VITOLIZE MEN - 60 kapsułek

140,00 zł

suplement dla mężczyzn - unikalna i kompleksowa receptura zawiera składniki roślinne, witaminy, minerały oraz antyutleniacze, które pomagają w zachowaniu w zdrowiu układu moczowego, a także wspierają prawidłowe funkcjonowanie jąder i gruczołu krokowego

Ilość
  • Dostawa
    kurierem!

  • Przelewy24
    dotpay

  • Bezpieczeństwo
    Certyfikat SSL

  • Służymy radą

Suplement dla mężczyzn - pomaga w chronieniu układu moczowego i podtrzymuje harmonijne działanie jąder i gruczołu krokowego.


VITOLIZE MEN™ dla mężczyzn - Unikalna i kompleksowa receptura zawiera składniki roślinne, witaminy, minerały oraz antyutleniacze, które pomagają w zachowaniu w zdrowiu układu moczowego, a także wspierają prawidłowe funkcjonowanie jąder i gruczołu krokowego. Forever Vitolize Men zawiera wiele dobroczynnych dla prawidłowego funkcjonowania prostaty składników. Są wśród nich pestki dyni – od wieków używane, by wspierać zdrowie prostaty oraz witaminy C, D, E i B6. Do nich dodaliśmy minerały – selen, który przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy i cynk, który pomaga utrzymać prawidłowy poziomu testosteronu we krwi. Likopen uzupełnia skład tej znakomitej receptury, tworzącej kompletny suplement dla męskiej witalności.

Forever Vitolize men zawiera substancje odżywcze w biodostępnej postaci.
Vit♂lizeTM, w połączeniu ze zdrową dietą i gimnastyką, oferuje naturalne rozwiązanie wspierające zdrowie prostaty.

Zalecane spożycie: 2 kapsułki dziennie.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.


Zobacz także: Vitolize Women

374