Olejek nośnikowy FOREVER ESSENTIAL OILS CARRIER OIL 118 ml

74,50 zł

Olejek nośnikowy do olejków eterycznych Forever
lekki płyn o konsystencji emulsji, bez koloru i zapachu, wzbogacony witaminami, antyutleniaczami i naturalnymi olejkami. 

Odmładza skórę i zapewnia ochronę skóry przed utratą wody. Możesz stosować samodzielnie lub dodawać go do wszystkich stosowanych produktów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała.

Ilość
  • Dostawa
    kurierem!

  • Przelewy24
    dotpay

  • Bezpieczeństwo
    Certyfikat SSL

  • Służymy radą

Olejek nośnikowy do olejków eterycznych Forever

 
Jego podstawą są bezbarwne i bezzapachowe pochodne olejku kokosowego (trójglicerydy kaprylowo/ kaprynowe), które są łatwo wchłaniane przez skórę.
Doskonały nośnik dla czystych olejków eterycznych Forever ze względu na brak koloru i zapachu.

Forever Carrier Oil - olejek nośnikowy to połączenie skwalenu, dzikiej róży, sezamu i moreli na bazie aloe vera i witaminy E.  Został dodatkowo wzbogacony olejkami z ogórecznika oraz witaminami A i C.  Czysty, stabilizowany wyciąg z liścia Aloe Barbadensis naturalnie wnika w skórę i odżywia ją. Sprawia, że zawarte w olejku bazowym naturalne składniki również lepiej wnikają w skórę i maksymalizuje ich działanie.
Taka mieszanka przeciwutleniających witamin i naturalnych olejków odmładza skórę i  zapewnia ochronę skóry przed utratą wody.

SPOSÓB UŻYCIA
Stosowanie olejków rozpocznij od olejku bazowego - jest bezwonny i bez koloru.  Możesz dodawać go do wszystkich stosowanych produktów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała (dodaj 1-2 krople).
Do wykorzystania jako baza, jako olejek nośnikowy dla pozostałych olejków eterycznych – pamiętaj każdy z nich należy zawsze rozcieńczać:
2-4 olejku eterycznego Forever rozpuścić w łyżce stołowej Forever Carrier Oil dla użycia miejscowego lub aromatycznego.


Olejek bazowy zawiera:
trójglicerydy kaprylowe z olejku kokosowego
skwalen
olejek z dzikiej róży
olejek sezamowy
olejek z pestek moreli
stabilizowany wyciąg z liścia Aloe Barbadensis
Bez parabenów505

Opis

SKŁAD
113 g

Specyficzne kody

Zobacz także