Zestawy Forever FIT

Poznaj skuteczne zestawy Forever! Każdy zestaw to inteligentne połączenie produktów Forever, które pomogą w realizacji twoich celów. Przygotowanie do zawodów, zmiana nawyków żywieniowych, szczupła sylwetka a może przygotowanie do ciąży. Każdy zestaw Forever to wsparcie w zbudowaniu trwałych fundamentów dla lepszego wyglądu i samopoczucia. Zestawy Forever FIT zostały stworzone z myślą o osobach, dla których ważne jest zdrowe oczyszczanie organizmu, zrzucenie zbędnych kilogramów, wypracowanie smukłej sylwetki, poprawa sprawności fizycznej, wprowadzenie zdrowych zasad odżywiania.
Każdy zestaw odpowiada na konkretne potrzeby: oczyszczanie, kontrola wagi, odżywianiei zawiera synergicznie działające produkty Forever. Produkty potrzebne na danym etapie są spakowane do jednego pudełka, do którego dołączona jest instrukcja na każdy dzień programu. Instrukcja zawiera program ćwiczeń w zależności od poziomu sprawności fizycznej oraz przykłady posiłków. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie zestaw lub stosować program FIT w całości.
Forever F.I.T. innowacyjny program kontroli wagi, proste i kompletne rozwiązanie. To zdrowy i bezpieczny sposób pozwalający osiągnąć i utrzymać wymarzoną wagę i sylwetkę. Program FIT składa się z trzech etapów oczyszczanie, zrzucenie zbędnych kilogramów i kontrola wagi oraz zaawansowane odżywianie. Zaletą programu Forever FIT jest synergiczne działanie naturalnych produktów, które wspomagają oczyszczanie organizmu i spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz wspierają prawidłowe odżywienie organizmu
Clean 9 oczyszczanie organizmu, podstawa i fundament świetnego wyglądu i samopoczucia, rezultaty są widoczne po 9 dniach.
Zestaw FIT15 kontrola wagi aktywność fizyczna i prawidłowe odżywianie, 3 poziomy zaawansowania aktywności fizycznej. F15 to zmiana sposobu myślenia o odżywianiu, nauka prawidłowych nawyków.
Vital5 zaawansowane odżywianie, zawiera produkty Forever, które wspierają wchłanianie substancji odżywczych i krążenie. Działają razem i pomagają w niwelowaniu braków witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Trzy skuteczne zestawy C9, F15 i V5 programu Forever F.I.T. dostarczają wszystkich potrzebnych narzędzi, by wyglądać i czuć się lepiej niezależnie od tego czy jesteś zawodowym sportowcem, który dąży do wsparcia diety oraz planu treningów, czy po prostu chcesz zyskać dobrą formę i harmonijną sylwetkę. zestawy Forever F.I.T. – wszystko, czego potrzebujesz, by wesprzeć lepszy wygląd i samopoczucie.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry