Aloe MSM Gel
 • Aloe MSM Gel

Żel aloesowy z biosiarką Aloe MSM Gel - 118ml

116,29 zł

bezbarwny i bezzapachowy żel aloesowy z organicznym związkiem siarki (MSM), przynosi ulgę w przypadku dolegliwości stawowych, łagodzi reakcje alergiczne skóry, stymuluje produkcję kolagenu, bardzo korzystnie wpływa na skórę, włosy i paznokcie. Doskonały do regeneracji paznokci zniszczonych lakierami żelowymi i hybrydowymi.

Do codziennej pielęgnacji suchej i skłonnej do podrażnień skóry, także atopowej i trądzikowej, skuteczny w przypadku kontuzji sportowych - na stłuczenia, sińce i opuchnięcia.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  dotpay

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Aloe MSM Gel dla prawidłowego funkcjonowania stawów i skóry

produkt pielęgnacyjny z siarką organiczną niezbędną do prawidłowego funkcjonowania stawów i skóry.

Żel aloesowy z biosiarką (MSM) przeciwdziała bólowi, łagodzi reakcje alergiczne, stymuluje produkcję kolagenu, bardzo korzystnie wpływa na skórę, włosy i paznokcie. To bezbarwny i bezzapachowy żel, który przynosi kojącą ulgę.  W przypadku dolegliwości stawowych przynosi doraźną ulgę, a stosowany regularnie – zapobiega bólom i obrzękom

MSM jest naturalną formą organicznej siarki, obecnej w elastycznych połączeniach komórek stawów i mięśni. Kiedy organizmowi brak MSM, obniża się elastyczność połączeń komórek i stają się one sztywne. MSM zwiększa elastyczność tkanki łącznej, czyli np. ścięgien, więzadeł oraz mięśni, zmniejszając ciśnienie wewnątrz komórek, co ułatwia przemieszczanie się płynów w tkance.

Aloe MSM Gel, podobnie jak inne produkty pielęgnacyjne Forever, zawiera znaczącą ilość (ok. 40%) czystego, stabilizowanego miąższu Aloe vera. Jest to niezmiernie ważne z punktu widzenia działania oraz wchłaniania tego unikalnego produktu przez skórę. W Aloe MSM Gel miąższ z liści aloesowych połączono z dimetylosulfonem (MSM) – organicznym związkiem siarki,  która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania niemal każdej ludzkiej komórki. Najwięcej tego pierwiastka w postaci organicznej znajduje się w naszych stawach (tkanka chrzęstna) oraz w tkance łącznej. MSM jest substancją występującą w naturze. Nasz organizm potrafi korzystać z tego związku jako ze źródła biosiarki. Wiele osób ma niedobory tego pierwiastka i wynikające z tego kłopoty ze stawami i kręgosłupem (tzw. bóle korzonkowe lub stawowe) oraz problemy skórne (wypryski, sucha, łuszcząca się skóra). Dzięki naturalnym właściwościom czystego miąższu aloesowego biosiarka wnika niezwykle głęboko w tkanki, a jej działanie regeneracyjne jest wzmocnione składnikami aloesu. Dodatek wyciągów z kory wierzby oraz z liści mącznicy lekarskiej i drzewa herbacianego ma niezwykle istotne znaczenie wspomagające.

Aloe MSM Gel to przywracanie sprawności ruchowej w sposób całkowicie naturalny i bez żadnych skutków ubocznych!

MSM to skrót od angielskiej nazwy Methyl Sulfonyl Methane (polska nazwa Dimetylosulfon) oznaczającej organiczny związek siarki, występujący w niemal wszystkich żywych organizmach. Siarka jest trzecią pod względem obfitości substancją występującą w naszym ciele. Niedobór siarki wywołuje poważne komplikacje w przemianie materii. Chrząstki i torebki stawowe oraz maź wewnątrz naszych stawów zbudowane są głównie z siarki. Niedobór tego minerału prowadzi do bardzo bolesnych objawów degeneracyjnych w wyniku wysuszenia chrzęstnych powierzchni stawowych.

Objawy niedoboru siarki:

- dolegliwości stawowe
- matowe i pozbawione połysku włosy
- łamliwe paznokcie
- utrata elastyczności skóry

Aloe MSM Gel - żel aloesowy z biosiarką:
•    Uzupełnia niedobory siarki organicznej
•    Dzięki penetracyjnym właściwościom miąższu aloesowego dociera w głąb tkanek
•    Łagodzi objawy wynikające z niedoboru biosiarki np. stany zapalne powstałe na tle łojotoku skóry
•    Ma działanie przeciwzapalne i przeciwalergiczne
•    Wspomaga odnowę kolagenu w skórze
•    Łagodzi objawy alergii


ZASTOSOWANIE Aloe MSM Gel:

- do codziennej pielęgnacji suchej i skłonnej do podrażnień skóry
- pomocniczo w schorzeniach typu łojotok, skłonność do trądziku, skaleczenia, gojenie ran
- w przypadku kontuzji sportowych - stłuczenia, sińce i opuchnięcia
- do regeneracji paznokci zniszczonych manicure hybrydowym
- w rehabilitacji osób dotkniętych zwyrodnieniami lub bólami stawowymi oraz kręgosłupa,
- w dolegliwościach typu ból, obrzęki i sztywność stawów
- w masażach leczniczych, również po urazach sportowych
- do masażu skóry całego ciała, działa antycellulitowo

OPAKOWANIE

118 ml

Sposób użycia:
Nakładać dowolną ilość i wcierać w wybrane partie ciała, w razie potrzeby ponowić aplikację, nie pozostawia plam.


Żel aloesowy z biosiarką Aloe MSM Gel firmy Forever Living Products posiada oznaczenia:
Certyfikat IASC, nietestowany na zwierzętach

205

Specyficzne kody

Zobacz także