Forever ochrona środowiska ekologia i jakość

Zmiana klimatu, zanieczyszczenie środowiska, smog to już nie tylko słowa, które coraz częściej słyszymy. To nasza rzeczywistość. Wiele wskazuje na to, że człowiek swoimi działaniami przyczynia się do pogorszenia stanu przyrody i zanieczyszczenia całego środowiska. By zahamować te zmiany trzeba już teraz podejmować działania ekologiczne. Świadomość, odpowiedzialność za przyszłość dzieci, klimat.

Czy ochrona środowiska jest dla Ciebie ważna? Zastanawiasz się co Ty możesz zrobić by spowolnić zmiany klimatu? I choć wydaje się, że działania pojedynczych osób to kropla w morzu potrzeb, nie ma wątpliwości, że suma drobnych działań może przynieść duże efekty.
Dbanie o planetę to nie tylko oszczędzanie energii i segregowanie śmieci. To także wybór firm, które dbają o ochronę środowiska i działają ekologicznie. Jedną z takich firm jest Forever Living.

Jak Forever dba o planetę Forever ochrona środowiskaForever ochrona środowiska

Ochrona środowiska i działania dla planety polegają na zapobieganiu lub przeciwdziałaniu szkodliwym wpływom działalności człowieka na środowisko. Ważnym elementem wszystkiego, co robi Forever, są działania na rzecz planety. Forever wspiera ochronę środowiska. Od początku swojego działania Forever podjęło zobowiązanie by dbać o jakość i ludzi. To oznacza, że Forever Living dostarcza najlepsze produkty i jednocześnie troszczy się o środowisko i zdrowie ludzi, którzy wybierają Forever.
Zobacz kilka przykładów jak Forever dba o planetę i wypełnia to zobowiązanie

Forever ochrona środowiska na lądzie

Odpowiedzialna uprawa Forever ochrona środowiska
Pola aloesu Forever na Dominikanie wykorzystują pompy zasilane energią słoneczną i system nawadniania kropelkowego. Również woda używana do mycia liści jest odzyskiwana i wykorzystywana do podlewania upraw. To pozwala zmniejszyć zużycie wody na polach nawet o 90 procent.

Mądra dystrybucja Forever ochrona środowiska
Forever stale zmniejsza ślad węglowy. Kontrola kanałów dystrybucji pozwala wyszukać optymalne trasy dostaw produktów dla klientów na całym świecie. Forever zmniejsza również użycie opakowań i odpadów. Kartony, w które Forever pakuje przesyłki, w 85% wykonane są z materiałów z recyklingu i zadrukowane przyjaznym dla środowiska tuszem.

Forever ochrona środowiska w powietrzu

Oczyszczanie powietrza Forever ochrona środowiska
zamiana CO2 w tlen to ważny element działania Forever dla ochrony środowiska. 20 krzewów aloe vera przetwarza w tlen tyle samo CO2 co jedno dorosłe drzewo. Oznacza to, że ponad 50 milionów należących do Forever krzewów aloe vera, oczyszcza ziemię z milionów ton CO2 rocznie.

Redukcja odpadów
W Forever ochrona środowiska polega również na zmianie opakowań. Opakowania wiodącego produktu Forever Aloe Vera Gel, wykonane jest z materiałów w 100% nadających się do recyklingu. Wszystkie materiały, z których jest zbudowane opakowanie aloesu do picia mogą być powtórnie wykorzystane.

Forever ochrona środowiska w morzu Forever ochrona środowiska

Czyste wody
Wiele niepozornych środków czystości używanych w domach zawiera toksyczne substancje chemiczne, które trafiają do ścieków i wód. Można je zastąpić Forever MPD Ultra 2x. Jest to uniwersalny detergent o wszechstronnym zastosowaniu, który skutecznie myje i czyści różne powierzchnie. Jest także doskonały do prania ubrań. W MPD Forever wykorzystuje naturalne właściwości aloesu oraz przyjazne dla środowiska i biodegradowalne składniki.

Ochrona raf
Rafy koralowe odgrywają ważną rolę w delikatnym ekosystemie oceanów. Niestety, wiele kremów ochrony przeciwsłonecznej zawiera substancje chemiczne, które powodują odbarwianie i obumieranie raf koralowych. W Forever ochrona środowiska to także stosowanie przyjaznych dla planety składników. Forever Aloe sunscreen zawiera naturalny tlenek cynku, który nie ma postaci nanocząsteczek. Taka forma nie tylko chroni skórę przed szkodliwymi promieniami UV, ale jest także bezpieczna dla raf i nie zaburza ekosystemu oceanów.

Forever ochrona środowiska ekologia i jakość potwierdza wysokiej klasy certyfikacja Forever ochrona środowiska Forever ochrona środowiska

Forever przeprowadza testy jakości na każdym etapie uprawy oraz procesu produkcyjnego, aby zapewnić najwyższą jakość i moc produktów.
Zakłady wytwórcze Forever uzyskały najwyższe certyfikaty za bezpieczeństwo, jakość i zarządzanie. Więcej o certyfikatach przeczytasz tutaj > certyfikaty Forever