Forever Fiber
 • Forever Fiber
 • błonnik rozpuszczalny Forever
 • Błonnik rozpuszczalny Forever Fiber

Błonnik rozpuszczalny Forever Fiber - 6,1g

Kup teraz i zapłać później - ForeverSmart

mieszanka czterech rodzajów błonnika. Forever Fiber szybko się rozpuszcza, ma łagodny smak, nie ma grudek i jest bezglutenowy. Wchłania wodę i pęcznieje w żołądku, dając uczucie sytości, ale nie dostarcza kalorii.

Unikalny skład z błonnikiem akacjowym i rozpuszczalnym błonnikiem kukurydzianym. Idealny dla osób, które nie mogą zaspokoić dziennego zapotrzebowania na błonnik poprzez regularne przyjmowanie pokarmów. Błonnik jest niezbędnym składnikiem w prawidłowym odżywianiu.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  BLIK
  PayPo

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

łatwo rozpuszczalny, bezglutenowy błonnik pokarmowy Forever Fiber

5 gramów błonnika w wygodnej saszetce.

Błonnik (włókno pokarmowe) pokarmowy odgrywa ważną rolę w prawidłowym odżywianiu - wchłania wodę i pęcznieje w żołądku, dając uczucie sytości, ale nie dostarcza kalorii. Jednocześnie błonnik tworzy dobre podłoże dla rozwoju właściwej flory bakteryjnej jelit i wspomaga ich oczyszczanie.

Suplement diety Forever Fiber™ - błonnik rozpuszczalny pomaga utrzymać szczupłą talię oraz ograniczyć ryzyko rozwoju wielu poważnych chorób. Błonnik wchłania wodę, a wraz z nią wiąże również toksyny i inne związki. Dzięki temu pomaga m.in. obniżać i stabilizować poziom glukozy we krwi oraz zmniejszać w niej stężenie cholesterolu.
Zalecane przez ekspertów dziennie spożywanie błonnika pokarmowego wynosi do 30 gramów. W większości jednak jemy za mało produktów zbożowych, surowych warzyw i owoców więc z dietą dostarczamy zaledwie połowę tej ilości. Błonnik rozpuszczalny Forever Fiber jest świetnym uzupełnieniem.

Co zawiera błonnik pokarmowy Forever Fiber?

1 saszetka błonnika rozpuszczalnego zawiera:
Guma akacjowa (2,5 g) -  substancja naturalna, zestalona wydzielina drzew Acacia senegal, jest stosowana w lecznictwie jako środek osłaniający w stanach zapalnych błon śluzowych. Otrzymuje się ją poprzez fermentację węglowodanów przez bakterie Xanthomonas campestris. pęcznieje pod wpływem wody, wykazuje wysokie właściwości wiążące. Ogranicza wchłanianie cukru i cholesterolu.
Błonnik kukurydziany  (2,2 g) - pomaga podnieść poziomy niektórych pozytywnych dla organizmu szczepów bakteryjnych w jelicie grubym
Dekstryna kukurydziana (0,7 g) - to cukry o niskiej masie cząsteczkowej (oligosacharydy) zalicza się je do frakcji rozpuszczalnego błonnika i prebiotyków.
Fruktooligosacharydy FOS (117 mg) - węglowodany o dobrze udokumentowanym działaniu prebiotycznym. Wzmacniają odporność, poprawiają trawienie i zmniejszają ilość toksyn w organizmie. Hamują rozwój patogennej mikroflory, stymulują namnażanie się bakterii, mających pozytywny wpływ na organizm.


Dlaczego warto stosować rozpuszczalny błonnik Forever Fiber?

 •  daje uczucie sytości
 •  poprawia wygląd oraz kondycję skóry i cery - pomaga skutecznie wypłukiwać zanieczyszczenia z organizmu
 •  zmniejsza skłonność do cellulitu – usuwa toksyny oraz redukuje glikację białek
 •  spowalnia wchłanianie cukrów - pomaga utrzymać właściwy poziom cukru w organizmie
 •  pomaga w kontrolowaniu cholesterolu we krwi - wiąże i usuwa nadmiar cholesterolu LDL i trójglicerydów
 •  poprawia metabolizm
 •  reguluje pracę jelit i zapobiega stanom zapalnym jelit
 •  odżywia florę  bakteryjną i przyspiesza gojenie śluzówki jelit
 •  odtruwa organizm (wiąże jony metali ciężkich) - zmniejszenie ilości  toksyn i wody w organizmie przyczynia się do zmniejszenia obwodów ciała (brzuch, uda, biodra)


OPAKOWANIE 30 saszetek (a' 5g)

Zalecane spożycie:
1 saszetka błonnika Forever Fiber dziennie. Ilość ta odpowiada prawie 1½ filiżanki brązowego ryżu lub 2 kromkom pełnoziarnistego chleba.

Zawartość saszetki rozpuść w szklance wody lub ulubionego napoju. Błonnik Fiber szybko się rozpuszcza, ma łagodny smak, nie ma grudek i jest bezglutenowy.
Zalecane jest picie błonnika Forever z dodatkiem miąższu aloe vera. Błonnikiem Forever Fiber można również posypywać potrawy.  Przyjmując błonnik należy zwiększyć ilość wypijanej wody.Informacja dla Wegan
produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcegoProdukt nie jest zalecany kobietom w ciąży i karmiącym oraz osobom z chorobami przewodu pokarmowego, w tym żołądka i jelit.

© Uwaga opis autorski foreversmart.pl – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie foreversmart.pl jest zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

464

Opis

SKŁAD
1 saszetka: guma akacjowa 2,5 g błonnik kukurydziany 2,2 g, dekstryna kukurydziana 0,7 g, fruktooligosacharydy FOS 117 mg
SPOSÓB UŻYCIA
1 saszetka dziennie, rozpuść w letniej wodzie lub dodaj do wody z aloesem, możesz również zawartością saszetki posypać sałatkę lub inne danie
OPAKOWANIE
30 saszetek a' 6,1g
UWAGI
Gluten-free, rozpuszczalny (water-soluble)

Specyficzne kody

Zobacz także