Darmowa dostawa od 249 zł 
FAB X - Forever Active Boost X
 • FAB X - Forever Active Boost X

FAB X - Forever Active Boost X- napój energetyzujący - 250 ml x 12 sztuk

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart

Napój energetyzujący. Bez kalorii, węglowodanów i cukrów. FAB X Forever to produkt spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Brak produktów w magazynie. Dodaj poniżej swój adres e-mail i otrzymaj powiadomienie gdy produkt będzie dostępny!


FAB X Active Boost – napój energetyzujący Forever, zero kalorii


FAB X Forever Active Boost to doskonały, poręczny napój, gdy potrzebujesz czegoś, co cię odświeży i doda energii. To szybki i odświeżający sposób na zachowanie pełni energii, wytrzymałości i koncentracji podczas wszystkich codziennych czynności.

Napój FAB X Forever Active Boost zapewnia wysoki poziom energii przez cały dzień, koncentracja, energia i witaminy, wyśmienity smak bez kalorii, cukru i węglowodanów.

Forever FAB X to produkt spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym.
Natychmiastowy, szybki zastrzyk energii jest czasem nieodzowny, natomiast długofalowe zachowanie energii bez następującego po nim nagłego opadnięcia z sił, pozwala działać w zgodzie z celami w zakresie zdrowia i kondycji, bez narażania na szwank kondycji.

Guarana (320 mg), w tym kofeina (70 mg) -  naturalny składnik, który przyczynia się do natychmiastowych efektów energetyzujących, jakie daje FAB X,
mieszanka z ekstraktu z żeń-szenia syberyjskiego (53 mg) oraz owoców cytryńca chińskiego - źródło długofalowej energii, pomaga zwiększyć efektywność, wytrzymałość i  koncentrację.

W składzie Forever FAB X Active boost X znajduje się również tauryna ( 600mg), inozytol (16 mg) czyli witamina B8 (40 mg), witaminaB3 (nikotynamid), l-glutamina (103,5mg), glukuronolakton (310,5 mg), witaminy B6 (1,4 mg) i B12 (2,5 µg), elektrolity, niacyna (16 mg) i kwas pantoteonowy (6 mg).

Składniki te zmniejszają uczucie zmęczenia i pozwalają utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny organizmu.
(Wartości odżywcze podane dla 250 ml)


Każdy od czasu do czasu potrzebuje dodatkowego zastrzyku energii, a FAB X to zdrowa alternatywa, której możesz być pewny.

• Szybki zastrzyk energii, • bez nagłego opadnięcia z sił • Bez kalorii, węglowodanów i cukrów

OPAKOWANIE: puszka 250 ml x 12 szt.

Zalecane spożycie:
podawać schłodzony, delikatnie wstrząsnąć

Produkt nie jest zalecany do spożycia przez dzieci oraz kobiety ciężarne i karmiące a także osoby z nadciśnieniem tętniczym krwi. Nie mieszać z alkoholem.

440

Specyficzne kody

Zobacz także