Aloe Vera – królowa roślin

Aloe Vera – królowa roślin

Aloes – roślina o niezwykłych właściwościach, towarzysząca człowiekowi od wieków. Aloe Vera – królowa roślin. Z liścia aloesowego pozbawionego zewnętrznej skórki Forever Living Products sporządza produkty o niezrównanej jakości, w tym podstawowy produkt Aloe Vera Gel

ALOES JEST ROŚLINĄ NIEZWYKLE ZGODNĄ!

Co oznacza to sformułowanie? Dotychczas nie zaobserwowano, aby niezwykle bogaty w swym składzie miąższ aloesowy wchodził z czymkolwiek – nieważne, czy z substancją pochodzenia naturalnego, czy też całkowicie syntetyczną – w jakiekolwiek interakcje o efekcie dla człowieka niekorzystnym. Wręcz przeciwnie – wciąż przekonujemy się zaskoczeni o coraz to nowych „spółkach”, które ta niesamowita roślina potrafi tworzyć z innymi substancjami działającymi na nas dobroczynnie. Powiem jeszcze więcej – czasami wygląda na to, że jeśli cokolwiek, co ma służyć naszemu zdrowiu łączymy z aloesem, działa to o wiele bardziej intensywnie i sprawnie niż gdybyśmy używali tego czegoś bez towarzystwa naszego bohatera!
Można by podjąć nieśmiałe próby wyjaśnienia tego fenomenu, gdyż nie bez powodu mówi się coraz głośniej o aloesie, że działa jak BIOKATALIZATOR na inne substancje biologicznie czynne. Jeśli więc jesteśmy zagorzałymi zwolennikami pokrzywy – połączmy pokrzywę z aloesem, a może się okazać, że ku naszemu zdumieniu otrzymamy w rezultacie „pokrzywę kilka razy więcej”.

Na podstawie: „Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie” – dr E. Olejnik

Obejrzyj filmy o Aloe Vera

Film Aloe Vera –królowa roślin

Obejrzyj także

Film Aloes – skarb Fuerteventury

Wzmacnia system immunologiczny, oczyszcza wątrobę, goi rany i wrzody, łagodzi bóle, nawilża skórę i leczy opryszczkę, jest też silnym środkiem regenerującym i wspomagającym leczenie oparzeń.

Aloe Vera – królowa roślin

O aloesie, królowej roślin, której wszystkie zalety trudno byłoby wymienić, opowiedziały nam: pracująca na plantacji Aloe Very Małgorzata Jurkowska i dr Elżbieta Olejnik, doktor nauk chemicznych, autorka książek o aloesie.

m.in. niezwykle popularnej książki Aloes na co dzień. Vademecum. Autor: Elżbieta Olejnik

Wideo: Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN | autor: Redakcja Dzień Dobry TVN