Darmowa dostawa od 249 zł 
Kolagen Diamentowy Colway
 • Kolagen Diamentowy COLWAY
 • Kolagen Diamentowy Colway

Kolagen Diamentowy Colway 50 ml

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart
309.00 zł

Producent: Colway

kompozycja mikropeptydów kolagenowych oraz aktywny biologicznie kolagen COLWAY w formie potrójnej helisy pozyskiwany ze skór rybich. Kolagen Diamentowy zawiera także kwas hialuronowy by wzmocnić efekt nawilżenia.

Innowacyjny biotechnologicznie kosmetyk odmładzający skórę Kolagen Diamentowy
Produkt chroniony patentem, unikatowa technologia opracowana przez polskich biochemików

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

odmładzający KOLAGEN DIAMENTOWY efekt natychmiastowy


Kolagen Diamentowy Colway to pierwszy na świecie kosmetyk o udokumentowanej wynikami badań przenikalności przez skórę. COLWAY posiada wyłączne prawo korzystania z opatentowanej technologii (nr. rej. prawa ochronnego w Urzędzie Patentowym RP – 351270).

Kolagen Diamentowy zastosowanie i korzyści:

Kosmetyk Colway przeznaczony dla każdego typu skóry a szczególnie do cery dojrzałej  z widocznymi oznakami starzenia, która wymaga kompleksowego pobudzenia procesów regeneracji.
Stosowanie Kolagenu Diamentowego przynosi szybkie i widoczne korzyści. Skóra odzyskuje młody i promienny wygląd oraz staje się gładsza. Tuż po nałożeniu kosmetyku zauważalne jest piękne napięcie i dobre nawilżenie skóry. Jednocześnie Kolagen diamentowy pobudza komórki (fibroblasty) do syntezy kolagenu i elastyny, a kwas hialuronowy zapewnia utrzymanie nawilżenia w warstwie naskórkowej. Kosmetyk korzystnie wpływa na długotrwałą poprawę struktury skóry, która staje się bardziej gęsta, jędrna i elastyczna.

•    bezpośrednio po aplikacji daje efekt liftingujący
•    doskonale nawilża skórę
•    przywraca promienny wygląd cery
•    zmniejsza głębokość i widoczność zmarszczek
•    zwalcza przyczyny starzenia się skóry
•    pobudza odmłodzenie skóry i sprzyja zachowaniu młodego wyglądu


Kolagen diamentowy kluczowe składniki

IOC Transdermal Collagen Peptides® – komponent peptydowy chroniony patentem uzyskany z natywnego kolagenu rybiego. Masa składników peptydowych nie przekracza 500 Da (Daltonów), co oznacza, że mogą swobodnie przenikać przez warstwę rogową epidermy (zgodnie ze stosowaną w kosmetologii „Regułą 500 Da”). Peptydy docierają aż do warstwy z fibroblastami, gdzie pobudzają te komórki do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Mikropeptydy cechuje znakomita przenikalność transdermalna.
Kolagen w postaci potrójnej helisy – aktywuje produkcję naturalnego kolagenu w skórze, po nałożeniu na skórę daje efekt liftingu.
Hialuronian sodu – poprawia nawilżenie i wygląd skóry. Jest to fizjologiczna postać występującego w skórze kwasu hialuronowego, który pozwala na zatrzymanie wody w komórkach skóry.  

Kolagen Diamentowy utrzymuje stabilność formy i właściwości w temperaturze fizjologicznej, czyli ok. 37ºC i nieco wyższej, dlatego nie wymaga przechowywania w warunkach chłodniczych.

Jak stosować kolagen Diamentowy
codziennie rano i wieczorem nakładaj niewielką ilość na oczyszczoną skórę. Po nałożeniu kosmetyk należy delikatnie wymasować.

Składniki Inci
Aqua, Collagen (IOC Transdermal Collagen Peptides®), Sodium hyaluronate, Elastin, Caprylyl glycol, Lactic acid.

© Uwaga opis autorski foreversmart.pl – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie foreversmart.pl jest zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

K_Diamentowy_50

Specyficzne kody

Zobacz także