Jeśli masz w koszyku produkty o wartości ok. 265 zł lub planujesz zakup o większej wartości rekomendujemy rejestrację jako Nowy Klient Forever (Preferred Customer)

Co zyskujesz?

Rabat 5% na wszystkie produkty od pierwszego zamówienia po rejestracji (rabat obowiązuje przy zakupach za min.250 zł - wartość już po upuście 5%)
✓ zakupy bezpośrednio w Forever Living w cenie półhurtowej
✓ gwarancję satysfakcji
✓ możliwość korzystania z wykładów dotyczących profilaktyki i zdrowego odżywiania
✓ obsługę posprzedażową
✓ dodatkowe informacje na temat produktów oraz ich stosowania

Jak założyć Kartę Klienta?

Rejestrujesz się za pomocą tego linku Formularz aplikacja bezpośrednio u producenta w firmie Forever Living Products.

Podczas zakładania karty klienta podaj mój numer 480000158102
Po wypełnieniu formularza otrzymasz swój numer ID, który uprawnia Cię do zniżki. Twój numer ID będzie wymagany przy logowaniu się na oryginalnej stronie Forever Living Products (FLP).

Założenie karty klienta jest bezpłatne i nie zobowiązuje do regularnych zakupów, dokonujesz ich w dowolnym czasie i zgodnie ze swoimi potrzebami. Zawsze możesz zwrócić się do mnie z pytaniami na temat firmy produktów oraz zasad ewentualnej współpracy.

Jak uzyskać rabat 30%?

Po założeniu karty klienta 

✓ kup zestaw Start Your Journey, przygotowany specjalnie dla nowych klientów. Zestaw zawiera doskonałe produkty Forever kosmetyki i suplementy a ich zakup w pakiecie to niższa cena niż przy zakupie tych samych produktów indywidualnie, poza pakietem.
lub
✓ zrób zakupy dowolnych produktów Forever o wartości co najmniej 2CC. Punkty cc to wewnętrzny przelicznik wartości każdego produktu, jednakowy na całym świecie, liczone są dwa kolejne miesiące kalendarzowe.

Co dodatkowo zyskujesz?

✓  możliwość uzyskania dodatkowych dochodów
✓  możliwość zdobycia nowych kompetencji i rozwoju osobistego
✓  zakupy w cenach hurtowych - rabat 30% na wszystkie zakupy, jedyny wymóg to minimalna wartość zakupu 250zł po rabacie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń +48 501 727 234

WYPEŁNIJ FORMULARZ