Darmowa dostawa od 249 zł 
ColMega estry kwasów tłuszczowych
 • Colway ColMega estry kwasów tłuszczowych
 • ColMega estry kwasów tłuszczowych

ColMega kwasy Omega Colway 60 kapsułek

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart
109.00 zł

Producent: Colway

ColMega kwasy omega 3:6:9 pochodzenia roślinnego.

Suplement ColMega Colway jest dobrze przyswajalny i bardzo efektywny, zawiera kwasy omega o idealnej czystości i w odpowiednich proporcjach, wysoka zawartość kwasu alfa-linolenowego (ALA).

Kapsułki ColMega z estrami kwasów omega są odporne na procesy utleniania. ColMega jest określany jako nutraceutyk w grupie wielonienasycone kwasy tłuszczowe, co oznacza, że wykazują korzystny wpływ na organizm a jednocześnie ma właściwości zdrowotne

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

ColMega Colway roślinne kwasy omega z oleju lnianego

idealne proporcje estrów kwasów tłuszczowych Omega 3, Omega 6 oraz Omega 9. Nutraceutyk ColMega Colway zawiera estry kwasów omega pozyskane z oleju lnianego nowoczesną metodą estryfikacji.

Kwasy tłuszczowe omega to ważny składnik komórek, tkanek i narządów w naszym organizmie, dlatego często nazywane są jako Niezbędne Wielonienasycone Kwasy Tłuszczowe (NWKT).  Szczególnie ważny jest ten z grupy Omega 3 – kwas ALA (kwas alfa-linolenowy). Organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć kwasów Omega, dlatego muszą być dostarczane wraz z pożywieniem.

Olej lniany jest doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych Omega, a szczególnie jest bogaty w kwasy omega 3 (ALA). Dzięki zastosowanej metodzie estryfikacji zostaje pozbawiony wszelkich szkodliwych substancji oraz silnie obciążającej wątrobę gliceryny.

COLMEGA Colway to wysoka trwałość i stabilność, dużo wyższa w porównaniu do oleju lnianego.

ColMega Colway właściwości


ColMega to najczystsza forma roślinna estrów kwasów tłuszczowych:
•    Omega-3 (α-linolenowego),
•    Omega-6 (linolowego),
•    Omega-9 (oleinowego),
o wysokiej przyswajalności w organizmie człowieka.

Unikalne stężenie kwasu ALA w estrach pozwala wykorzystać zdolność syntezowania przez nasz organizm kwasu α-linolenowego (ALA) do dokładnie potrzebnej mu ilości wszystkich kwasów wielonienasyconych. Dzięki temu organizm otrzymuje idealne proporcje omega 3:6:9.

ColMega zastosowanie

stosuj 4 kapsułki dziennie, po 2 rano i wieczorem.

Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat ColMega stanowi suplement (dodatek do diety) i nie zastępuje zróżnicowanej diety.

Produkt możesz przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym, niedostępnym dla małych dzieci miejscu, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości


ColMega Colway skład

Estry etylowe wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (kwas alfa-linolenowy, kwas oleinowy, kwas linolowy, kwas palmitynowy, kwas stearynowy), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol).

SUP_OMEGA_60

Opis

OPAKOWANIE
60 kapsułek

Specyficzne kody

Zobacz także