Forever Freedom
 • Forever Freedom
 • Forever Freedom
 • Forever Freedom

Forever Freedom - Miąższ aloesowy z glukozaminą i biosiarką 1litr

161,00 zł

Aloes na stawy - unikalna kompozycja aloesu, glukozaminy, chondroityny i witaminy C - wzmacnia tkankę kostną, regeneruje stawy i ścięgna.

Aloes Freedom to doskonałe rozwiązanie dla osób, które odczuwają dolegliwości stawowe z uwagi na wiek lub intensywną aktywność sportową.

Miąższ aloesowy Forever Aloe vera z glukozaminą i chondroityną oraz MSM to napój dla wszystkich, którzy chcą zachować sprawność ruchową oraz elastyczność stawów.

Smak pomarańczowy.

Ilość
 • Dostawa
  kurierem!

 • Przelewy24
  dotpay

 • Bezpieczeństwo
  Certyfikat SSL

 • Służymy radą

Pozostało tylko kilka sztuk

połączenie aloe vera oraz MSM, glukozaminy i chondroityny.

Forever Freedom Aloe Vera miąższ aloesowy o smaku pomarańczowym

Aloes Freedom to stabilizowany miąższ aloesowy Forever, który zawiera dodatkowe substancje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stawów. Są to glukozamina 1500 mg, chondroityna 1200 mg (obie substancje w formie siarczanu) a także MSM 750 mg (jako metylosulfonylometan). Glukozamina i chondroityna są substancjami, które występują w chrząstkach stawowych.

Glukozamina jest składnikiem budulcowym chrząstki stawowej i tkanek łącznych, z wiekiem ilość glukozaminy spada a jest niezbędna do syntezy glikanów wchodzących w skład substancji międzykomórkowej chrząstki. Glukozamina spowalnia procesy, które odpowiadają za degradację chrząstki stawowej.

Chondroityna stymuluje produkcję mazi stawowej i korzystnie wpływa na ruchomość stawów, zwiększa ich elastyczność i wytrzymałość, poprawia zdolność amortyzacji - przyczynia się do redukcji tarcia pomiędzy ruchomymi elementami stawu. Wykazuje również właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, redukuje dolegliwości bólowe oraz zmniejsza ryzyko zmian zwyrodnieniowych stawów.

MSM dostarcza siarki do budowy aminokwasów oraz uczestniczy w syntezie kolagenu i keratyny, dzięki temu ma korzystny wpływ na strukturę stawów i naczyń krwionośnych, a także skóry, włosów i paznokci.

Witamina C - pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania chrząstki (w tym chrząstki stawowej) oraz kości, przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia.

Wszystkie składniki zawarte w napoju aloesowym Forever Freedom są pozyskiwane z naturalnych źródeł.

KORZYŚCI DLA CIEBIE
Aloes do picia Forever Freedom zawiera najcenniejsze wartości lecznicze ALOESU Aloe Vera, który wraz z dodatkiem glukozaminy, chondroityny, witaminy C i MSM stanowi doskonałe połączenie dla zachowania zdrowia kości i stawów.
Miąższ Aloesowy Forever Freedom to produkt Forever Living Products przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną zachować sprawność ruchową przez długie lata, bez względu na wiek.
Aloes do picia Forever Freedom jest pomocny w zapobieganiu kontuzjom sportowym, stanowi źródło biosiarki, której organizm potrzebuje dla zachowania zdrowia tkanki łącznej i prawidłowego działania stawów, pomaga pielęgnować i zachować elastyczność stawów i więzadeł niezależnie od wieku.

Aloes do picia Forever Freedom to ochrona i zabezpieczenie przed potencjalnymi kontuzjami stawów, a także ich szybka i skuteczna regeneracja.

Preparat wskazany jako element codziennej suplementacji w przypadku dolegliwości bólowych i ograniczonej ruchomości stawów towarzyszących np. chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Wskazany również dla osób narażonych na:
- nadmierne obciążenie stawów, urazy i kontuzje - sportowcy, osoby z nadmierną masą ciała, pracownicy wykonujący ciężką fizycznie pracę
- ryzyko złamań, upadków -  osoby starsze, osoby aktywne fizycznie i sportowcy (bez względu na rodzaj aktywności fizycznej).

OPAKOWANIE  1 litr

Zalecane spożycie:
½ szklanki tj. 120 ml dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Forever Freedom dostarcza 1500 mg siarczanu glukozaminy, 1200 mg siarczanu chondroityny plus 750 mg MSM w dziennej porcji 120 ml.

Składniki w zalecanej porcji dziennej (120 ml)
Siarczan glukozaminy (w tym glukozamina) 1500 mg (768 mg)
Siarczan chondroityny (w tym chondroityna) 1200 mg (930 mg)
Metylosulfonylometan (MSM) 750 mg
Sok z aloesu 110 g


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przeznaczony dla osób dorosłych, nie jest zalecany do spożycia przez dzieci oraz kobiety ciężarne i karmiące, a także osoby z nadciśnieniem tętniczym krwi.

196

Specyficzne kody

Zobacz także