O nas

Przekazujemy w Twoje ręce to, co w naturze najlepsze. Na każdym etapie życia otaczamy Cię opieką, dostarczając produkty odpowiednie dla Twoich potrzeb.

https://foreversmart.pl Dostrzegaj więcej!
Właśnie tutaj znajdziesz najlepsze naturalne kosmetyki i suplementy diety.

Chcesz dbać o siebie naturalnymi metodami?

Tutaj kupisz oryginalne produkty bazujące na najlepszych składnikach naturalnych.
Uzyskasz również aktualną wiedzę na temat profilaktyki oraz praktycznych rozwiązań jak utrzymać optymalny stan zdrowia.
Wiedza z zakresu skutecznej suplementacji w chorobach cywilizacyjnych i autoimmunizacyjnych, wpływu żywności na zdrowie w oparciu o sprawdzone badania naukowe jest na bieżąco aktualizowana w oparciu o najnowsze publikacje naukowe oraz szkolenia, kursy i konferencje –  potwierdzone również certyfikatami. Poniżej niektóre z nich m.in. potwierdzające ukończenie Certyfikowanej Akademii Dietetyka oraz Akademii Suplementacji Diety.

 

Nasza oferta

Aktualnie w ofercie sklepu dostępne są głównie produkty firmy Forever Living Products czyli aloes do picia, kosmetyki z aloesem oraz zestawy do zdrowego oczyszczania organizmu, kontroli wagi i budowania sylwetki. Foreversmart.pl jest partnerem tej największej firmy aloesowej.

 

Dlaczego aloes firmy Forever?

Forever od 40 lat angażuje się w wyszukiwanie na całym świecie najczystszych składników w naturze oraz łączenie ich z najnowocześniejszymi osiągnięciami naukowymi. Więcej o firmie Forever Living Products.

– oferuje najwyższej jakości naturalne produkty na bazie aloesu, w tym czysty aloes do picia
– jest największym plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem Aloe Vera – firma jest pionowo zintegrowana, co oznacza, że jej własnością jest ziemia, na której rosną plantacje aloesu, zakłady wytwórcze oraz centra dystrybucji
– ma certyfikaty Międzynarodowej Rady ds. jakości aloesu oraz koszerności, halal i islamski – o jakości produktów i certyfikatach przeczytasz tutaj 
– jest etyczna i przyjazna dla zwierząt
– aktywnie współpracuje z organizacjami charytatywnymi
– jest globalna i działa w ponad 150 krajach
– jest zasobna w gotówkę i wolna od długów

Co jeszcze warto wiedzieć?

Oferta sklepu https://foreversmart.pl będzie sukcesywnie rozszerzana także o inne wysokiej jakości naturalne produkty.