Jak działa program Clean9?

Oczyszczanie organizmu Clean9 –  to krótki 9 dniowy program opracowany przez Forever Living.

Firma Forever Living to światowy lider w uprawie aloesu oraz dostarczaniu produktów aloesowych. Aloes jest znany ze swoich właściwości odżywczych i oczyszczających. W programie Clean9 (w skrócie C9) aloes do picia aloe vera stanowi podstawę. W skład zestawu wchodzą także produkty które w połączeniu z odpowiednio skomponowaną dietą wspierają proces oczyszczania oraz redukcji wagi. Zestaw Clean9 został opracowany przez grono naukowców. Jest produktem bezpiecznym. Ułatwia oczyszczenie organizmu, a jednocześnie jego prawidłowe i zbilansowane odżywienie.

Program C9 został tak skonstruowany, by w trakcie jego stosowania odblokować i oczyścić organizm z zalegających produktów przemiany materii i  toksyn, oraz aby przywrócić prawidłowe działanie naturalnych procesów oczyszczających organizmu. po zastosowaniu programu organizm będzie efektywniej wchłaniał substancje odżywcze i prawidłowo funkcjonował.

Jak działa program Clean9?

  1.        Usuwa toksyny i nadmiar tłuszczu z organizmu.
  2.        Pomaga odbudować mięśnie.
  3.        Poprawia metabolizm, w tym samym czasie eliminuje toksyny i utrzymuje równowagę odżywczą komórek.
  4.        Zmniejsza obciążenie wątroby i poprawia zdolność metabolizowania tłuszczu.
  5.        Przygotowuje organizm do trwałej kontroli wagi i zmiany stylu życia.
  6.        Idealny dla kobiet przed ciążą, aby przygotować organizm do tworzenia życia

Efekty programu Clean9

są widoczne już po 9 dniach. Odczuwalna jest poprawa stanu zdrowia, poziomu energii, widoczna zmiana sylwetki i cery.  9 dniowy program C9 jest pierwszym krokiem do tego, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz tryb życia. Uzyskanie i utrzymanie odpowiedniej wagi, to czasami życiowe wyzwanie. Czasem jest to dążenie do szczupłej sylwetki a czasem powodem rozpoczęcia programu są sygnały organizmu, że potrzebuje zmiany.  Zmiana stylu życia, codziennego odżywiania nie zawsze jest łatwa. Clean9 ma na celu ułatwić tę zmianę.

Stosowanie programu Clean9 wymaga sumienności, dlatego należy systematycznie wypełniać strony dołączonej do zestawu książeczki i zastosować się dokładnie do zawartych w niej zaleceń.
Jednym z punktów programu jest codzienne wykonywanie ćwiczeń, przez przynajmniej 20 minut. To może być szybki spacer, bieganie, jazda na rowerze lub pływanie, wybierz aktywność którą lubisz. Bardzo ważne jest picie wody, która ułatwi usuwanie toksyn. Powinno być ok. 8 szklanek dziennie.

Program Clean9, jest przeznaczony dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowe. Wymaga on wytrwałości i sumienności.

Nagrodą za ten wysiłek będą: zgrabniejsza sylwetka i zdrowszy organizm, więcej energii, ładniejszy kolor skóry, lepsze odczuwanie smaków i zapachów, więcej sił witalnych.

Oczyszczanie – pierwszy krok zakończony, co dalej?

Kiedy ukończysz program oczyszczający Clean9 , nie zaprzepaść swoich wysiłków wracając do starych nawyków żywieniowych. Pamiętaj, że program Clean9 to pierwszy etap, solidny fundament pod świetny wygląd i samopoczucie. możesz kontynuować wdrażanie zdrowych nawyków korzystając z produktów Forever do kontroli wagi. Zestawy F.I.T. 15 zmieniają sposób myślenia o odżywianiu i ćwiczeniach oraz uczą, jak przełamać złe nawyki i utrwalić prawidłowe. Uczą jak łączyć prawidłowe odżywianie i aktywność fizyczną, by nie tylko zeszczupleć, ale przede wszystkim osiągnąć długoterminową kontrolę wagi.