Darmowa dostawa od 249 zł 
Forever Clean 9
 • Forever Clean 9 Lite Ultra Chocolate C9 FIT
 • Forever Clean 9
 • Forever Clean 9 Lite Ultra Chocolate C9
 • Forever Clean 9 Lite Ultra Chocolate C9-FIT OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Forever Clean 9 Lite Ultra Chocolate C9 FIT OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart

Clean9 to skuteczny i łatwy w stosowaniu program oczyszczający. Oczyszczanie organizmu to fundament dobrego wyglądu. Pozwala  na kontrolowanie wagi bądź detoks (eliminację szkodliwych produktów przemiany materii oraz toksyn z pożywienia).

Smak czekoladowy.

Program Forever Clean trwa tylko 9 dni i może być stosowany jako okresowy detoks i odnowa biologiczna organizmu lub jako pierwszy krok w programie Forever FIT. Jest to dobry początek procesu kontroli wagi oraz zmiany nawyków żywieniowych.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

CLEAN9 Lite Ultra Chocolate (czekoladowy) program oczyszczający C9 Forever

Oczyszczanie organizmu to pierwszy krok do wypracowania trwałych nawyków, które pomogą ci uzyskać prawdziwą, stałą kontrolę nad swoją wagą. Ten sprawdzony system oczyszczający Forever jest podstawą do uzyskania optymalnego zdrowia, oczyszczenia organizmu i uzyskania szczuplejszej sylwetki.

C9 Lite Ultra Chocolate zastosowanie

Forever Clean 9 przygotowuje organizm do trwałej kontroli wagi i zmiany stylu życia. Clean 9 to zdrowa, naturalna odnowa biologiczna organizmu.
Clean 9 to nie jest dieta odchudzająca! Utrata kilogramów będzie jednym z efektów oczyszczania organizmu zalegających w organizmie substancji, m.in. resztek produktów przemiany materii i  toksyn oraz  złogów zalegających w jelitach. Organizm ludzki posiada naturalne mechanizmy oczyszczania, które są zaburzane przez niewłaściwą ilość i jakość naszych posiłków. Program Clean9 został tak skonstruowany, by w ciągu 9 dni odblokować i oczyścić organizm, aby efektywniej wchłaniał substancje odżywcze i prawidłowo funkcjonował.  Clean 9 usuwa toksyny i nadmiar tłuszczu z organizmu i odkwasza.

Program Clean 9 jest przeznaczony dla osób świadomych, które chcą podjąć wysiłek, by zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowe i pozbyć się toksyn z organizmu.

C9 to program idealny dla kobiet przed ciążą, aby przygotować organizm do tworzenia nowego życia, Clean 9 jest rekomendowany również dla przyszłych ojców.
Clean 9 może być stosowany przez osoby aktywne fizycznie w trakcie przygotowań do zawodów zgodnie z planem treningowym.

Co zawiera Forever Clean 9 Lite Ultra Chocolate:

•    Aloe Vera Gel 2 szt. - sok z aloesu reguluje układ trawienny i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu
•    Forever Lite Ultra Shake Chocolate 1 szt. - koktajl o wysokiej zawartości witamin i minerałów, jedna porcja to 24 g białka
•    Pakiet C9, a w nim:
              Forever Therm – 18 tabletek - wspomaga spalanie tłuszczu, przyspiesza metabolizm
              Forever Fiber – 9 saszetek - mieszanka 4 rodzajów rozpuszczalnego błonnika (5 g)
              Forever Garcinia Plus – 54 kapsułki - zmniejsza apetyt i czasowo hamuje przemianę węglowodanów w tłuszcze

Wszystkie produkty w zestawie oczyszczającym Clean9 zostały starannie dobrane a ich działanie wzajemnie się uzupełnia (mają działanie synergiczne). Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów, stosuj każdy produkt zgodnie z wytycznymi zawartymi w książeczce dołączonej do zestawu. Znajdziesz tam listę dozwolonych produktów oraz szczegółowe wskazówki postępowania. do zestawu dołączony jest shaker do koktajli oraz miarka.

Jak działa program Clean9?

1.    Usuwa toksyny i nadmiar tłuszczu z organizmu
2.    Pomaga odbudować mięśnie
3.    Poprawia metabolizm, w tym samym czasie eliminuje toksyny i utrzymuje równowagę odżywczą komórek
4.    Zmniejsza obciążenie wątroby i poprawia zdolność metabolizowania tłuszczu
5.    Przygotowuje organizm do trwałej kontroli wagi i zmiany stylu życia.

Efekty programu CLEAN 9  są widoczne już po 9 dniach. C9 zapewnia oczyszczenie organizmu a jednocześnie jego prawidłowe i zbilansowane odżywienie.
Odczuwalna jest poprawia stanu zdrowia, poziomu energii, widoczna zmiana sylwetki i cery.

C9 Czego możesz się spodziewać w ciągu 9 dni programu?

Zaczniesz eliminować nagromadzone toksyny, przez które możesz nie przyswajać w pełni substancji odżywczych z pożywienia. Poczujesz się również lżej i zyskasz więcej energii.

Pierwsze dwa dni programu zostały opracowane, by Twój organizm odpoczął od nadmiaru pokarmu i rozpoczął powrót do równowagi. Przez pierwsze dwa dni twoja dieta będzie bardzo uboga w kalorie, została jednak tak skomponowana, że nie będziesz odczuwać głodu. Możesz jednak mieć trochę mniej energii niż zazwyczaj.
W dniach od 3 do 9 dieta Clean 9 wprowadza większą ilość kalorii. Zaczniesz już dostrzegać pierwsze pozytywne efekty. W trakcie programu twoja waga może się wahać dlatego zważ się tylko pierwszego i ostatniego dnia programu.

Podczas oczyszczania organizmu konieczne jest picie większej niż zwykle ilości wody oraz aktywność fizyczna. Nawyk picia wody warto wprowadzić na stałe - jest to jeden z podstawowych elementów utrzymania właściwej wagi oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Program wymaga wytrwałości i sumienności natomiast nagrodą za ten wysiłek będą:
zgrabniejsza sylwetka i zdrowszy organizm, więcej energii, ładniejszy kolor skóry, lepsze odczuwanie smaków i zapachów, więcej sił witalnych.


Program Clean 9 to pierwszy etap w procesie kontroli wagi oraz osiągania sylwetki FIT. Stanowi solidny fundament pod świetny wygląd i samopoczucie, oczyszczony organizm lepiej reaguje na wprowadzane zdrowe zmiany. Po zakończeniu programu oczyszczającego Clean 9, trzymaj się nowych nawyków. Kolejny krok, który może w tym pomóc to to FIT 15 zestaw na 15 dni - możesz wybrać zestaw F15 odpowiednio dopasowany do twojej sprawności fizycznej.


Produkt Clean 9 Lite Ultra Chocolate możesz kupić z rabatem > sprawdź tu


Pamiętaj aby przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu ćwiczeń i/lub diety, skonsultować  się ze swoim lekarzem rodzinnym lub wykwalifikowanym specjalistą opieki zdrowotnej.


© Uwaga opis autorski foreversmart.pl – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie foreversmart.pl jest zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

476

Specyficzne kody

Zobacz także