Aloes do picia

Aloes do picia płynny aloes w najbardziej naturalnej postaci. Aloes do picia Forever to naturalny miąższ z wnętrza liści aloe vera dostępny w kartonach o różnej pojemności 330 ml i 1 litr oraz w zestawach. Korzystne działanie aloesu znane jest już od dawna. Aloes do picia Forever stymuluje metabolizm, korzystnie wpływa na trawienie, zwiększa odporność na infekcje, pomaga zachować młody wygląd i dodaje energii.

Miąższ aloesowy pozyskiwany jest z dojrzałych liści aloe vera odmiana Barbadensis Miler uprawianych na plantacjach w Republice Dominikany i Teksasie. Aloes Forever jest przetwarzany w ciągu kilku godzin od zbioru w aseptycznym procesie dlatego aloes do picia zachowuje wszystkie bioaktywne właściwości aloe vera i nie zawiera żadnych konserwantów. Forever Aloe Vera Gel to 99,9 proc. czystego aloesu, a pozostały 0,1 proc. to kwas askorbinowy, aby przedłużyć okres przydatności produktu do spożycia.

Sklep z aloesem oferuje także napoje aloesowe, w których właściwości biologiczne aloesu zostały wzbogacone dodatkowymi zdrowymi składnikami jak sok z żurawin i jabłek, brzoskwinie, mango czy glukozamina i MSM. W napojach aloesowych Forever zawartość czystego aloesu znacznie przekracza progi wymagane do uzyskania certyfikatu IASC, np. Forever Aloe Berry Nectar aloes do picia z żurawinami zawiera aż 90,7% czystego żelu aloesowego z wnętrza liści aloesu, Forever Aloe Peaches to aż 80,4% miąższu z aloe vera. Cena aloe vera do picia zależy od wielkości opakowania oraz ilości sztuk w pakiecie.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry