Forever Freedom - Miąższ aloesowy z glukozaminą i biosiarką 1litr

161,00 zł

Aloe vera wzbogacony siarczanem glukozaminy i siarczanem chondroityny oraz substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stawów.

Ilość
  • Dostawa
    kurierem!

  • Przelewy24
    dotpay

  • Bezpieczeństwo
    Certyfikat SSL

  • Służymy radą

Pozostało tylko kilka sztuk

Forever Freedom® to apetyczny napój o smaku pomarańczowym będący połączeniem aloe vera oraz MSM, glukozaminy i chondroityny.

Stabilizowany miąższ aloe vera został wzbogacony siarczanem glukozaminy i siarczanem chondroityny – dwiema substancjami, które występują w chrząstkach stawowych – oraz MSM. Glukozamina i chondroityna wchodzą w skład struktur chrząstek stawowych. Stawy to naturalny „amortyzator” ludzkiego ciała. Należy dbać, aby był on odpowiednio odżywiony. Do prawidłowej pracy stawu potrzebny jest odpowiedni poziom oraz lepkość płynu smarującego mazi stawowej, która sprawia, że kości mniej się o siebie ocierają. Wszystkie składniki pozyskiwane są z naturalnych źródeł.

Napój aloesowy Forever Freedom  to:

• Połączenie aloe vera z MSM, glukozaminą (ze skorupiaków) i chondroityną
• Zawiera substancje naturalnie występujące w stawach

• Zawiera witaminę C, która przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i doskonale wspiera  aktywny styl życia


KORZYŚCI DLA CIEBIE

Najcenniejsze wartości lecznicze ALOESU z dodatkiem glukozaminy, chondroityny, witaminy C i MSM to doskonałe połączenie dla zachowania zdrowia kości i stawów.
Produkt Forever Living Products przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną zachować sprawność ruchową przez długie lata.
Forever Freedom jest pomocny w zapobieganiu kontuzjom sportowym, stanowi źródło biosiarki, której organizm potrzebuje dla zdrowia tkanki łącznej i prawidłowego działania stawów, pomaga pielęgnować i zachować elastyczność stawów i więzadeł niezależnie od wieku.

OPAKOWANIE  1 litr

Forever Freedom dostarcza 1500 mg siarczanu glukozaminy, 1200 mg siarczanu chondroityny plus 750 mg MSM w dziennej porcji 120 ml.

Składniki w zalecanej porcji dziennej (120 ml)
Siarczan glukozaminy (w tym glukozamina) 1500 mg (768 mg)
Siarczan chondroityny (w tym chondroityna) 1200 mg (930 mg)
Metylosulfonylometan (MSM) 750 mg
Sok z aloesu 110 g

Zalecane spożycie:

½ szklanki tj. 120 ml dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przeznaczony dla osób dorosłych, nie jest zalecany do spożycia przez dzieci oraz kobiety ciężarne i karmiące, a także osoby z nadciśnieniem tętniczym krwi.

196

Zobacz także