Forever Clean 9 Lite Ultra Chocolate C9 FIT OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

514,00 zł

Clean9 to skuteczny i łatwy w stosowaniu program oczyszczający. Oczyszczanie organizmu to fundament dobrego wyglądu. Pozwala  na kontrolowanie wagi bądź detoks (eliminację szkodliwych produktów przemiany materii oraz toksyn z pożywienia).

Smak czekoladowy.

Program Forever Clean trwa tylko 9 dni i może być stosowany jako okresowy detoks i odnowa biologiczna organizmu lub jako pierwszy krok w programie Forever FIT. Jest to dobry początek procesu kontroli wagi oraz zmiany nawyków żywieniowych.

Ilość
  • Dostawa
    kurierem!

  • Przelewy24
    dotpay

  • Bezpieczeństwo
    Certyfikat SSL

  • Służymy radą

CLEAN9 Lite Ultra Chocolate (smak czekoladowy)

dziewięciodniowy program oczyszczający

Oczyszczanie organizmu to pierwszy krok do wypracowania trwałych nawyków, które pomogą ci uzyskać prawdziwą, stałą kontrolę nad swoją wagą. Ten sprawdzony system oczyszczający jest podstawą programu Forever F. I .T. to początek drogi do uzyskania optymalnego zdrowia, oczyszczenia organizmu i uzyskania szczuplejszej sylwetki.

Program został tak skonstruowany, by w ciągu 9 dni odblokować i  oczyścić organizm z zalegających produktów przemiany materii i  toksyn, aby efektywniej wchłaniał substancje odżywcze i prawidłowo funkcjonował. Clean 9 usuwa toksyny i nadmiar tłuszczu z organizmu i odkwasza. Przygotowuje organizm do trwałej kontroli wagi i zmiany stylu życia.
Clean 9 to zdrowa, naturalna odnowa biologiczna organizmu.

Clean 9 zawiera:
•    Aloe Vera Gel 2 szt. - reguluje układ trawienny i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu
•    Forever Lite Ultra Shake Chocolate 1 szt. - koktajl o wysokiej zawartości witamin i minerałów, jedna porcja to 24 g białka
•    Pakiet C9, a w nim:
              Forever Therm – 18 tabletek - wspomaga spalanie tłuszczu, przyspiesza metabolizm
              Forever Fiber – 9 saszetek - mieszanka rozpuszczalnego błonnika (5 g)
              Forever Garcinia Plus – 54 kapsułki - zmniejsza apetyt i czasowo hamuje przemianę węglowodanów w tłuszcze

Wszystkie produkty w zestawie oczyszczającym Clean9 zostały starannie dobrane dla swojego synergicznego działania. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów, stosuj każdy z nich zgodnie z wytycznymi zawartymi w książeczce dołączonej do zestawu. Znajdziesz tam listę dozwolonych produktów oraz szczegółowe wskazówki postępowania.

Jak działa program Clean9?

1.    Usuwa toksyny i nadmiar tłuszczu z organizmu
2.    Pomaga odbudować mięśnie
3.    Poprawia metabolizm, w tym samym czasie eliminuje toksyny i utrzymuje równowagę odżywczą komórek
4.    Zmniejsza obciążenie wątroby i poprawia zdolność metabolizowania tłuszczu
5.    Przygotowuje organizm do trwałej kontroli wagi i zmiany stylu życia.
6.    Idealny dla kobiet przed ciążą, aby przygotować organizm do tworzenia nowego życia
7.    Wskazany dla mężczyzn i kobiet przygotowujących się na FIT zawody
Efekty programu CLEAN 9  są widoczne już po 9 dniach. Zapewnia oczyszczenie organizmu a jednocześnie jego prawidłowe i zbilansowane odżywienie.

Odczuwalna jest poprawia stanu zdrowia, poziomu energii, widoczna zmiana sylwetki i cery.

Czego możesz się spodziewać w ciągu 9 dni programu?

Zaczniesz eliminować nagromadzone toksyny, przez które możesz nie przyswajać w pełni substancji odżywczych z pożywienia. Poczujesz się również lżej i zyskasz więcej energii.

Pierwsze dwa dni programu zostały opracowane, by zresetować Twój organizm i umysł. Przez pierwsze dwa dni twoja dieta będzie bardzo uboga w kalorie. Przez to możesz mieć nieco mniej energii niż zazwyczaj.

W dniach od 3 do 9 miej świadomość, że twoja waga może się wahać z dnia na dzień. Niezależnie od wskazań wagi, możesz zacząć dostrzegać pozytywne zmiany, takie jak bardziej płaski brzuch i lepsze samopoczucie.

Przy oczyszczaniu organizmu ważne jest picie większej niż zwykle ilości wody oraz aktywność fizyczna, która nie tylko pobudzi twój metabolizm, ale także pomoże ci zachować skupienie i spokój podczas oczyszczania organizmu.

Oczyszczanie organizmu Programem CLEAN9, jest przeznaczone dla osób świadomych, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowe. Program wymaga wytrwałości i sumienności.

Nagrodą za ten wysiłek będą:
zgrabniejsza sylwetka i zdrowszy organizm, więcej energii, ładniejszy kolor skóry, lepsze odczuwanie smaków i zapachów, więcej sił witalnych.

Program Clean 9 jest przeznaczony dla osób świadomych, które chcą podjąć wysiłek, by zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowe  i pozbyć się toksyn z organizmu.

Po zakończeniu programu oczyszczającego Clean 9, trzymaj się nowych nawyków. Kolejny krok, który może w tym pomóc to to FIT 15 zestaw na 15 dni.

Pamiętaj, że program Clean 9 to pierwszy etap programu Forever FIT. To solidny fundament pod świetny wygląd i samopoczucie, możesz wybrać odpowiednio dopasowany do twojej sprawności fizycznej zestaw  FIT 15.

Produkt Clean 9 Lite Ultra Chocolate możesz kupić z rabatem > sprawdź tu


Pamiętaj aby przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu ćwiczeń i/lub diety, skonsultować  się ze swoim lekarzem rodzinnym lub wykwalifikowanym specjalistą opieki zdrowotnej.


476

Specyficzne kody

Zobacz także