© Forever Fotos

Aloe MSM Gel – Aloesowy żel z biosiarką

W miarę starzenia się światowej społeczności coraz powszechniejsze stają się problemy ze stawami i coraz więcej osób cierpi na schorzenia układu ruchu. Aloe MSM Gel – Aloesowy żel z biosiarką zawiera wiele naturalnych i skutecznych składników wspierających zdrowie stawów. Najwięcej siarki w postaci organicznej znajduje się w naszych stawach (tkanka chrzęstna), w tkance łącznej, skórze, włosach i paznokciach. MSM jest naturalnym składnikiem, który działa łagodząco w przypadkach, gdy przyczyną dolegliwości jest niedobór siarki organicznej. Preparaty zawierające MSM już od ponad trzydziestu lat znane są na świecie ze swego działania przeciwzapalnego i przeciwbólowego. Stosuje się je również w przypadkach uporczywego łojotoku, np. skóry głowy lub cery, a także przy wypadających włosach i słabych, łamliwych paznokciach.

Opis poszczególnych składników zawartych w Aloe MSM Gel – Aloesowy żel z biosiarką

Poznaj opis poszczególnych składników zawartych w aloesowym żelu z biosiarką i niezwykle kojących efektów, jakie przynosi ich zastosowanie.

Dimetyslosulfon (MSM)

Siarka jest trzecim w kolejności pod względem zapotrzebowania pierwiastkiem budującym nasz organizm. Jest obecna w każdej komórce ludzkiego ciała. Od jej dostatecznej ilości zależy budowa i zdrowia naszej skóry, tkanki łącznej, wszystkich elementów chrzęstnych (np. w stawach i kręgosłupie) oraz włosów i paznokci. MSM substancja występująca w naturze to organiczny związek siarki, doskonale rozpoznawany i przyswajany przez ludzki organizm. Związki siarki organicznej są niezbędne przy odtwarzaniu i regeneracji tkanki chrzęstnie oraz łącznej w naszych stawach. Niedobór tego pierwiastka skutkuje coraz powszechniejszymi we współczesnym świecie kłopotami ze stawami i kręgosłupem w wyniku wysuszenia chrzęstnych powierzchni stawowych. Niedobory siarkowe są również coraz częstszą przyczyną kłopotów z włosami i z paznokciami, a także niektórych uporczywych dolegliwości skórnych np. łojotok.

Objawy niedoboru siarki:

– dolegliwości stawowe

– matowe i pozbawione połysku włosy

– łamliwe paznokcie

– utrata elastyczności skóry

Stabilizowany Miąższ aloe vera

Aloe MSM Gel – Aloesowy żel z biosiarką zawiera 40% stabilizowanego miąższu Aloe Vera , stanowiącego czynnik odżywiający skórę. Zawarte w aloesie ligniny ułatwiają wnikanie w skórę MSM, dzięki czemu substancja ta dociera dokładnie tam, gdzie jest potrzebne jej dobroczynne działanie.

Mącznica lekarska

Liście mącznicy lekarskiej były wykorzystywane ze względu na swoje właściwości lecznicze już przez starożytnych Rzymian oraz przez Indian. W wielu krajach, w tym również w Polsce, także dzisiaj znajdują one zastosowanie w zielarstwie. Mają one właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne oraz łagodzące.

Olejek z drzewa herbacianego

Dr Tom Riley, mikrobiolog z Uniwersytetu zachodniej Australii odkrył, ze olejek ten zabija wiele bakterii obecnych przy różnych powszechnych infekcjach oraz że jest przydatny w przypadku drobnych skaleczeń i otarć. Wspomaga on absorbcję, przyspiesza gojenie, koi lekki ból, oczyszcza i dezynfekuje tkanki, redukuje obrzęk i zaczerwienienie.

Wyciąg z rozmarynu

Jest to substancja odżywiająca skórę, która przyczynia się również do poprawy krążenia. Pomaga uwolnić płyny z tkanek, wpływa łagodząco na bóle mięśni i nerwobóle. Znajduje także zastosowanie w maściach łagodzących objawy artretyzmu.

Wyciąg z kory wierzbowej

Kora wierzbowa jest doskonale znana ze swoich właściwości przeciwbólowych, przeciwgorączkowych i przeciwzapalnych. Od ponad 2 000 la jest ona wykorzystywana do łagodzenia artretyzmu i kojenia bólu.

Aloe MSM Gel – Aloesowy żel z biosiarką to doskonałe uzupełnienie dla organizmu.  To lekki, bardzo łatwo wchłaniający się żel przeznaczony do masażu skóry całego ciała. Ma właściwości nawilżające, co wpływa na regenerację skóry i ogólne odprężenie oraz zrelaksowanie organizmu po długim i aktywnie spędzonym dniu.

Aloe MSM Gel – Aloesowy żel z biosiarką najlepiej jest stosować wtedy, gdy daje nam się we znaki  ból, obrzęk albo nienaturalna sztywność stawów lub kręgosłupa,  ograniczając możliwość ruchu. Żel ten można stosować również zapobiegawczo. Świetnie sprawdza się także w walce ze skutkami  kontuzji sportowych.

Aloe MSM Gel – Aloesowy żel z biosiarką to przywracanie sprawności ruchowej w sposób całkowicie naturalny i bez żadnych skutków ubocznych!

Kiedy więc poczujesz, że masz sztywny kark, ściągnięte ramiona, obolałe plecy czy zmęczone stopy, sięgnij po Aloe MSM Gel. Nałóż go obficie i masuj przez kilka chwil, do całkowitego wchłonięcia, a sam się przekonasz o jego efektywności!