• Pakiet
Aktywny styl życia - pakiet Forever Living
 • Aktywny styl życia - pakiet Forever Living

Aktywny styl życia - pakiet

470.00 zł

Zamiast 516,00 zł

zestaw dla osób, które prowadzą aktywny styl życia a jednocześnie pragną odpowiednio dbać o organizm. Zestaw trzech produktów Forever to doskonałe wsparcie stawów, mięśni oraz koncentracji.

Pakiet produktów Aktywny styl życia to także doskonały pomysł na prezent

W zestawie taniej! liczba zestawów ograniczona

Każdy z produktów można kupić pojedynczo.

Ten pakiet zawiera

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  dotpay

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Pakiet aktywny styl życia

Aktywność ruchowa jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Aktywny styl życia to co najmniej 30-45 minut ruchu dziennie. Ważne by aktywność sportowa była dostosowana zarówno do wieku, stanu zdrowia jak i możliwości fizycznych.

Podstawowa aktywność fizyczna to np. spacer nieco szybszym krokiem, wchodzenie po schodach lub rekreacyjna jazda rowerem. Wysiłek fizyczny o umiarkowanej lub wysokiej intensywności to np. pływanie, aqua-aerobik, nordic walking, jogging, joga, ćwiczenia siłowe, cardio, trening interwałowy (HIIT)

Pakiet aktywny styl życia zawiera trzy produkty Forever Living:

 • Forever Move - innowacyjny produkt z opatentowanymi składnikami, zwiększa elastyczność stawów i zmniejsza ich sztywność. Forever Move ™ łączy w sobie dwa opatentowane składniki: NEM® - naturalną membranę ze skorupki jajka i BioCurc® - rozpuszczalny w wodzie kompleks kurkumy.
 • Forever Therm - suplement diety który może dać Ci impuls energetyczny w całego dnia, zawiera zarówno witaminy, jak i kofeinę. wspomaga spalanie tłuszczu i korzystnie wpływa na poprawę koncentracji. Suplement specjalnie zaprojektowany dla osób świadomych swojego ciała.
 • Aloe Heat Lotion - Aloesowy balsam rozgrzewający, wyśmienity balsam do masażu, łagodzi napięcie i stres, przynosi ulgę dla stawów i mięśni

Aktywny tryb życia może obciążać mięśnie i stawy. Zestaw doskonały nie tylko dla osób aktywnie uprawiających sport, jest także pomocny dla osób w wieku senioralnym.

© Uwaga opis autorski foreversmart.pl – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie foreversmart.pl jest zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

303Z

Specyficzne kody

Zobacz także