Kolagen do picia Forever Marine Collagen

Piękno zaczyna się od wewnątrz z Forever Marine Collagen
Podaruj swojej skórze eliksir młodości kolagen morski z witaminą C, biotyną i cynkiem. Dzięki kolagenowi, witaminom i koktajlowi niezbędnych dla organizmu składników odżywczych, Forever Marine Collagen stymuluje Twoje ciało do zachowania najlepszej formy w każdym wieku, codziennie.
Forever Marine Collagen łączy kluczowe składniki odżywcze i hydrolizowany kolagen premium. Dzięki temu możesz cieszyć się pożądanym wyglądem świetlista, młodzieńcza i gładka skóra, a także lśniące włosy, piękne paznokcie. Możesz cieszyć się z odzyskanego kolorytu i niesamowitego blasku. Eliksir młodości kolagen do picia Forever Marine Collagen

Kolagen w Twoim ciele

Kolagen to przede wszystkim główne białko budulcowe, jest jednym z najważniejszych białek strukturalnych występujących w organizmie. Kolagen jest podstawą dobrej jakości skóry i wszystkich tkanek w organizmie. Synteza kolagenu niestety z czasem maleje. Ten spadek zaczyna się już w wieku 25 lat. Po 40 roku życia co roku tracimy nawet 1% kolagenu. Na skutek utraty kolagenu nasza skóra się rozluźnia, włosy stają się cieńsze, paznokcie łamliwe, pogarsza się również stan chrząstki.

Kolagen do picia Forever Marine Collagen działanie

kolagen do picia Forever w saszetkach

Kolagen cieszy się rosnącą popularnością. Szybko staje się niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji skóry. A ponieważ coraz więcej osób wprowadza kolagen do swojej codziennej rutyny, szukają wydajnego sposobu na dostarczanie kolagenu do organizmu. Kolagen do picia Forever Marine Collagen to wysoce skoncentrowana płynna formuła, która wykorzystuje zaawansowaną naukowo bazę kolagenu morskiego. To formuła biodostępna i łatwo rozkładana przez organizm.
A ponadto kolagen morski do picia świetnie smakuje! Ma lekko cierpki, jagodowy smak. Forever Marine Collagen w saszetce, możesz wygodnie wypić prosto z saszetki. Te łatwe i wygodne saszetki o pojemności 15 ml są również idealne do zabrania ze sobą w podróż! Dzięki temu dbanie o
nawilżenie i zachowanie tekstury skóry oraz utrzymywanie zdrowo wyglądającej skóry od wewnątrz nie może być prostsze.

Kolagen do picia Forever Marine Collagen skład

Oprócz kolagenu pochodzenia morskiego w każdej saszetce jest również ekstrakt z czarnego pieprzu, jagody goji i ekstrakt z zielonej herbaty, a także witaminy C i A, które przyczyniają się do prawidłowego tworzenia kolagenu w organizmie. Dodatkowo cynk i biotyna, które odgrywają również ważną rolę w utrzymaniu skóry, kości, włosów i paznokci.
Kolagen do picia Forever Marine Collagen to bardzo wydajna, biodostępna forma kolagenu do codziennej pielęgnacji skóry i urody. Saszetki z kolagenem to produkt bezglutenowy i wolny od GMO.

Kolagen do picia Forever Marine Collagen efekty

Jakich efektów stosowania kolagenu do picia możesz się spodziewać?
Kolagen do picia:

  • – znacząco wpływa na poprawę struktury skóry
  • – podnosi poziom nawilżenia skóry
  • – widocznie ujędrnia skórę
  • – poprawia stan chrząstek stawowych
  • – wpływa na zwiększenie gęstości kości
  • – poprawia elastyczność skóry i tkanek

W sklep ForeverSmart znajdziesz także kolagen w kapsułkach Colvita oraz żel kolagenowy do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu