Forever Fields of Greens
 • Forever Fields of Greens

Pola Zieleni Forever Fields of Greens - 80 szt.

54,32 zł

Pola zieleni - zielone tabletki Forever Fields of Greens
uzupełnienie składników odżywczych dla kobiet w ciąży oraz osób z anemią, znakomite źródło antyutleniaczy i chlorofilu, których może brakować w Twojej diecie.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  dotpay

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Pola zieleni Forever - zielone tabletki o bardzo charakterystycznym smaku, całkowicie naturalne.

Młode źdźbła zbóż to doskonałe uzupełnienie witamin oraz składników mineralnych - bogate źródło beta-karotenu, kwasu foliowego, błonnika, witaminy K, zawierają witaminy z grupy B, witaminy C, E oraz minerały: mangan, magnez, potas, chrom, żelazo, wapń, fosfor, cynk, krzem, sód oraz bor.

Tabletki Pola zieleni są polecane szczególnie:

- gdy codzienna dieta zawiera niewiele świeżych ciemnozielonych warzyw liściastych
- gdy występują kłopoty z przewodem trawiennym
- dla kobiet w ciąży
- w przypadku uporczywej niedokrwistości oraz dla osób z anemią

Zielone tabletki Forever Fields of Greens Pola zieleni
- pomagają utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie
- stanowią znakomite uzupełnienie diety, gdy w naszych codziennych posiłkach brak zielonych warzyw
- działają wybitnie wzmacniająco, gdy jesteśmy osłabieni i narażeni na infekcje
- zawierają bogactwo substancji mineralnych oraz chlorofil
- wpływają dobroczynnie na pracę przewodu pokarmowego
-  mogą eliminować poranne nudności oraz ogólną słabość spowodowaną zwiększonym zapotrzebowaniem na składniki odżywcze podczas ciąży.

Zadbaj o to, by w twojej diecie nie zabrakło antyutleniaczy.

Co zawierają tabletki Fields of Greens?

Tabletki pola zielenie zawierają b. wartościowe pod względem odżywczym zielone źdźbła młodych zbóż pszenicy i jęczmienia oraz lucernę, zebrane w momencie, gdy stanowią prawdziwą skarbnicę tych składników, których nam brakuje na co dzień w diecie (zbierane jeszcze przed tzw. kolankowaniem, gdy rośliny są w fazie silnego wzrostu).

Lucerna:
jest to jeden z najbogatszych w składniki mineralne pokarmów dostępnych człowiekowi. Korzenie lucerny wrastają w ziemię do 5 m głębokości w poszukiwaniu najlepszych minerałów jakie można znaleźć w glebie. Zawiera ona wapń, magnez, fosfor, potas, a oprócz tego wszystkie znane witaminy (A, B kompleks, C, D, E, K i U), biotynę, cholinę, żelazo, białko, tryptofan (aminokwas). Składniki mineralne są tak wyważone, aby zapewnić największą ich przyswajalność w organizmie. Wykorzystywana od dawna w medycynie ludowej wielu krajów jako "środek na dobrą krew".
Lucerna utrzymuje w zdrowiu dolne drogi moczowe, działa pozytywnie (neutralizująco) na trawienie i pomaga zachować prawidłowy poziom glukozy we krwi

Młody zielony  jęczmień:
posiada właściwości antyoksydacyjne
Potas i witaminy z grupy B zawarte w jęczmieniu pomagają w spalaniu węglowodanów oraz tłuszczów. Witaminy z grupy B wspierają właściwe działanie układu nerwowego i są niezbędne dla prawidłowego działania metabolizmu energetycznego we wszystkich komórkach organizmu.
Jęczmień zawiera 18 aminokwasów, w tym 8 podstawowych. W jego składzie są także różne witaminy i składniki mineralne, takie jak beta-karoten, kwas foliowy, witaminy C, E i pięć witamin B - w tym B12, wapń, żelazo, magnez i fosfor.

Zielona pszenica:
Bardzo bogata odżywczo roślina, która zawiera bezcenny zestaw witamin, składników mineralnych i elementów śladowych. Struktura molekularna chlorofilu z zielonej pszenicy jest bardzo zbliżona do hemoglobiny, czyli białka przenoszącego tlen w czerwonych krwinkach. Jedyną różnicą jest atom metalu. W ciele człowieka jest nim żelazo, a w chlorofilu magnez.

Pieprz Cayenne:
Od dawna używany w medycynie naturalnej, jest katalizatorem dla działania wszystkich ziół. Usprawnia krążenie, wspomaga trawienie i powstrzymuje skłonność do krwotoków. Zawiera witaminę A, B1, B2, B3, B5, B9 i C, jak również wiele bezcennych enzymów, działających bezpośrednio w naszym przewodzie pokarmowym.

Miód:
Dostarcza nam szybkiej do spożytkowania energii oraz sprzyja dobremu zdrowiu. Czasami postrzegany jako element "masy tabletkowej" w Polach Zieleni, miód jest pełnowartościowym składnikiem tego produktu, zwierającym 35% białka (połowę wszystkich aminokwasów), a także dużą ilość węglowodanów, witaminy z zestawu B kompleks, witaminy C, D i E oraz cenne składniki mineralne.

OPAKOWANIE zawiera 80 tabletek


Jak stosować tabletki Pola zieleni Forever Fields of Greens?

Dorośli 1 tabletka dziennie,
Można ją przyjmować w różnych formach połykać lub rozgryzać, lub ssać, albo rozpuszczać w wodzie lub koktajlu.
Dla lepszego przyswajania wszystkich naturalnych substancji zawartych w Polach Zieleni dobrze jest popijać te zielone tabletki czystym, naturalnie stabilizowanym Miąższem Aloe Vera.

Zawartość składników w 1 tabletce
Sproszkowane liście zielonego jęczmienia  120 mg
Sproszkowane liście zielonej pszenicy         120 mg
Sproszkowane liście lucerny                             120 mg
Sproszkowany pieprz Cayenne                         1,7 mg

Produkt bez glutenu

Pola zieleni Fields of Greens firmy Forever Living Products ma oznaczenia:
Certyfikat koszerności, Certyfikat Halal, Islamska Pieczęć Aprobaty

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

068

Specyficzne kody

Zobacz także