Forever Freedom - Miąższ aloesowy z glukozaminą i biosiarką 1litr

161,00 zł

Miąższ aloesowy Forever Aloe vera z glukozaminą i chondroityną oraz MSM.
Aloes Freedom to napój dla wszystkich, którzy chcą zachować sprawność ruchową oraz elastyczność stawów. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które odczuwają dolegliwości stawowe z uwagi na wiek lub intensywną aktywność sportową.

Smak pomarańczowy.

Ilość
  • Dostawa
    kurierem!

  • Przelewy24
    dotpay

  • Bezpieczeństwo
    Certyfikat SSL

  • Służymy radą

Pozostało tylko kilka sztuk

połączenie aloe vera oraz MSM, glukozaminy i chondroityny.

Forever Freedom Aloe Vera o smaku pomarańczowym

Stabilizowany miąższ aloesowy Forever, który zawiera dodatkowe substancje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stawów. Są to glukozamina 1500 mg, chondroityna 1200 mg (obie substancje w formie siarczanu) a także MSM 750 mg (jako metylosulfonylometan).
Glukozamina i chondroityna są substancjami, które występują w chrząstkach stawowych. Są potrzebne by maź stawowa znajdująca się pomiędzy chrząstkami miała odpowiednią strukturę i lepkość. Dzięki temu powierzchnie chrząstek nie ocierają się o siebie a stawy pracują prawidłowo.
Wszystkie składniki zawarte w Forever Freedom są pozyskiwane z naturalnych źródeł.
Napój aloesowy Forever Freedom zawiera także witaminę C, która przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i doskonale wspiera  aktywny styl życia.

KORZYŚCI DLA CIEBIE
Najcenniejsze wartości lecznicze ALOESU z dodatkiem glukozaminy, chondroityny, witaminy C i MSM to doskonałe połączenie dla zachowania zdrowia kości i stawów.
Miąższ Aloesowy Forever Freedom to produkt Forever Living Products przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną zachować sprawność ruchową przez długie lata.
Aloes Freedom jest pomocny w zapobieganiu kontuzjom sportowym, stanowi źródło biosiarki, której organizm potrzebuje dla zdrowia tkanki łącznej i prawidłowego działania stawów, pomaga pielęgnować i zachować elastyczność stawów i więzadeł niezależnie od wieku

OPAKOWANIE  1 litr

Zalecane spożycie:
½ szklanki tj. 120 ml dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Forever Freedom dostarcza 1500 mg siarczanu glukozaminy, 1200 mg siarczanu chondroityny plus 750 mg MSM w dziennej porcji 120 ml.

Składniki w zalecanej porcji dziennej (120 ml)
Siarczan glukozaminy (w tym glukozamina) 1500 mg (768 mg)
Siarczan chondroityny (w tym chondroityna) 1200 mg (930 mg)
Metylosulfonylometan (MSM) 750 mg
Sok z aloesu 110 g


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przeznaczony dla osób dorosłych, nie jest zalecany do spożycia przez dzieci oraz kobiety ciężarne i karmiące, a także osoby z nadciśnieniem tętniczym krwi.

196

Zobacz także