FIT15 Forever Lite Ultra Chocolate - zestaw F15 na 15 dni

645,00 zł

FIT 15 czekoladowy - 15-dniowy zestaw kontroli wagi, zaawansowany odżywczy program kontroli wagi.

kolejny krok w programie Fiorever FIT - po oczyszczaniu C9 - utrwalanie zdrowych nawyków i dalsza kontrola wagi, stopniowe kształtowanie sylwetki i utrwalanie utraty wagi. Do wyboru 3 poziomy zaawansowania, w każdym po dwie wersje.

Ilość
  • Dostawa
    kurierem!

  • Przelewy24
    dotpay

  • Bezpieczeństwo
    Certyfikat SSL

  • Służymy radą

FIT15 ODŻYWCZY PROGRAM KONTROLI WAGI, czekoladowy

Forever F.I.T. F15 smak czekoladowy
15-dniowy program kontroli wagi.
Oczyszczanie z Clean 9 już za Tobą? czujesz się lżej i masz więcej energii.

ZRÓB NASTĘPNY KROK
F15 kolejny etap programu Forever FIT, który pomoże Ci uzyskać trwałą zmianę sylwetki. To spersonalizowane podejście do lepszego wyglądu i samopoczucia. Wybierz poziom fitness, który pomoże ci osiągnąć cele i sprawi, że wyruszysz w drogę ku trwałej zmianie.

FIT15 zawiera wszystko, co jest potrzebne do Programu Forever FIT na 15 dni:
•    2 x Aloe Vera Gel 1l
•    1 x Forever Lite Ultra Chocolate
•    Forever Therm, 30 tabletek
•    Forever Fiber, 15 saszetek
•    Forever Garcinia Plus, 90 kapsułek
•    1 Forever F15 broszura w zależności od wybranego poziomu zaawansowania.

POCZĄTKUJĄCY

Zacznij od F15 Początkujący 1 i 2 jeśli fitness i prawidłowe odżywianie to dla ciebie coś nowego.  Na początku opanuj podstawowe ćwiczenia fitness z zakresu treningu siłowego i cardio. Z tym zestawem zbudujesz fundament, dzięki produktom do kontroli wagi, łatwym do przestrzegania planom suplementacji i odżywiania, przepisom kulinarnym na zdrowe dania oraz cennym wskazówkom dla zdrowego stylu życia, takim jak korzyści białka i sposoby na lepsze śniadanie.


ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Jeśli już prowadzisz umiarkowanie aktywny styl życia lecz szukasz sposobu, by zwiększyć tempo wybierz F15 w wersji  Średnio zaawansowany 1 i 2.

Ten program zawiera suplementy do kontroli wagi, zdrowe przepisy kulinarne oraz specjalne zaprojektowane zestawy ćwiczeń. Plan ćwiczeń obejmuje trening interwałowy i jogę F.I.T., co pomoże zbudować czystą masę mięśniową. Zaczniesz  dostrzegać zmiany w swoim ciele. Poznaj również korzyści treningu oporowego i HIIT.  Dowiedz się np. jak walczyć z zachciankami lub jakie znaczenie dla odchudzania ma sen.


ZAAWANSOWANY

Dla tych, którzy są już bardzo aktywni, ale szukają odpowiedniego programu do osiągnięcia swoich zamierzeń mamy F15 Zaawansowany 1 i 2. Ta część programu skupia się na wyrzeźbieniu masy mięśniowej, poprzez wymagający trening cardio oraz ukierunkowane ćwiczenia. Otrzymasz tutaj również bardziej zaawansowaną wiedzę m.in.  jak dostosowywać odżywianie do typu budowy ciała oraz jak odpowiednio planować pory posilków.Zestaw FIT 15 możesz kupić z rabatem > sprawdź jak

W komentarzu do zamówienia napisz, który poziom zestawu wybierasz: POCZĄTKUJĄCY, ŚREDNIOZAAWANSOWANY czy ZAAWANSOWANY


Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu ćwiczeń i/lub stosowaniem suplementów diety, skonsultuj się ze swoim lekarzem rodzinnym lub wykwalifikowanym specjalistą opieki zdrowotnej

529

Zobacz także