Ile kosztują produkty Forever?

Czy mogę uzyskać więcej informacji o firmie Forever Living Products?

Czy mogę prosić o polecenie czegoś dla mnie?

Jak kupować taniej?

Na czym polega rejestracja?

Jak mogę uzyskać rabat 15% na zakupy?

Czy moja zniżka na produkty może być większa?

Jak składać zamówienie ze zniżką?

Dlaczego Aloes Forever?

Czy z kartą klienta muszę kupować regularnie?

Czy jest opłata za kartę klienta?

Co to jest karta klienta?

Ile kosztują produkty Forever?

Cena każdego produktu jest przedstawiona na naszej stronie. Są to ceny detaliczne. Jest możliwość zakupu produktów w cenach promocyjnych lub cenach dla zarejestrowanych klientów Forever. Szczegóły w zakładce karta klienta, współpraca lub odpowiedziach na pytania jak kupować taniej.

Czy mogę uzyskać więcej informacji o firmie Forever Living Products?

Firma Forever Living Products od 1978 roku angażuje się w wyszukiwanie w naturze najlepszych rozwiązań dla zdrowia i urody. Forever (FLP) posiada swoje własne plantacje, zakłady wytwórcze, dział badań i rozwoju, laboratoria kontroli jakości, oraz własne kanały dystrybucji. Jest największym plantatorem aloesu na świecie i największym wytwórcą produktów aloesowych (aloes do picia, kosmetyki aloesowe). Pasją Forever jest pomaganie ludziom zgodnie z zasadą: wszystko, od rośliny do produktu, dla Ciebie. Dodatkowe informacje znajdziesz w zakładce Forever Living Products.

Czy mogę prosić o polecenie czegoś dla mnie?

Trudno jest polecić produkty nie wiedząc jakie potrzeby ma osoba, która ma stosować dany produkt, dlatego zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Produkty dostępne w sklepie to aloes do picia, aloes na skórę, aloes na odchudzanie, witaminy i minerały, produkty pszczele, kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała oraz do higieny osobistej. Możesz też poszukać w kategorii wg potrzeb, na pewno znajdziesz produkty odpowiednie do Twoich potrzeb. Możesz zacząć od produktów do higieny osobistej, których używasz na co dzień mydło w płynie, pasta do zębów, dezodorant.

Jak kupować taniej?

Zwykle wolimy płacić mniej niż więcej więc jeśli chcesz kupować produkty Forever taniej masz kilka możliwości.

Możesz:
- zapisać się do naszego newslettera i skorzystać z kodu rabatowego

- sprawdzać, które produkty są aktualnie w promocji lub kupować produkty w zestawach. Zestawy dwóch lub trzech produktów są zazwyczaj w korzystniejszej cenie niż te same produkty kupowane oddzielnie.

- założyć Kartę Klienta

Polecamy właśnie to rozwiązanie, dzięki temu możesz kupować w Forever Living Products czyli bezpośrednio u producenta. Skorzystaj z linku do rejestracji dołącz do Forever

Otrzymasz 5% rabatu już podczas pierwszych zakupów po otrzymaniu numeru ID a minimalne zamówienie powinno być na kwotę 250 zł już po zniżce.

Karta Klienta ID, które otrzymasz po wypełnieniu aplikacji nie zobowiązuje do złożenia zamówienia ani żadnej innej działalności związanej z Forever. Daje Ci to prawo do zakupów w cenach półhurtowych lub hurtowych czyli ze zniżką 5% lub 30% Możesz także liczyć na moją pomoc oraz korzystać z wykładów o produktach i szkoleń kosmetycznych.

Karta Klienta - Na czym polega rejestracja?

Najlepiej gdy przeniesiesz się na stronę Forever Living za pomocą tego linku rejestracja, po prawej stronie wyświetlone zostaną moje dane kontaktowe

Następnie kliknij słowo Dołącz oraz Zacznij tutaj. Należy wypełnić kolejno dane personalne i dane kontaktowe, jako dane o sponsorze wyświetli się poniższa informacja

Twoim sponsorem będzie:
JOLANTA PALUCH
WARSZAWA,   POLAND   01930
Nr ID 480000158102

Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymasz swój numer ID, który uprawnia Cię do zniżki. W razie pytań chętnie wyjaśnię Ci wszystkie możliwości jakie daje Forever.

Jak mogę uzyskać rabat 5% na zakupy?

Zakupy z rabatem 5% oznaczają, że kupujesz bezpośrednio w firmie Forever Living Products po wcześniejszej bezpłatnej rejestracji i  korzystasz z ceny półhurtowej. To oznacza, że Twoje zakupy powinny być na kwotę minimum 250 zł po zniżce (ok. 295 zł bez zniżki). Rabat 5% to zniżka dla nowych klientów Forever Preferred Customer.

Czy moja zniżka na produkty może być większa?

