish gelatin, humectant (glycerol), Lutemax® 2020 - marigold ower (Tagetes erecta) extract (lutein and zeaxanthin), vitamin C (ascorbic acid), vitamin E [d-alpha-tocopherol, soybean oil], stabiliser (beeswax), water, bilberry (Vaccinium myrtillus) fruit extract, carrot (Daucus carota subsp. sativus) seed oil [carrot seed oil, canola oil, sunflower seed oil], zinc (zinc oxide), black carrot (Daucus carota subsp. sativus) juice, vitamin A (beta carotene).

624

Opis

OPAKOWANIE
60 kapsułek

Specyficzne kody

Zobacz także