PayPo – kup teraz, zapłać za 30 dni

Sklep z aloesem ma nową formę płatności za zakupy: PayPo – zapłać za 30 dni. To nowa usługa Kup teraz zapłać później, nawet za 30 dni. Gdy zamawiasz kosmetyki aloesowe, suplementy diety lub gotowe zestawy produktów Forever, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę płatności. Poza tradycyjnym przelewem, szybkim przelewem online, płatnością kartą kredytową lub blikiem możesz także wybrać, że zapłacisz później. To wygodna opcja odroczonej płatności, czyli kupujesz, ale nie płacisz! Bo płacisz później, nawet za 30 dni po złożeniu zamówienia. Bez żadnych dodatkowych kosztów i rejestracji.
Przeczytaj jakie są korzyści z wyboru tej metody płatności i zobacz najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi sprawdź jeszcze na stronie operatora serwisu PayPo.

Jak działa PayPo – kup teraz, zapłać za 30 dni

 • Składając zamówienie na stronie sklep z aloesem wybierasz opcję PayPo – zapłać za 30 dni. Opcja jest dostępna dla zamówień od 40 do 1000 zł
 • Podajesz swoje podstawowe dane, a PayPo zapłaci za Ciebie rachunek
 • Odbierasz przesyłkę i cieszysz się swoimi zakupami
 • Masz 30 dni od złożenia zamówienia na zapłatę lub zwrot zamówionych produktów. Po prostu.

Korzyści PayPo – kup teraz, zapłać za 30 dni

 1. Kup teraz zapłać później. Możesz odłożyć płatność za zamówienie a już wcześniej cieszyć się swoimi zakupami.
 2. Gdy chcesz kupić produkty albo widzisz świetną okazję, która kończy się niebawem, nie musisz martwić się, że na koncie masz za małą kwotę. Na płatność będziesz miała 30 dni, gdy skorzystasz z opcji PayPo – zapłać za 30 dni
 3. Jesteś objęty dodatkową Gwarancją Kupującego – jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz zamówionego towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami. Sklep z aloesem w ramach standardu oferuje gwarancja jakości
 4. Nic Cię to nie kosztuje. Nie pobieramy dodatkowych opłat i nie musisz się rejestrować.
 5. Możesz pozwolić sobie na więcej – pamiętaj, że masz 30 dni bez opłat, ale jeśli masz taką potrzebę, możesz wybrać opcję spłaty w ratach i rozłożyć ją na 4 miesiące.

FAQ PayPo – kup teraz, zapłać za 30 dni

 1. Czy muszę podawać dane swojej karty kredytowej/debetowej?
  Nie. Do skorzystania z płatności PayPo wystarczą podstawowe informacje podane w formularzu rejestracyjnym. Dostęp do panelu Klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz za pomocą kodu SMS, wysłanego na podany przez Ciebie numer telefonu.
 2. W jaki sposób płacę za zamówienie?
  Możesz zapłacić przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub szybkimi płatnościami online – jak Ci wygodniej. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dla Twojej wygody PayPo udostępnia panel Klienta – nie masz obowiązku logować się do niego, ale możesz. Tam masz bieżący podgląd wszystkich ważnych informacji.
 3. Czy to jest bezpieczne?
  Tak, wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, a Ty nie podajesz żadnych danych dostępowych do swojego konta ani karty kredytowej.
 4. Czy to coś kosztuje?
  Nie. Korzystając z płatności PayPo w ciągu 30 dni zapłacisz tylko tyle, ile wynosi wartość zamówienia – bez dodatkowych opłat.
 5. Co jeśli nie zapłacę w ciągu 30 dni?
  Nie martw się, nic się nie stanie. Twoja płatność zostanie automatycznie rozłożona na 4 wygodne raty. Dodatkowo na kilka dni przed terminem płatności PayPo przypomni Ci o tym.
 6. Co się stanie, jeśli zwrócę zamówienie?
  Po prostu nie zapłacisz. Twoja transakcja zostanie anulowana.

Sprawdź jakie jeszcze inne formy płatności możesz wybrać robiąc zakupy w sklepie Foreversmart