Forever Living podstawowe fakty

Forever Living to silna i stabilna firma. Słynie z najwyższej jakości produktów aloesowych. Roczne obroty sięgają 2 miliardów dolarów. Firma ma swoje oddziały w 160 krajach na wszystkich kontynentach. Posiada największe na świecie plantacje aloesu, zakłady produkcyjne, laboratoria kontroli jakości, autorskie programy badawcze i rozwojowe. Powstała w 1978 roku i wciąż angażuje się w poszukiwanie najlepszych naturalnych źródeł zdrowia i urody. Produkty aloesowe Forever jako pierwsze otrzymały Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. aloesu przyznawanej za jakość i czystość.

Forever Living fakty Aseptyczna produkcja Forever Living

Najnowocześniejszy aseptyczny proces produkcji stosowany przez Forever Living pozwala wytwarzać napoje z miąższu aloe vera bez dodatku konserwantów. Są to najlepiej sprzedające się napoje z żelem aloesowym bez konserwantów, bezpośrednio z wnętrza liści aloesu.

Forever Living podstawowe fakty Kontynuacja inwestycji
Forever Living stale inwestuje w najnowsze udoskonalenia sprzętu, aby sprostać rosnącemu popytowi na całym świecie. The Aloe Vera Company zainwestowała już ponad 21 milionów dolarów w nowoczesne rozwiązania produkcyjne.

Forever Living podstawowe faktyNajwyższa klasa sprzętu

Sprzęt produkcyjny Forever Living wykorzystuje najnowocześniejszą technologię mieszania VMI, nowoczesne urządzenia do napełniania tubek kosmetycznych oraz linię do produkcji napojów aloesowych. Jest to najnowocześniejszy stan techniki State-Of-The-Art. Forever wprowadza także innowacje w zakresie opakowań. Linie pakujące Forever Living wykorzystują najnowszą technologię do napełniania, pakowania i zamykania produktów Forever.

Forever Living podstawowe faktyNatura spotyka naukę
Forever Living używa składników przebadanych klinicznie, z innowacyjną technologią. Współczesna nauka wielokrotnie potwierdziła niezwykłą aktywność biologiczną substancji zawartych w miąższu z liści aloesu. Wszechstronność aloesu sprawia że może być używany na wiele sposobów i łączyć się z innymi składnikami by uzyskać efekt synergii.

Forever Living podstawowe faktyNowatorskie rozwiązania Forever Living

Forever Living wydała ponad 4 miliony dolarów, aby upewnić się, że produkcja produktów odżywczych jest precyzyjna i wydajna. Kluczowym elementem wytwarzania wysokiej klasy produktów jest nadzór nad każdym aspektem procesu wytwórczego. Dodatkowo Rada Naukowa Forever pomaga tworzyć innowacyjne produkty Forever pozostać w awangardzie zaawansowanego odżywiania. Jej członkowie są specjalistami w dziedzinie odżywiania i medycyny.

Forever Living podstawowe fakty Wydajność produkcji
Dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym Forever Living jest w stanie sprostać światowemu popytowi i każdego roku wytwarzać miliony produktów. Większa wydajność oznacza, że Forever Living jest w stanie szybko przetwarzać, produkować, pakować i wysyłać produkty, dzięki czemu klienci Forever zawsze mają to, czego potrzebują.

Forever Living certyfikaty

Forever Living kontroluje każdy aspekt produkcji i traktuje to jako kluczowy element podczas tworzenia możliwie najlepszych produktów. Potwierdzają to prestiżowe certyfikaty Halal, Koszerności oraz Międzynarodowej Rady Naukowej ds aloesu (IASC) przyznawany za czystość i jakość. Jednocześnie Forever Living regularnie poddaje się certyfikacji ISO, która potwierdza jakość procesów produkcyjnych, zarządzania środowiskowego oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Tu przeczytasz więcej na temat certyfikatów jakości Forever Living certyfikaty Forever

Aloesowe produkty Forever pomagają w utrzymaniu optymalnego zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia. Są wytwarzane zgodnie z zasadą od rośliny do produktu dla Ciebie. Forever zaczyna od 100% aloesu aloe vera delikatnie dodając tylko tyle innych składników by wytworzyć unikatowe produkty. Możesz się z nimi zapoznać na stronie Sklep z Aloesem

Przeczytaj także jak Forever Living dba o środowisko i ochronę klimatu Forever ochrona środowiska