Forever Therm - 60 szt.

162,00 zł

suplement diety zawierający odpowiednio dobraną kompozycję składników m.in. kwas chlorogenowy, guarana, dla osób, dla których ważna jest zdrowa i szybka redukcja wagi ciała.Forever Therm wspomaga szybką redukcję masy ciała, dzięki termogenezie pobudza spalanie tłuszczów i stymuluje metabolizm organizmu, jednocześnie poprawia koncentrację, pomaga utrzymywać odpowiedni poziom energii.

Ilość
  • Dostawa
    kurierem!

  • Przelewy24
    dotpay

  • Bezpieczeństwo
    Certyfikat SSL

  • Służymy radą

przyspiesza metabolizm tłuszczów, pomaga utrzymywać poziom energii.


Forever Therm™ to suplement diety zawierający odpowiednio dobraną kompozycję składników dla osób, dla których ważna jest zdrowa i szybka redukcja wagi ciała.
Składniki preparatu wspomagają spalanie tłuszczu, przyspieszenie metabolizmu oraz przyczyniają się do redukcji cellulitu. Receptura Forever Therm  pomaga utrzymywać poziom energii i wspierać metabolizm tłuszczów, dzięki temu ułatwia dążenie do szczuplejszej figury.

W jej skład wchodzą ekstrakty roślinne oraz odpowiednio dobrane witaminy wpływające na przemianę materii:
Wyciąg z zielonej herbaty - działa korzystnie na metabolizm tłuszczów, wspomaga kontrolę masy ciała, wpływa na proces termogenezy i wytwarzania energii w komórkach. Ponadto zielona herbata przyczynia się do zwiększenia koncentracji i czujności.
Wyciąg z nasion guarany - kofeina – alkaloid pochodzący z nasion guarany pomaga zachować wymagany poziom energii podczas ćwiczeń lub zabieganego dnia.
Wyciąg z nasion zielonej kawy - zawiera polifenole oraz kwas chlorogenowy, który reguluje wchłanianie glukozy.  to wyjątkowe składniki, których poziom w palonych ziarnach nie jest zbyt wysoki.
Komplet witamin z grupy B (B1, B2, B6, B12, niacyna, kwasy pantotenowy i foliowy) - pełnią bardzo ważną funkcję w procesach metabolicznych, m.in. uczestniczą w procesie przyswajania węglowodanów - w zamianie glukozy na energię, która jest dostarczana m.in. do mózgu
Witamina C -  uczestniczy w syntezie aminokwasów, ochronie innych witamin przed utlenieniem, a także aktywacji kwasu foliowego.

Zarówno witaminy B, jak i witamina C mają kluczowe znaczenie dla metabolizmu węglowodanów, białek i tłuszczy a ponieważ wysiłek fizyczny może powodować szybki ich ubytek z organizmu, duże znaczenie ma bieżące ich uzupełnianie.
Podstawą każdego skutecznego programu kontroli wagi jest przestrzeganie zdrowej diety i odpowiednia aktywność fizyczna. Wysokie dawki składników wpływających na metabolizm, zdrowa dieta i ćwiczenia to połączenie, które pomaga w skutecznej kontroli wagi i osiągnięciu harmonijnej sylwetki.


Składniki dziennej porcji produktu (2 tabletki):
Ekstrakt z liście zielonej herbaty              540 mg
Ekstrakt z nasion guarany, w tym:           272 mg
    Kofeina 32%                                        87 mg
Ekstrakt z ziaren zielonej kawy, w tym    200 mg
    Polifenole 50%                                          100 mg
    Kwas chlorogenowy 45%                          90 mg
    Kofeina <2%                                               <4mg
Witamina C                                                    75 mg
Niacyna (ekwiwalent niacyny)                     10mg
Kwas pantotenowy                                          6mg
Witamina B6                                                 1,3 mg
Witamina B2                                                 1,4 mg
Witamina B1                                                    1 mg
Witamina B12                                                2,4 µg
Kwas foliowy                                                 200 µg

Zalecane spożycie:
2 tabletki dziennie - jednorazowo lub dwa razy dziennie po jednej tabletce.

OPAKOWANIE zawiera 60 tabletek


Informacja dla Wegan
produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego


Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia  w ciągu dnia. Zawiera kofeinę (87-91 mg w zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia). Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

463

Zobacz także