Naszym celem jest, aby zakupy w sklepie ForeverSmart.pl były jak najbardziej komfortowe. Komfort zakupów to także wygodne formy płatności! Dowiedz się więcej! Oferujemy proste i przede wszystkim bezpieczne formy płatności, wybierz metodę płatności, która spełnia Twoje oczekiwania:

Przelewy24 (szybki przelew online)    przelewy24_logo-130x100.png

Szybkie przelewy online. Przy wyborze Przelewy24 jako formy płatności, zostaniesz przekierowana/y na stronę Przelewy24, gdzie w bezpiecznym, zaszyfrowanym połączeniu możesz zalogować się na swoje konto bankowe i w komfortowy sposób dokonać płatności. W końcowym etapie składania zamówienia poprosimy Cię o wybranie odpowiedniego dla Ciebie banku, a następnie zostaniesz automatycznie przekierowany do właściwej strony logowania Twojego banku. Połączenie jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane trafiają bezpośrednio tylko do Twojego banku i nie są przechowywane w innym miejscu.

PayPo              PayPo.jpg

Kupujesz ale nie płacisz, bo płacisz później. Zamawiasz jak zwykle i płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów. Przed datą spłaty PayPo przypomni Ci o zbliżającym się terminie i wymaganej do spłaty kwocie. Dzięki tej metodzie płatności za swoje zakupy zapłacisz za 30 dni. Po tym terminie Twoja płatność może zostać rozłożona na raty. Za pomocą PayPo zapłacisz za produkty od 40 do 1000 zł. Wystarczą podstawowe dane, a PayPo ureguluje rachunek za Ciebie. Metoda płatności dostarczana przez serwis Przelewy24, same korzyści i bezpieczeństwo. Nowoczesna forma płatności PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni

Blik                   

to nowoczesny standard płatności mobilnych umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności bezgotówkowych. Polega na generowaniu 6-cyfrowego kodu w aplikacji mobilnej banku.
W końcowym etapie składania zamówienia poprosimy Cię o wpisanie kodu BLIK i potwierdzenie transakcji na aplikacji mobilnej swojego banku.

Karty płatnicze  

Płatności możesz dokonać przy użyciu kart płatniczych Visa i Mastercard. Platforma Przelewy24, spełniając rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1, gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych. W końcowym etapie składania zamówienia poprosimy Cię o wybranie odpowiedniego dla Ciebie typu karty, a następnie zostaniesz automatycznie przekierowany do serwisu Przelewy24, gdzie sfinalizujesz płatność. Połączenie jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane trafiają bezpośrednio tylko do Twojego banku i nie są przechowywane w innym miejscu.

Przelew na konto

Przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie. Dane do przelewu wyświetlone zostaną na stronie bezpośrednio po zakończeniu zamówienia. Otrzymasz je także w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie bankowym. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Dane do przelewu

FOREVERSMART nr konta: 85 1050 1025 1000 0092 8005 5683 ING Bank Śląski

W polu "tytułem" prosimy o podanie numeru zamówienia. To ułatwi nam identyfikację przelewu i przyspieszy wysłanie paczki.  Zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wysłane przelewem bankowym przesyłane są z konta na konto w różnym czasie w zależności od aktualnych procedur danego banku.

Masz jeszcze pytania?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji telefonicznie i mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zamówień w sklepie ForeverSmart.pl. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie.