Przekazujemy w Twoje ręce to, co w naturze najlepsze. Na każdym etapie życia otaczamy Cię opieką, dostarczając produkty odpowiednie dla Twoich potrzeb.

https://foreversmart.pl Dostrzegaj więcej!

Chcesz dbać o siebie naturalnymi metodami?

Oryginalne produkty bazujące na najlepszych składnikach naturalnych są najlepsze dla zachowania zdrowia i urody. Na naszej stronie znajdziesz najlepsze naturalne kosmetyki i suplementy diety. Uzyskasz również aktualną wiedzę na temat profilaktyki oraz praktycznych rozwiązań jak utrzymać optymalny stan zdrowia. Zakupy są bezpieczne, produkty są oryginalne z gwarancją jakości i satysfakcji Forever. Każdy produkt jest dokładnie opisany, możesz wybierać produkty według kategorii np. aloes do picia, kosmetyki, witaminy lub według swoich konkretnych potrzeb np. sport, budowanie odporności, pamięć i koncentracja. Systematycznie dodajemy również pakiety produktów by dodatkowo wskazywać rozsądne rozwiązania i ułatwiać wybór.

Wiedza z zakresu skutecznej suplementacji w chorobach cywilizacyjnych i autoimmunizacyjnych, wpływu żywności na zdrowie w oparciu o sprawdzone badania naukowe jest coraz szersza i na bieżąco ją aktualizujemy w oparciu o najnowsze publikacje naukowe oraz szkolenia, kursy i konferencje –  potwierdzone również certyfikatami. Poniżej wybrane certyfikaty (Certyfikowana Akademia Dietetyka oraz Akademia Suplementacji Diety).

Certyfikat akademia suplementacji dzieckaCertyfikat konferencja żywieniowa Food ForumCertyfikat narodowy kongres naturo terapii

Certyfikat akademia dietetyczna

Nasza oferta

Aktualnie w ofercie sklepu dostępne są głównie produkty firmy Forever Living Products czyli aloes do picia, kosmetyki z aloesem oraz zestawy do zdrowego oczyszczania organizmu, kontroli wagi i budowania sylwetki. Foreversmart.pl jest partnerem tej największej firmy aloesowej.

Dlaczego aloes firmy Forever?

Forever od 40 lat angażuje się w wyszukiwanie na całym świecie najczystszych składników w naturze oraz łączenie ich z najnowocześniejszymi osiągnięciami naukowymi. Więcej o firmie Forever Living Products.

- oferuje najwyższej jakości naturalne produkty na bazie aloesu, w tym czysty aloes do picia
- jest największym plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem Aloe Vera – firma jest pionowo zintegrowana, co oznacza, że jej własnością jest ziemia, na której rosną plantacje aloesu, zakłady wytwórcze oraz centra dystrybucji
- ma certyfikaty Międzynarodowej Rady ds. jakości aloesu oraz koszerności, halal i islamski – o jakości produktów i certyfikatach przeczytasz tutaj  
- jest etyczna i przyjazna dla zwierząt
- aktywnie współpracuje z organizacjami charytatywnymi
- jest globalna i działa w ponad 150 krajach
- jest zasobna w gotówkę i wolna od długów

Co jeszcze warto wiedzieć?

Oferta sklepu https://foreversmart.pl będzie sukcesywnie rozszerzana także o inne wysokiej jakości naturalne produkty.