Forever Aloe Vera Gel i ARGI+ mini combo pak
 • Forever Aloe Vera Gel i ARGI+ mini combo pak
 • Forever Aloe Vera Gel i ARGI+ mini combo pak
 • Forever Aloe Vera Gel i ARGI+ mini combo pak

Forever Aloe Vera Gel i ARGI+ mini combo pak

157.20 zł

Teraz możesz kupić 3 Forever Aloe Vera Gel Mini i 3 saszetki ARGI+ w specjalnym zestawie! tripak mini gel argi+

Forever Aloe Vera Gel Mini i ARGI+ to cudowne połączenie, które doda ci mocy! Wsyp saszetkę ARGI+ do miąższu aloe vera w opakowaniu 330ml, wymieszaj i wypij, aby się ożywić!

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  dotpay

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Forever Aloe Vera Gel mini i 3 saszetki ARGI+

wspieraj swoje cele fitness mocą ARGI+ i Forever Aloe Vera Gel mini. Ta doskonała para pomoże Ci wyglądać i czuć się lepiej.

Zestaw mini combo pak Forever zawiera trzy opakowania 330ml Forever Aloe Vera Gel® i trzy saszetki ARGI+ ®

Co sprawia, że jest to tak potężne połączenie?

Jedna saszetka ARGI + ® dostarcza dzienną wartość "cudownej cząsteczki" L-argininy, to silny aminokwas, który pomaga organizmowi tworzyć tlenek azotu, co zwiększa przepływ krwi do głównych narządów i wspiera działanie komórek. Forever Aloe Vera Gel® zawiera 99,7%  czystego miąższu z wewnętrznej części liścia aloesu, bez konserwantów, co jest jak najbardziej zbliżone do natury jak tylko można uzyskać! Aloes Aloe vera wspiera zdrowe trawienie i promuje optymalne wchłanianie składników odżywczych, aby zapewnić, że twoje ciało dostaje jak najwięcej z niesamowitych korzyści ARGI + ®!

tripak mini gel argi potężne odżywianie dwóch produktów w jednym opakowaniu.

Wzmocnij swoje cele fitness dzięki zaawansowanemu odżywianiu ARGI+ ® i Forever Aloe Vera Gel®, idealnej pary, która pomoże Ci wyglądać lepiej i czuć się lepiej. Nowy combo pak Forever zawiera trzy opakowania 330ml Forever Aloe Vera Gel® i trzy saszetki ARGI+ ®.

Teraz możesz cieszyć się tym super duetem najnowocześniejszego odżywiania w wygodnym zestawia. Zamów swój zestaw już dziś i wzmacniaj swoje cele fitness.

7163

Opis

OPAKOWANIE
3 x 330 ml plus 3 x 10g

Specyficzne kody

Zobacz także