C9 pytania i odpowiedzi

C9 co to jest Clean 9

to 9 dni nieco innego odżywiania czyli regularne lecz lżejsze posiłki oraz aktywność fizyczna. C9 to kilka dni odpoczynku dla organizmu. Nazywane oczyszczaniem, detoksem lub tzw. resetem, które sprawia, że przywrócona zostaje równowaga i prawidłowe działanie naturalnych procesów w organizmie. Nasz organizm ma naturalny mechanizm oczyszczania z produktów przemiany materii i substancji, które mu nie służą. Program C9 wspiera te naturalne procesy m.in. przez oczyszczenie z nadmiaru konserwantów z pożywienia, toksyn czyli substancji powstających w procesie przemiany materii i złogów, które tworzą się, gdy nadmiaru tych substancji organizm nie jest w stanie sam regularnie usuwać.

Czy podczas stosowania C9 będę czuć głód

Dwa pierwsze dni programu Clean 9 są bardzo ubogie w posiłki, jest to celowe by wesprzeć organizm w procesie oczyszczania. W tych dniach możesz odczuwać lekki głód jednak dokładne stosowanie instrukcji postępowania, zwiększenie ilości wypijanej wody, odpowiednie nastawienie i przygotowanie do przeprowadzenia programu będzie pomocne. Wsparciem jest tu również suplement Garcinia Plus, który stymuluje szybsze odczuwanie sytości, hamuje głód poprzez m.in. przez to, że reguluje poziom cukru w organizmie oraz błonnik. W trakcie programu dostarczasz również do organizmu niezbędne witaminy, minerały i substancje odżywcze w formie odżywczy koktajl.

Czy program Clean 9 jest bezpieczny

Tak, program C9 jest bezpieczny i może być stosowany przez większość osób. Tu możesz przeczytać jakie są naukowe podstawy programu C9. Tak jak w przypadku wielu produktów dostępnych na rynku tu także są pewne ograniczenia więc jeśli masz jakieś problemy zdrowotne lub jesteś pod opieką lekarza skonsultuj się z nim zanim zaczniesz stosować Clean 9.

Czy podczas programu C9 można pić kawę?

Zalecane jest wyłączenie kawy dla uzyskania jak najlepszych efektów programu. Jeśli jednak nie możesz całkowicie na kilka dni zrezygnować z tego napoju to dopuszczalna jest słaba, czarna kawa i jeśli musi być słodzona to zastąp cukier ksylitolem.

Czy warto zastosować oczyszczanie organizmu z Clean 9

Z doświadczeń osób, które zastosowały program oczyszczający C9 wynika, że tak. Żadna dieta, nawet prawidłowo zbilansowana nie przyniesie oczekiwanych rezultatów jeśli organizm jest zanieczyszczony a praca przewodu pokarmowego nie przebiega prawidłowo. Kilkudniowy detoks sprawia, że jelita zaczynają lepiej pracować i wchłaniać składniki odżywcze z pożywienia, poprawia się metabolizm. Zaczynasz czuć się lepiej. Poprawia się jakość snu, masz więcej energii, zmniejsza się widoczność cellulitu. Poprawa sylwetki i zmniejszenie wymiarów w obwodach daje dodatkową motywację do działania. C9 to dobry start by zbudować zdrowe nawyki żywieniowe, poczuć się lepiej i uzyskać ładniejszy wygląd.

Jakiego spadku wagi mogę oczekiwać po Clean 9

To jest zawsze indywidualna sprawa, utrata wagi zależy od wielu personalnych wskaźników, do których należy m.in. waga początkowa i styl życia przed rozpoczęciem programu oraz przestrzeganie zasad programu C9. Trzeba pamiętać, że spadek wagi jest tu efektem ubocznym oczyszczania organizmu i dzieje się niejako przy okazji. Średnia utrata wagi waha się między 2-5 kg. C9 Jest programem odżywczo-oczyszczającym, nie odchudzającym, mogą go stosować także osoby szczupłe, w tym przypadku utrata wagi może być mniejsza.

C9 ile to porcja aloesu

1 porcja Aloesu w programie C9 to 120 ml, w ciągu pierwszych dwóch dni wypijasz 4 takie porcje, w kolejnych dniach po jednej porcji aloesu w ciągu dnia, nie ma jednak przeszkód aby dodawać niewielką ilość aloesu do każdej szklanki wody.

Kiedy uzyskam efekty z C9

Zestaw oczyszczający C9 Forever został zaplanowany tak, aby już po 9 dniach odczuć i zobaczyć różnicę na własnej skórze. Jest to typowe powiedzenie, które w tym przypadku ma jednak dosłowne znaczenie. Poza uczuciem lekkości i energii do działania, efektem programu Clean 9 jest też poprawa wyglądu skóry. Pierwsze efekty zaczniesz zauważać już po pierwszych 2-3 dniach. Wszystkie produkty w programie Clean 9 zostały starannie dobrane, aby ich synergiczne działanie przyniosło fantastyczne efekty. Tutaj dowiesz się co zawiera zestaw Clean9 Efektem diety C9 jest nie tylko oczyszczenie organizmu z toksyn, lepsze samopoczucie lecz także zmiana podejścia do odżywiania, nowe nawyki pozwalające na kontrolę wagi oraz przy okazji utrata zbędnych kilogramów bez głodzenia. Forever Clean 9 to nowe podejście do zdrowej sylwetki.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Clean 9

Program Clean 9 nie może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące. Niemniej jednak jest doskonały jako świadome przygotowanie do planowanej ciąży przez przyszłych rodziców. Programu nie należy rozpoczynać podczas choroby lub przeziębienia, w takim przypadku warto odłożyć zastosowanie programu i zacząć go kiedy już będziesz zdrowa/ zdrowy. Program nie powinien być stosowany osoby chore na fenyloketonurię oraz osoby chore na cukrzycę typu 1 natomiast osoby ze zdiagnozowanymi kamieniami w nerkach lub przewodach żółciowych powinny zachować większą ostrożność i rozpocząć od włączenia niewielkich ilości aloesu na ok miesiąc przed rozpoczęciem programu.

C9 co dalej?

C9 to dobry początek zdrowego stylu życia. Po zakończeniu programu Clean 9, warto kontynuować zasady odżywiania i aktywność fizyczną. Kontynuacją programu C9 może być program F15. Trwała zmiana to połączenie optymalnego odżywiania i suplementacji oraz ćwiczenia, które pomogą spalić kalorie i kształtować sylwetkę. Podobnie jak przy C9 do zestawu dołączona jest instrukcja z zasadami odżywiania i treningów.

Gdzie kupić C9

zestaw Clean 9 kupisz z rabatem w sklepie detalicznym Forever, w sklepie dostępne są także pakiety FIT15 oraz kosmetyki z aloesem, możesz kupować zarówno w sklepie detalicznym, jak i w hurtowni Forever z kartą klienta.