Dokonując zakupów w naszym sklepie, możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności. Wszystkie dostępne na stronie sklepu formy płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Naszym celem jest, aby zakupy w sklepie ForeverSmart.pl były jak najbardziej komfortowe. Komfort zakupów to także wygodne formy płatności! Oferujemy proste i przede wszystkim bezpieczne formy płatności, wybierz metodę płatności, która spełnia Twoje oczekiwania.

Zamówienie możesz opłacić w następujący sposób:

Przelewy24 (szybki przelew online)    przelewy24_logo-130x100.png

Nasz operator Przelewy24, oferuje wszystkie najpopularniejsze metody płatności internetowych w Polsce (przelew elektroniczny, karty płatnicze debetowe i kredytowe, przelew tradycyjny oraz portfele elektroniczne - Apple Pay, Google Pay, Blik)

Po wyborze tej formy płatności nastąpi przekierowanie na stronę Przelewy24, gdzie w bezpiecznym, zaszyfrowanym połączeniu możesz zalogować się na swoje konto bankowe i w komfortowy sposób dokonać płatności. Połączenie jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane trafiają bezpośrednio tylko do Twojego banku i nie są przechowywane w innym miejscu.

PayPo              PayPo.jpg

Dzięki tej formie płatności za swoje zakupy zapłacisz za 30 dni. Kupujesz ale nie płacisz, bo płacisz później. Zamawiasz jak zwykle i płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów. Przed datą spłaty PayPo przypomni Ci o zbliżającym się terminie i wymaganej do spłaty kwocie. Po tym terminie Twoja płatność może zostać rozłożona na raty. Za pomocą PayPo zapłacisz za produkty od 40 do 1000 zł (jeśli to Twoje pierwsze zakupy z PayPo ten limit może być nieco inny). Wystarczą podstawowe dane, a PayPo ureguluje rachunek za Ciebie. Metoda płatności PayPo jest dostarczana przez serwis Przelewy24, same korzyści i bezpieczeństwo. Nowoczesna forma płatności PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni

Blik                   

to nowoczesny standard płatności mobilnych umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności bezgotówkowych. Polega na generowaniu 6-cyfrowego kodu w aplikacji mobilnej banku.
W końcowym etapie składania zamówienia poprosimy Cię o wpisanie kodu BLIK i potwierdzenie transakcji na aplikacji mobilnej swojego banku.

Karty płatnicze  

Płatności możesz dokonać przy użyciu kart płatniczych Visa i Mastercard. Platforma Przelewy24, spełniając rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1, gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych. W końcowym etapie składania zamówienia poprosimy Cię o wybranie odpowiedniego dla Ciebie typu karty, a następnie zostaniesz automatycznie przekierowany do serwisu Przelewy24, gdzie sfinalizujesz płatność. Połączenie jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane trafiają bezpośrednio tylko do Twojego banku i nie są przechowywane w innym miejscu.

Przelew na konto

Przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie. Dane do przelewu wyświetlone zostaną na stronie bezpośrednio po zakończeniu zamówienia. Otrzymasz je także w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie bankowym. Na Twoją płatność przelewem czekamy max. 3 dni robocze.

Dane do przelewu

FOREVERSMART nr konta: 85 1050 1025 1000 0092 8005 5683 ING Bank Śląski

W polu "tytułem" prosimy o podanie numeru zamówienia. To ułatwi nam identyfikację przelewu i przyspieszy wysłanie paczki.

Jeśli masz pytania

skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania dot. produktów i zamówień w naszym sklepie. Wybierz wygodną dla siebie formę kontaktu: telefon, mail lub formularz kontaktowy.