Naszym celem jest, aby zakupy w sklepie ForeverSmart.pl były jak najbardziej komfortowe. Komfort zakupów to także wygodne formy płatności! Dowiedz się więcej!

Przelewy24

Szybkie przelewy online. Przy wyborze Przelewy24 jako formy płatności, zostaniesz automatycznie przekierowana/y na stronę Przelewy24, gdzie w bezpiecznym, zaszyfrowanym połączeniu możesz zalogować się na swoje konto bankowe i w komfortowy sposób dokonać płatności.

Karty płatnicze

Płatności możesz dokonać przy użyciu kart płatniczych. Platforma Przelewy24, spełniając rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1, gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Przelew na konto

Przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie. Dane do przelewu wyświetlone zostaną na stronie bezpośrednio po zakończeniu zamówienia. Otrzymasz je także w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres w momencie zaksięgowania przelewu na naszym koncie bankowym. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Dane do przelewu

FOREVERSMART nr konta: 85 1050 1025 1000 0092 8005 5683 ING Bank Śląski

W polu "tytułem" prosimy o podanie numeru zamówienia. Znacznie ułatwi nam to identyfikację przelewu, co przyspieszy wysłanie paczki. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wysłane przelewem bankowym przesyłane są z konta na konto w różnym czasie w zależności od aktualnych procedur bankowych.

Dotpay

Szybkie przelewy online. Przy wyborze Dotpay jako formy płatności, zostaniesz automatycznie przekierowana/y na stronę Dotpay, gdzie w bezpiecznym, zaszyfrowanym połączeniu możesz zalogować się na swoje konto bankowe i w komfortowy sposób dokonać płatności.

Masz jeszcze pytania?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji telefonicznie i mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zamówień w sklepie ForeverSmart.pl. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie.