Aloes Forever fakty co warto wiedzieć

Aloes Forever fakty poznaj kilka istotnych faktów na temat aloesu Forever
Aloes to bogata w składniki odżywcze roślina, która wspiera odporność i jest idealnym środkiem wspomagającym trawienie. Przeczytaj jaką rośliną jest Aloes Forever poznaj fakty i to co warto wiedzieć.

Aloes Forever fakty

Aloes Forever istotne fakty Największy na świecie plantator aloesu
Forever Living Product na ponad 7500 akrach co roku uprawia 50 milionów roślin i produkuje 65 milionów funtów aloesu.

Aloes Forever Właściwa odmiana aloesu
Aloe Barbadensis Miller to najcenniejsza pod względem odżywczym odmiana aloesu, która odżywia organizm od wewnątrz i na zewnątrz. Jest to jedyna odmiana aloesu, jaką uprawia Forever Living The Aloe Vera of America.

Aloes Forever Historia korzyści aloesu
Ludzie używają aloesu ze względu na jego kojące właściwości od 2200 roku pne. Więcej o faktach z historii aloesu przeczytasz tutaj > Aloes najważniejsze fakty z historii

Aloes Forever Zbierany ręcznie
Aloes jest zbierany ręcznie, aby upewnić się, że każdy liść jest idealny do zbioru i aby uniknąć uszkodzenia rośliny aloesu.

Aloes Forever Ręcznie filetowany
Forever ręcznie filetuje każdy liść, aby wydobyć tylko czysty, mocny żel z wnętrza liścia. Naturalny miąższ prosto z wnętrza liści aloesu to bogactwo bioaktywnych substancji odżywczych.

Aloes Forever Ostrożnie pielęgnowany
Aloes Forever może wytwarzać liście nawet przez pięć lat. Każdy przetwarzany przez Forever liść Aloe Vera jest zbierany ręcznie i ręcznie filetowany, aby chronić roślinę i zapewnić, że w produktach Forever stosowany jest wyłącznie żel Aloe Vera o najwyższej jakości.

Forever ochrona środowiska Ochrona środowiska
Dzięki ponad 50 milionom roślin aloesu na polach aloesu Forever jest w stanie każdego roku oczyścić Ziemię z setek milionów ton CO2. Forever dba o klimat, stosuje metody uprawy, nawożenia i uprawy aloesu, aby oszczędzać wodę a jednocześnie zagwarantować najgrubsze liście i największe plony żelu z liści.

Aloes Forever testy jakości Forever Living The Aloe Vera of America kontroluje sposób, w jaki rośliny aloesu aloe vera są uprawiane, zbierane i przetwarzane. Wszystko zaczyna się na plantacjach aloesowych w Teksasie i na Dominikanie. Dzięki temu Forever każdego roku produkuje najwyższej jakości aloes miąższ z wnętrza liści aloes Forever Living.

Aloes Forever sok z miąższem z liści aloesu najbliżej natury

Aloes Forever

Aloes do picia. Poznaj wszystkie odżywcze korzyści aloesu dla całego organizmu i Twojej skóry. Pijesz aloes? Od codziennego oczyszczania po zaawansowany system przeciwdziałający efektom starzenia się skóry Kosmetyki z aloesem od higieny osobistej po zaawansowane serie pielęgnacyjne Forever do każdego typu cery – każdy znajdzie rozwiązanie na bazie aloesu. Wszystkie te produkty są dostępne w sklep z aloesem ForeverSmart.