Miąższ Aloesowy Do Picia

Wyobraź sobie, że rozcinasz liść aloesu i konsumujesz świeży miąższ. Miąższ Aloesowy Forever jest tak bliski temu obrazowi, jak to tylko możliwe.

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Poddany obecnie badaniom w najnowocześniejszych laboratoriach na świecie, wciąż ujawnia nowe tajemnice.

Odkryto, że w cudownym liściu aloesu zawarte jest ponad 200 składników, w tym 20 minerałów, 18 aminokwasów i 12 witamin.

Miąższ Aloesowy Do Picia

Po usunięciu zewnętrznej skóry liścia aloesowego i przeprowadzeniu miąższu w postać płynną, otrzymuje się bardzo zdrowy bioaktywny napój, dostarczający organizmowi witamin, minerałów i aminokwasów, działający na organizm ogólnie wzmacniająco. Miąższ Aloesowy Aloe Vera Gel. Proces stabilizacji aloesu został opatentowany przez firmę Forever Living Products.

Miąższ aloesowy Forever jest ceniony przez wszystkich, którym zależy na zachowaniu zdrowego układu trawiennego i naturalnego poziomu energii.
Dzięki temu gęstemu miąższowi, który jako pierwszy otrzymał certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, bogactwo Aloe Vera trafia do nas tak, jak tego chciała natura. Miąższ aloesu pity codziennie jest jednym z najlepszych napojów dla zdrowia! Litrowe opakowanie zawiera miąższ aloesowy uzyskany z dojrzałych liści 3-5 letnich roślin. Gwarantuje to wysoką jakość produktu oraz zachowanie właściwości biologicznych. Aby zapewnić najwyższą jakość, Forever uprawia aloe vera na swoich własnych plantacjach, bez stosowania hebicydów i pestycydów.