Forever NutraQ10 z koenzymem Q10 - 30 saszetek á 3,5g

155,35 zł

energia, witalność, antyoksydanty

Forever NutraQ10™ suplement diety do rozpuszczania w wodzie lub napoju z miąższem Aloe Vera

Ilość
  • Dostawa
    kurierem!

  • Przelewy24
    dotpay

  • Bezpieczeństwo
    Certyfikat SSL

  • Służymy radą

źródło piękna i witalności oraz energii, suplement diety, który zawiera koenzym Q10, wyciągi roślinne, minerały i antyutleniacze.


Forever NutraQ10™ suplement diety do rozpuszczania w wodzie lub napoju z miąższem Aloe Vera, zawiera:

koenzym Q10 (30mg) to enzym wytwarzany przez ludzki organizm, którego poziom maleje z wiekiem, właśnie wtedy, gdy jest on najbardziej potrzebny. Niezbędny do funkcjonowania każdej naszej komórki, katalizator procesów metabolicznych, odpowiada za 95% energii całego ciała, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Koenzym Q10 bierze udział w procesie wytwarzania energii w komórkach, poprawia ich dotlenienie, chroni przed niszczącym wpływem wolnych rodników.
Jest potrzebny do prawidłowej pracy tych organów, które do funkcjonowania potrzebują dużo energii, czyli dla serca i mięśni szkieletowych, spala tłuszcz do postaci energii, zmniejszając w ten sposób otyłość.

Witamina B6 (1mg)/ Witamina B12 (1mg)/ kwas foliowy (200 µg)
witaminy z grupy B wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny, kwas foliowy bierze udział w wytwarzaniu komórek krwi, a witamina B12 spełnia ważną rolę w procesie tworzenia erytrocytów.

wyciągi roślinne – z pestek winogron (20 mg), kłącza kurkumy (20 mg), kadzidłowca Boswellia serrata (20 mg) i liści oliwki europejskiej (24 mg), których korzystne działanie znane jest od wieków. Kurkuma wspiera działanie układu krążenia, pomaga utrzymać właściwy poziom cholesterolu,  kadzidłowiec wpływa korzystnie na pracę serca.

minerały – magnez (60mg) i chrom (16 µg) Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni, w tym mięśnia sercowego, natomiast chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników.

antyutleniacze – witaminy C (30 mg) i E (10 mg). Witamina C pomaga utrzymać właściwe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz podobnie jak witamina E, chroni składniki komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

CO TO OZNACZA DLA CIEBIE?
Koenzym Q10 organizm w dużej mierze wytwarza sam, ale też pozyskuje z pożywienia. Dobrym źródłem są na przykład sardynki, makrela, wieprzowina, wołowina, brokuły, szpinak Procesy naprawcze organizmu wymagają ogromnych ilości energii a poziom koenzymu Q10 w naszym ciele spada wraz z wiekiem i procesy metaboliczne ulegają spowolnieniu. Suplementacja produktem Forever NutraQ10 polecana jest wszystkim osobom powyżej 30. roku życia, narażonym na zwiększony stres,  wysiłek fizyczny i umysłowy, prowadzącym stresujący styl życia, dbającym o urodę, stosującym nie zawsze właściwie zbilansowaną dietę.

OPAKOWANIE

30 saszetek á 3,5g


Zalecane spożycie:
dorośli jedną saszetkę dziennie rozpuścić w 1/2 szklanki wody lub napoju z miąższem Aloe Vera, dobrze wymieszać. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

312

Zobacz także