Sonya daily skincare
 • Sonya daily skincare
 • Sonya daily skincare
 • Sonya daily skincare
 • sonya daily zestaw

Sonya program codziennej pielęgnacji Sonya daily skincare system

352.51 zł

Sonya Daily Skincare Forever program codziennej pielęgnacji cery. Kosmetyki są delikatne dla skóry, można je stosować niezależnie od wieku,  kosmetyki Sonya przeznaczone głównie dla cery mieszanej, która ma skłonność do wykazywania cech zarówno cery tłustej, jak i suchej.

Kosmetyki z aloesem z serii Sonya pomagają kontrolować sebum, ale również nawilżają te partie twarzy, które tego wymagają. Nowoczesna żelowa baza to naukowo zaawansowany system nośnikowy. Wszystkie produkty w zestawie Sonya Forever mają wysoką zawartość aloesu i innych substancji roślinnych.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  dotpay

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Brak produktów w magazynie. Dodaj poniżej swój adres e-mail i otrzymaj powiadomienie gdy produkt będzie dostępny!


 Sonya Daily Skincare Forever kosmetyki do codziennej pielęgnacji

Cztery kosmetyki niezbędne do prawidłowej pielęgnacji cery, szczególnie tej mieszanej. W wygodnej kosmetyczce.
Bazę każdego produktu w zestawie Sonya Forever stanowi aloes oraz wyciągi roślinne, z których skóra czerpie to co w danym momencie jest jej najbardziej potrzebne

Seria kosmetyków do twarzy Sonya Forever obejmuje:
żel do mycia Sonya refreshing gel cleanser – nowoczesne oczyszczanie cery, żel zawiera myjące saponiny z aloesu oraz aminokwasy z jabłek, by tworzyć delikatną powłokę, która nie uszkadza skóry

maseczka rozświetlająca Sonya refining gel mask – maseczka na noc, która działa podczas snu, pomagając kontrolować wydzielanie sebum, poprawia koloryt cery i nawilża skórę, maska Sonya to sen dla urody

kojący żel nawilżający Sonya soothing gel moisturizer - zawiera kolagen oraz ponad 10 roślin i wyciągów, by cera była pełna blasku

żel rozświetlający Sonya illuminating gel – dla promiennej cery, rozświetla skórę i nadaje cerze promienny wygląd. Może być stosowany jako serum i nakładany pod inny krem Forever.

Każdy z produktów wchodzący w skład linii pielęgnacyjnej Sonya oparty jest na formule żelu. Zaawansowany technologicznie nośnik żelowy dostarcza zawarty w recepturach aloes, substancje nawilżające i roślinne bezpośrednio tam, gdzie skóra ich najbardziej potrzebuje. Dzięki temu system głębokiego nawilżenia poprawia ogólny wygląd skóry a działanie poszczególnych składników i produktów jest synergiczne.
Żelowa konsystencja produktów sprawia, że już samo nakładanie produktów jest niezwykle przyjemne.

Seria kosmetyków Forever Sonya daily skincare dobrze współgra z balancing toner, smoothing exfoliator oraz awakening eye cream i innymi produktami Forever z serii Targeted, dla spersonalizowanych efektów.
Np. jeśli potrzebujesz kremu nawilżającego z filtrem ochronnym? Rano użyj protecting day lotion, a na noc nałóż Sonya™ soothing gel moisturizer.

609

Specyficzne kody

Zobacz także