Darmowa dostawa od 249 zł 
 • Pakiet
biegacza Pakiet FIT-stawy
 • biegacza Pakiet FIT-stawy

Dla biegacza Pakiet FIT-stawy

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart
483.00 zł

Zamiast 508,00 zł


Producent: Forever Living Products - Aloes Forever

Pakiet zawiera produkty ważne dla stawów.

Stanowi doskonałe wsparcie dla sportowców i wszystkich osób aktywnych fizycznie, uprawiających sport amatorsko oraz wspomagająco dla osób, które chcą uniknąć problemów ze stawami.

Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko powstania kontuzji podczas intensywnego wysiłku fizycznego, skorzystaj z naszego pakietu i dbaj o swoje stawy.

W pakiecie taniej

Ten pakiet zawiera

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Pakiet dla biegacza – wspiera stawy

Każda aktywność fizyczna to obciążenie dla stawów i mięśni, dlatego jak najwcześniej trzeba dbać o ich dobrą kondycję. Jak? Kontroluj wagę i daj odpocząć swoim stawom, rozciągaj się i dbaj o regenerację stawów oraz mięśni, szczególnie po intensywnej aktywności np. maratonie. Produkty Forever w pakiecie to niezawodne wsparcie aktywności każdego dnia.


Dla kogo pakiet biegacza?

Wbrew nazwie ten Pakiet FIT stawy jest przeznaczony nie tylko dla biegaczy. Jest przeznaczony także dla osób:

- aktywnie uprawiających sport, a sport to nie tylko bieganie.
- biorących udział w maratonach, regularnie uprawiających bieganie, które chcą lepiej zadbać o swoją dobrą kondycję zdrowotną.
- które chcą dobrze przygotować się do biegu i zminimalizować ryzyko powstania kontuzji podczas intensywnego wysiłku fizycznego

a także

- dla seniorów - łagodzą ból, zmniejszają objawy choroby  stawów oraz uzupełniają składniki niezbędne do prawidłowej pracy stawów, wspierają syntezę składników budulcowych struktur stawowych takich jak chrząstka, ścięgna i więzadła.
- dla wszystkich niezależnie od wieku jako działanie profilaktyczne.


Pakiet biegacza FIT stawy – co zawiera?

W skład pakietu FIT stawy wchodzą trzy produkty Forever, które mogą mieć wpływ na stawy, chrząstki i więzadła

Forever Freedom – miąższ aloesowy z glukozaminą i chondroityną – pakowanie  1 litr
Popularnie nazywany jako aloes do picia na stawy. Aloes Freedom zawiera 89% czystego aloesu o wielu korzystnych dla organizmu właściwościach m.in. przeciwzapalnych  a połączony z dodatkowymi składnikami jak MSM, chondroityna i glukozamina pomaga pielęgnować młodzieńczą elastyczność stawów i wiązadeł niezależnie od wieku. Aloes Freedom jest przeznaczony dla wszystkich, który pragną zachować sprawność ruchowa przez długie lata.

Forever Active HA – kwas hialuronowy - opakowanie 60 tbl
Kapsułki Active HA Forever zawierają kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej oraz dobroczynny dla stawów korzeń kurkumy. Są także źródłem cynku czyli minerału ważnego dla zachowania zdrowych kości i skóry. Active HA nie tylko korzystnie wpływa na kondycję stawów i kości ale także na zdrowie i wygląd skóry.

Aloe MSM Gel – żel aloesowy Forever z MSM - opakowanie 118 ml
Żel Aloe MSM to produkt pielęgnacyjny z siarką organiczną
Może być stosowany w przypadku drobnych kontuzji podczas treningu oraz jako uzupełnienie niedoborów siarki organicznej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania stawów.
MSM jest organicznym związkiem siarki,  pierwiastka , który znajduje się w naszych stawach (tkanka chrzęstna) oraz w tkance łącznej.
Żel aloesowy z MSM łagodzi ból po stłuczeniach i treningach oraz wspomaga leczenie urazów i kontuzji sportowych

Cena produktów w zestawie jest o 10% niższa niż przy zakupie tych produktów oddzielnie

© Uwaga opis autorski foreversmart.pl – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie foreversmart.pl jest zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

301Z

Specyficzne kody

Zobacz także