Oczywiście! W tym celu w ciągu kolejnych dwóch miesięcy kalendarzowych należy zrobić zakupy dowolnych produktów łącznie za ok 2000 zł, lub kupić jeden z gotowych zestawów produktów np. Zestaw TOF Start Your Journey Forever Living (tu znajdziesz opis) o wartości ok. 1780 zł (po zniżce 5%). Zestaw kupiony jako pierwszy zakup, daje uprawnienia do ceny hurtowej przy kolejnych zakupach, czyli Twoja zniżka przy kolejnych zakupach wyniesie 30% a Ty w jednym zestawie masz od razu bestsellerowe produkty Forever m.in. Clean9 oraz wysokiej jakości kosmetyki, pakiet literatury i materiałów informacyjnych. To otwiera przed Tobą także nowe możliwości. Chętnie wyjaśnię jakie możliwości daje współpraca z Forever.

Jak składać zamówienie ze zniżką?

Po założeniu Karty Klienta (rejestracji w Forever Living) otrzymujesz swój indywidualny numer ID, który podajesz podczas każdego zamówienia. Zamówienia składasz osobiście lub telefoniczne w biurze Głównym Forever AL. Jerozolimskie 92, Warszawa 00-807 Dział obsługi klienta: 48 22 456 4356 lub logując się do swojego konta na stronie https://foreverliving.com/ 

Dlaczego Aloes Forever?

Aloes to roślina znana i powszechnie wykorzystywana, zakres jej zastosowania jest bardzo szeroki. Klienci wypatrują wśród etykiet hasła „z aloesem” a na rynku jest wiele produktów które w nazwie mają aloes. Dlaczego polecamy aloes tej konkretnej firmy Forever Living?. Po pierwsze, większość produktów na rynku zawiera niewielkie ilości Aloe Vera. Już tylko dodanie do składników słowa aloes pomaga sprzedać produkt i to niezależnie od ilości aloesu w składzie. Zdarza się, że aloes jest tylko w nazwie lub jego zawartość w produkcie jest niewielka, na etykiecie często można zobaczyć napis „zawiera aloes”, „z aloesem” np. na opakowaniu płatków kosmetycznych, płynów do naczyń. Zwartość niższa niż 15% może sprawić, że produkt nie będzie miał korzystnych właściwości, których spodziewa się klient. Druga kwestia to jakość aloesu. Liść aloesu składa się z około 99,5% płynu oraz 0,5% cennych substancji stałych, co w całości ma unikalną wartość. Dodanie dodatkowej ilości wody, suszenie, mielenie i przetwarzanie dłużej niż kilka godzin od zerwania liścia aloesu powoduje, że aloe vera bezpowrotnie traci swoje cenne właściwości. Dlatego tak istotne jest, aby aloes był przetworzony w odpowiednim terminie i we właściwy sposób – wówczas pozostanie bioaktywny i skuteczny. Zapewnia to firma Forever największy plantator aloe vera (odmiana Barbadensis miller) oraz wytwórca produktów z aloesu. Aloes Forever jest ręcznie ścinany, filetowany (pozbawiany zewnętrznej skóry) oraz zamykany w odpowiednich opakowaniach zaledwie w kilka godzin. Aloes do picia zawiera 99,7% bioaktywnego soku aloesowego a w składzie kosmetyków aloes jest na pierwszym miejscu w ilości często znacznie powyżej 35%.

Czy z kartą klienta muszę kupować regularnie?

Nie. Produkty zamawiasz w zależności od swoich potrzeb, nie ma wymogu regularnych zakupów. Karta klienta to uprawnienie do zniżki 5% podczas zamawiania produktów bezpośrednio w Forever Living. Twój numer ID pozostaje aktywny przez 36 miesięcy od rejestracji lub zrealizowanego zakupu..

Czy jest opłata za kartę klienta?

Nie! Założenie karty klienta jest bezpłatne. Po prostu wypełnij Formularz aplikacji (https://foreversmart.pl/content/12-wspolpraca) Po otrzymaniu numeru ID możesz zaczynać zakupy na stronie Foreverliving.com.

Co to jest karta klienta?

Karta klienta to możliwość zamawiania produktów z rabatem bezpośrednio w Forever Living. po wypełnieniu aplikacji otrzymujesz numer ID, którym posługujesz się podczas zakupów. Możesz kupować produkty dla siebie i bliskich i korzystać z uprawnień Nowego Klienta Forever Preferred Customer. Możesz także uzyskać uprawnienia do ceny hurtowej (FBO Forever Bussines Owner) - jeśli interesuje Cię taka możliwość skontaktuj się ze mną.

Czy mogę zakupić produkty teraz i zapłacić później?

Jak najbardziej tak, udostępniamy opcję zakupu produktów i płatności po 30 dniach - bez żadnych dodatkowych opłat.
Wybierz interesujące Cię produkty, zaznacz opcję płatności Przelewy24 i złóż zamówienie. Następnie wybierz płatność PayPo i postępuj zgodnie z wyświetloną instrukcją - podaj numer telefonu, zaznacz zgody, na wskazany numer telefonu otrzymasz kod weryfikacyjny do płatności. Przed datą spłaty PayPo przypomni Ci o zbliżającym się terminie i wymaganej do spłaty kwocie.