Forever Living Products - Aloes Forever

Wyjątkowe właściwości lecznicze oraz pielęgnacyjne aloesu, znane są już od setek lat. Najcenniejsze  właściwości ma odmiana Aloe Barbadensis Miller.  To właśnie Aloes aloe vera stanowi podstawę kosmetyków i produktów marki Forever Living Products. Co wyróżnia tę niezwykłą firmę?

W pogoni za marzeniami

Marka Forever ma już za sobą całkiem bogatą historię: powstała w  1978 roku, jako niewielka firma w Arizonie. Jej założyciel, Rex Maughan, od początku dążył do tego, aby zminimalizować ilość prac zlecanych firmom zewnętrznym i samodzielnie kontrolować każdy etap produkcji aloesu i kosmetyków na jego bazie. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu, marka zaczęła tworzyć najwyższej jakości produkty dla zdrowia oraz kosmetyki aloesowe, które pokochali ludzie na całym świecie.

Kontrola na każdym etapie produkcji

Forever Living Products posiada własne plantacje aloesowe oraz zakłady wytwórcze. Dzięki temu w 100% kontroluje uprawę, zbiory oraz przetwarzanie aloesu i transport gotowych produktów. Mając pełną kontrolę wszystkich etapów procesów wytwórczych firma nie musi się zastanawiać z jakiego źródła pochodzi surowiec. To pozwala Forever wyróżnić się wśród innych marek kosmetycznych, które korzystają z gotowych surowców do wyrobu swoich produktów, oraz skoncentrować się na jakości. Forever Living Products dostarcza najlepszy na świecie aloe vera oraz kosmetyki aloesowe najwyższej jakości.

Niezwykła moc aloesu

O tym, że aloes ma bogate właściwości pielęgnacyjne i odżywcze, nie trzeba chyba nikomu mówić. Roślinę tę już od lat wykorzystuje się w kosmetyce ze względu na jej liczne zalety. Aloes zawiera mnóstwo witamin oraz składników odżywczych, dzięki którym skutecznie przyspiesza gojenie ran, łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie, a także ujędrnia i nawilża skórę.

Oprócz działania pielęgnacyjnego aloes posiada też właściwości regenerujące, pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn i wspiera funkcjonowanie całego organizmu, jest często wykorzystywany w kuracjach odchudzających. Aloes Forever dlatego warto stosować go nie tylko na skórę, ale również włączyć go do swojej codziennej diety aloes do picia Forever.

Naturalne produkty

Marka Forever Living Products jest nie tylko producentem wysokiej jakości aloesu do picia ale także kosmetyków z aloesu. W ofercie można znaleźć także wiele naturalnych produktów, które przynoszą zdrowiu same korzyści! Są to między innymi Forever Aloes do picia i napoje aloesowe oraz suplementy diety zawierające aloes i inne wartościowe składniki. Forever to produkty przeznaczone dla każdego, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie oraz piękny wygląd.

Jest 132 produktów.

Pokazano 1-20 z 132 pozycji