Aloes Forever certyfikaty i gwarancja

Forever Living Products zachowuje najwyższe standardy produktów,  jakość produktów Forever potwierdzają opisane poniżej certyfikaty i gwarancja Forever .

Aloes Forever certyfikaty i gwarancja Forever

Certyfikat IASC Forever Living Pieczęć Aprobaty IASC

International Aloe Science Council – Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu. Certyfikacja IASC gwarantuje, że gotowe produkty aloesowe Forever zawierają aloe vera o wysokim standardzie czystości i jakości. Produkty są testowane z wykorzystaniem metod analitycznych, by mieć pewność, że spełniają powyższe kryteria. IASC (International Aloe Science Council) to organizacja dbająca o czystość i jakość aloesu zawartego w produktach dostępnych na rynku.

Miąższ Aloe Vera wytwarzany przez Forever Living Products był pierwszym wyrobem na świecie, któremu IASC przyznała swój certyfikat. Od 1982 r. Forever living Products zachowuje prawo do umieszczania na swoich produktach, których głównym składnikiem jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ aloe vera.

Forever Living nie testowano na zwierzętach Cruelty Free PETA Cruelty Free – Produkty nietestowane na zwierzętach.

Forever Living Products pozostaje w zgodzie z wytycznymi PETA. Zgodnie z obowiązującym prawem żadne sprzedawane w Unii Europejskiej kosmetyki i produkty pielęgnacyjne (ani ich składniki) nie mogą być testowane na zwierzętach. Jeżeli więc produkt dopuszczony jest do obrotu na terenie UE, oznacza to, że nie jest on testowany na zwierzętach.

Islamic Seal of Approval – Islamska Pieczęć Aprobaty

Certyfikat Koszerności Forever LivingKosher – Certyfikat koszerności

Certyfikat stosowany w odniesieniu o żywności potwierdza, że dany produkt spełnia wymogi żywnościowe prawa żydowskiego. Koszerność to słowo pochodzące z języka hebrajskiego, dosłownie oznacza „właściwy”.

certyfikat Halal Forever LivingHalal – Certyfikat islamski

certyfikat Islamic Food and Nutrition Council of America (Islamskiej Rady Żywności i Żywienia Ameryki – IFANCA). Kwalifikuje produkty jako „Halal”
Halal to arabskie słowo oznaczające „to co nakazane”. Certyfikacja halal gwarantuje, że produkt nie będzie zawierał niczego, co jest „haram”, czyli zabronione w islamie. Islamic Council IFANCA (Islamic Food and Nutrition Council of America) zezwala Forever Living Products na promowanie wybranych produktów jako HALAL. Oznacza to, że są wolne od alkoholu lub wątpliwych składników pochodzenia zwierzęcego.

Gwarancja jakości

– wszystkie towary dostarczone do Klienta są produktami oryginalnymi i najwyższej jakości. Każdy z produktów posiada wymagane atesty i certyfikaty, jest oryginalnie zapakowany i zaplombowany, z datą produkcji i datą ważności widoczną na opakowaniu. Klient detaliczny otrzymuje gwarancję 100% satysfakcji na zakupiony produkt FLP; gwarancja ta obowiązuje w okresie 30 dni od daty zakupu. W okresie trwania gwarancji klient detaliczny ma prawo: (a) wymienić produkt na taki sam; bądź (b) anulować zakup, zwrócić produkt i otrzymać zwrot pieniędzy.

Aloes Forever certyfikaty  Większość produktów Forever Living jest bezglutenowa Gluten Free

vegan friendly aloes Forever certyfikatyWiększość produktów Forever Living jest przyjazna dla wegetarian i wegan. Suplementy Forever to świetny sposób, aby pomóc osobom z ograniczoną dietą wypełnić niedobory żywieniowe. Tutaj sprawdzisz Wegetariańskie i wegańskie produkty Forever 

Forever Certyfikaty ISO

Forever Living Products (Aloe Vera of America) uzyskała certyfikaty ISO:

Certyfikat ISP 14001 System Zarządzania Środowiskiem (Enviromental management System)

ISO 90001:2000 System Zarządzania Jakością (Quality Management System)

OHSAS 18001 Bezpieczeństwo i Higiena Miejsca Pracy (Workplace Health and Safety)

Certyfikaty i gwarancja – jakość produktów Forever

Certyfikaty i gwarancja Forever

dla produktów Forever Living są potwierdzeniem najwyższej jakości i czystości aloesu.

Jakość produktów Forever

Forever Living Products jest największym plantatorem Aloe Vera oraz wytwórcą i dystrybutorem produktów aloesowych. Dostarcza wyroby najwyższej jakości. Certyfikaty i gwarancja jakości to bardzo ważne aspekty działania Forever Living. Możesz być pewna wysokiej klasy i jakości produktów, ponieważ Forever Living jest właścicielem każdego ogniwa procesu produkcyjnego. Od momentu zasadzenia, poprzez pielęgnację, aż do zbiorów, dba o krzewy aloesu z taką samą starannością, z jaką podchodzi do każdego z finalnych produktów.  Jakość produktów Forever – najlepiej sprawdza się bezpośrednia kontrola jakości. Tak jak u największych mistrzów kuchni, także tu na stół trafiają tylko najlepsze składniki. Ultra nowoczesne zakłady umożliwiają Forever zapieczętowanie świeżości w ciągu kilku godzin od zbioru, dzięki czemu do laboratoriów wysyłany jest najczystszy aloes, z zachowaniem swoich potężnych właściwości! Aby mieć pewność jakości naszego aloesu, liście są przetwarzane i pakowane do wysyłki do zakładów wytwórczych w ciągu kilku godzin od zbioru. Dzięki temu Forever dba, by klienci otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ aloe vera, o nietkniętych pierwotnych właściwościach.

Po procesie stabilizacji miąższ poddawany jest dokładnym badaniom i analizom laboratoryjnym, które sprawdzają jego czystość i skład. Po zakończeniu testów i uzyskaniu aprobaty miąższ transportuje się do zakładów wytwórczych Aloe Vera of America w Dallas, gdzie przechodzi serię badań mikrobiologicznych i jakościowych. Po tych badaniach miąższ łączony jest z innymi składnikami lub, w przypadku czystego Miąższu Aloe Vera, jest od razu nalewany do pojemników. Aby zapewnić jakość produktów Forever, proces napełniania i pieczętowania opakowań kontrolowany jest przez wykwalifikowany personel techniczny. Na koniec pojemniki opatrywane są numerem partii oraz datą ważności i ręcznie pakowane do wysyłki. Forever Living jest zaangażowane w dostarczanie produktów o najwyższym standardzie na świecie. Aktywnie poszukuje zewnętrznych certyfikacji, potwierdzających zaangażowanie w jakość produktów Forever. Uzyskane certyfikaty i gwarancja Forever to potwierdzenie najwyższej jakości produktów aloesowych oraz ich czystości.