Galaretka aloesowa Aloe Vera Gelly Forever - 118ml

75,83 zł

unikalny produkt aloesowy, który doskonale działa na drobne rany i skaleczenia, działając przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Czysty aloes Aloe Vera w formie żelu do pielęgnacji skóry twarzy oraz całego ciała, doskonale nawilża, do stosowania również na śluzówki.

Galaretka aloe vera - ulga dla skóry, która potrzebuje dodatkowej troski Nawilża i chroni. Jest doskonała do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka, jamy ustnej oraz miejsc intymnych.

Ilość
  • Dostawa
    kurierem!

  • Przelewy24
    dotpay

  • Bezpieczeństwo
    Certyfikat SSL

  • Służymy radą

czysty aloes w formie żelu, do stosowania na skórę i śluzówki, doskonale nawilża

Produkt przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy oraz całego ciała.

Galaretka Aloesowa - czysty Miąższ Aloesowy (85%) w formie żelu, do stosowania na skórę i śluzówki.

Galaretka Aloe Vera firmy Forever Living - kojący żel z aloesem to produkt ceniony przez klientów na całym świecie. To produkt unikalny, który doskonale działa na drobne rany i skaleczenia, działając przeciwzapalnie i antybakteryjnie.
Dzięki naturalnym znieczulającym właściwościom miąższu aloesowego znosi świąd, pieczenie i pomaga lżej przejść przez pierwszy bolesny okres gojenia drobnych uszkodzeń skóry, np. zacięć lub oparzeń. Doskonale się wchłania i nie zawiera żadnych substancji oleistych. Ma jak najbardziej właściwy dla skóry, lekko kwaśny odczyn, dzięki czemu działa nie tylko łagodząco, lecz również bakteriostatycznie. Świetnie "trzyma się" wilgotnych śluzówek, działa ściągająco i przeciwgrzybiczo. Właściwości bakteriobójcze aloesu są doskonałym wskazaniem do stosowania żelu aloe vera do pielęgnacji jamy ustnej a także w miejsca intymne, nie tylko jako nawilżenie, również jako ochrona.


Galaretka aloe vera jest doskonała do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Skóra noworodka i niemowlęcia jest szczególnie wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Galaretka od pierwszych dni życia pomaga łagodzić zaczerwienioną, suchą i wrażliwą skórę na całym ciele. Dzięki lekkiej formule i naturalnym właściwościom aloesu aloe vera natychmiast przynosi ulgę, intensywnie odżywia, zapobiega swędzeniu i koi skórę. Żel  łatwo się rozprowadza i chroni przed otarciami, nie podrażniając delikatnej skóry dziecka.  Miąższ aloesowy ma takie samo pH jak ludzka skóra i dlatego jest w pełni adaptogenny, natychmiast się wchłania.  

Galaretka Aloe vera to ulga dla skóry - łagodzi dokuczliwe objawy łuszczycy i atopowego zapalenia skóry (AZS), ma także właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.
Galaretka może być wykorzystana do pielęgnacji  i ochrony przeciwsłonecznej, zawiera naturalne filtry ochronne.


Galaretka aloesowa może być używana jako zupełnie osobny produkt pielęgnacyjny, ale również jako "podkład" pod inne specyfiki, gdyż wybitnie poprawia ich wchłanianie przez skórę.
Galaretka Aloe Vera przynosi ulgę w przypadku drobnych podrażnień skóry. Można ją stosować przed zabiegami ultradźwiękowymi, a także po depilacji. W zakładach fryzjerskich nakłada się ją klientkom wzdłuż linii włosów przed zabiegiem koloryzacji, by uchronić skórę przed zafarbowaniem.

Zastosowanie galaretki jest bardzo szerokie.
Od łazienki po kosmetyczkę i od kuchni po namiot – Galaretka Aloe Vera to idealny przyjaciel skóry, która potrzebuje dodatkowej troski.
•    Szybko się wchłania
•    Nie brudzi ubrań
•    Doskonale koi drobne podrażnienia

Galaretka ma bardzo dużo zastosowań, w których zawsze wykorzystuje się najcenniejsze cechy miąższu aloesowego (Aloe Barbadensis)


OPAKOWANIE

118 ml


Informacja dla Wegan
produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego

061

Zobacz także